Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

2.liga

Českotřebovští kohouti deklasovali rezervu Autoskla, béčko Hradce padlo ve Svitavách

Česká Třebová v bílých dresech si hravě poradila s extraligovou rezervou Autoskla.

2. Liga – Východ: Tři zápasy měla na programu v sobotu 29. září nejvyšší mužská regionální soutěž na východě Čech. Hrálo se v České Třebové, Svitavách a Svítkově. Zatímco na prvních dvou jmenovaných stadionech body zůstaly v domácí kabině, ve Svítkově se strhla gólová přestřelka a v ní body nakonec vybojovali heřmanoměstečtí Ježci. Díky zisku tří bodů se tak v průběžné tabulce vyšvihli na její vrchol!

Flyers vyhrálo derby po 4 letech! Oslabené Malenovice nestačily na Přibyslavice

Jihlavské derby přinesl dramatickou zápletku s lepším koncem pro Flyers v oranžových dresech.

2. Liga - Morava: Další hrací víkend přinesl na Jihu Moravy pouze dva zápasy. Přesto nebyla o zápletky a zajímavé momenty nouze. Program odstartoval v Přibyslavicích, kde tamní Slza hostila oslabené Malenovice. V hodně vypjatém zápase nakonec brali všechny tři body domácí hráči. Ve druhém klání pak natáhli svoji šňůru neporazitelnosti jihlavští Flyers, kteří v městském derby přestříleli soka z SK! Derby potom sledovalo slušných 63 diváků.

2. lize na severu vévodí Most! Víkendové mače ve znamení divokých výsledků

Chomutov svedl s Kadaní nejvíce vyrovnané klání!

Druhá liga Čechy Sever má za sebou bohatý program, který nabídl hned několik vysokých výher. Černý víkend prožila ústecká Dukla, která stále čeká na bodový zisk. Naopak stále stoprocentní jsou celky Nordics Most a ústečtí Berani, ovšem druhý jmenovaný celek má o zápas méně. Pojďme si tedy zrekapitulovat uplynulý víkend, jenž již byl čtvrtým hracímv nové sezoně2018/19.

2. Liga na západě Čech přinesla dramatické podívané i demolici v podání Horní Břízy

Hokejbal na západě Čech přináší různorodé výsledky, avšak atraktivní výsledky.

V plném proudu není jenom CROSSDOCK Extraliga či 1. Liga s mládežnickými nejvyššími soutěžemi, ale do akce se naplno položily také nejvyšší regionální soutěže. Jednou z nich je 2. Liga – Západ, která o minulém víkendu poskytla divákům úžasnou podívanou v podobě čtyř duelů. Nejvíce se dařilo Horní Bříze, která doslova rozmetala na kopytech „béčko“ plzeňských Litic. Jejich A tým pak svedl vyrovnanou bitvu s rezervou prvoligových Dobřan, Taurus Plzeň si po osmigólové náloži smlsnul na Černíkovicích. Jak jednotlivé duely vypadaly? To se dozvíte v reportáži!

2. NHbL - Morava Jih: Flyers a Melenovice stále neporaženi, Kyjov padl

Hokejbal na jihu Moravy nabízí v rámci 2. Ligy kvalitní hokejbalovou podívanou.

Na Jihu Moravy pokračovaly zápasy v rámci 2. ligy. Šlágr kola ovládly Malenovice, které vyloupily Hodonín. Flyers pak navázali na předešlý povedený výkon a přehráli Kyjov, naopak Přibyslavice slaví první body proti houževnatému Brnu. Neskutečným galapředstavením se o minulém víkendu blýskly především Malenovice, které vstřelily dva góly v rozmezí pouhých dvaadvaceti vteřin! A jak probíhaly ostatní duely nejvyšší moravské ligy?  

2. NHbL Čechy Sever: První body pro Kadaň a Meziboří, na čele zůstávají Berani s Nordics

Druhá liga na severu Čech nabízí každý víkend kvalitní hokejbalovou podívanou.

Program druhé ligy pokračoval v severní části republiky pěticí zápasů, všechny se hrály v neděli. Na sobotu byl naplánován ještě duel mezi Jirkovem a Dandy Chomutov, nicméně ten byl odložen. Diváci mohli vidět ve všech duelech poměrně vyrovnanou bitvu, nekonali se žádné debakly, a naopak v jednom utkání rozhodl pouze jediný gól. Jak dopadly jednotlivé mače a kdo momentálně vévodí tabulce? To se dozvíte v článku od Jana Melichera.

Druholigová soutěž na východě Čech v plném proudu! Repríza finále pro třebovské Kohouty

V derby pardubických rezerv byl k vidění urputný boj, který Autoskláři nakonec zvládli po nájezdech.

2. NHbL – Čechy Východ: Třetí kolo druhé ligy na východě Čech přineslo čtyři zajímavá utkání. Nejvíc branek padlo v Hradci Králové, před který se ale v průběžné tabulce na druhé místo díky výhře ve Svitavách vyhoupli Ježci. Překvapením kola se dá nazvat výsledek 2:1 na nájezdy v Polabinách, kde B tým Svítkova v početné sestavě čelil rezervě Autosklářů a vydoloval tu první bod do své tabulky.

Litoměřičtí „zabijáci“ se museli po kanonádě sklonit ústeckým Beranům

Ústečtí Berani v bílých dresech absolutně přehráli Litoměřice a těší se z průběžného prvního místa severočeské 2. ligy.

První domácí zápas sehráli Berani z Ústí nad Labem ve 2. Národní hokejbalové lize Čechy – sever proti litoměřickým zabijákům, kteří v minulém kole ukázkově otočili duel s Duklou. Berani tak ani trochu nepředpokládali, že je proti Litoměřicím bude čekat lehká práce. Sestava na toto klání byla prakticky v plné síle, včetně extraligových borců Červinky, Patzelta a Gottfrieda. Na ústecké hokejbalové kolbiště pak dorazila celkem početná návštěva, která se nakonec těšila z velmi zajímavé podívané.

Nezastavitelný Fraňo dostal Kyjov do čela tabulky! Mladíkových 15 bodů budí respekt

Malenovice se s Brnem natrápily, i tak si ale došly pro vítězství.

Druhý hrací víkend nabídl na jihu Moravy hned čtyři zápasy. V něm si s chutí zastřílel Kyjov, který při dvou vítězstvích nasázel svým soupeřům 20 branek. Úřadující mistr z Malenovic pak vstoupil do nového ročníku vítězstvím nad Brnem a Hodonín si odvezl všechny body ze hřiště SK! O víkendu byl pak vidět reprezentant Fraňo, který v barvách mateřského Kyjova nasbíral za dva zápasy patnáct kanadských bodů (9+6). Všechny sportovní výsledky však vrhl do stínu kolaps brankáře Igerského, který byl v Kyjově po první třetině převezen do nemocnice. Nejen za redakci hokejbalu přejeme brzký návrat na hřiště.

Partneři českého hokejbalu