Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

2.liga

2. Liga na západě Čech přinesla dramatické podívané i demolici v podání Horní Břízy

Hokejbal na západě Čech přináší různorodé výsledky, avšak atraktivní výsledky.

V plném proudu není jenom CROSSDOCK Extraliga či 1. Liga s mládežnickými nejvyššími soutěžemi, ale do akce se naplno položily také nejvyšší regionální soutěže. Jednou z nich je 2. Liga – Západ, která o minulém víkendu poskytla divákům úžasnou podívanou v podobě čtyř duelů. Nejvíce se dařilo Horní Bříze, která doslova rozmetala na kopytech „béčko“ plzeňských Litic. Jejich A tým pak svedl vyrovnanou bitvu s rezervou prvoligových Dobřan, Taurus Plzeň si po osmigólové náloži smlsnul na Černíkovicích. Jak jednotlivé duely vypadaly? To se dozvíte v reportáži!

2. NHbL - Morava Jih: Flyers a Melenovice stále neporaženi, Kyjov padl

Hokejbal na jihu Moravy nabízí v rámci 2. Ligy kvalitní hokejbalovou podívanou.

Na Jihu Moravy pokračovaly zápasy v rámci 2. ligy. Šlágr kola ovládly Malenovice, které vyloupily Hodonín. Flyers pak navázali na předešlý povedený výkon a přehráli Kyjov, naopak Přibyslavice slaví první body proti houževnatému Brnu. Neskutečným galapředstavením se o minulém víkendu blýskly především Malenovice, které vstřelily dva góly v rozmezí pouhých dvaadvaceti vteřin! A jak probíhaly ostatní duely nejvyšší moravské ligy?  

2. NHbL Čechy Sever: První body pro Kadaň a Meziboří, na čele zůstávají Berani s Nordics

Druhá liga na severu Čech nabízí každý víkend kvalitní hokejbalovou podívanou.

Program druhé ligy pokračoval v severní části republiky pěticí zápasů, všechny se hrály v neděli. Na sobotu byl naplánován ještě duel mezi Jirkovem a Dandy Chomutov, nicméně ten byl odložen. Diváci mohli vidět ve všech duelech poměrně vyrovnanou bitvu, nekonali se žádné debakly, a naopak v jednom utkání rozhodl pouze jediný gól. Jak dopadly jednotlivé mače a kdo momentálně vévodí tabulce? To se dozvíte v článku od Jana Melichera.

Druholigová soutěž na východě Čech v plném proudu! Repríza finále pro třebovské Kohouty

V derby pardubických rezerv byl k vidění urputný boj, který Autoskláři nakonec zvládli po nájezdech.

2. NHbL – Čechy Východ: Třetí kolo druhé ligy na východě Čech přineslo čtyři zajímavá utkání. Nejvíc branek padlo v Hradci Králové, před který se ale v průběžné tabulce na druhé místo díky výhře ve Svitavách vyhoupli Ježci. Překvapením kola se dá nazvat výsledek 2:1 na nájezdy v Polabinách, kde B tým Svítkova v početné sestavě čelil rezervě Autosklářů a vydoloval tu první bod do své tabulky.

Litoměřičtí „zabijáci“ se museli po kanonádě sklonit ústeckým Beranům

Ústečtí Berani v bílých dresech absolutně přehráli Litoměřice a těší se z průběžného prvního místa severočeské 2. ligy.

První domácí zápas sehráli Berani z Ústí nad Labem ve 2. Národní hokejbalové lize Čechy – sever proti litoměřickým zabijákům, kteří v minulém kole ukázkově otočili duel s Duklou. Berani tak ani trochu nepředpokládali, že je proti Litoměřicím bude čekat lehká práce. Sestava na toto klání byla prakticky v plné síle, včetně extraligových borců Červinky, Patzelta a Gottfrieda. Na ústecké hokejbalové kolbiště pak dorazila celkem početná návštěva, která se nakonec těšila z velmi zajímavé podívané.

Nezastavitelný Fraňo dostal Kyjov do čela tabulky! Mladíkových 15 bodů budí respekt

Malenovice se s Brnem natrápily, i tak si ale došly pro vítězství.

Druhý hrací víkend nabídl na jihu Moravy hned čtyři zápasy. V něm si s chutí zastřílel Kyjov, který při dvou vítězstvích nasázel svým soupeřům 20 branek. Úřadující mistr z Malenovic pak vstoupil do nového ročníku vítězstvím nad Brnem a Hodonín si odvezl všechny body ze hřiště SK! O víkendu byl pak vidět reprezentant Fraňo, který v barvách mateřského Kyjova nasbíral za dva zápasy patnáct kanadských bodů (9+6). Všechny sportovní výsledky však vrhl do stínu kolaps brankáře Igerského, který byl v Kyjově po první třetině převezen do nemocnice. Nejen za redakci hokejbalu přejeme brzký návrat na hřiště.

Partneři českého hokejbalu