Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Rozpis soutěže - 2. LIGA

Zobraz období:

2.Liga 2017-2018

Sobota 09. 09. 2017
31002 HBC Prachatice B HBC Zliv 12:00 » Prachatice
31004 Suchdol n./L. Nová Včelnice 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
Neděle 10. 09. 2017
31001 HC ŠD Písek Pedagog ČB 11:00 » Písek
Sobota 16. 09. 2017
31005 Pedagog ČB Nová Včelnice 13:00 » Pedagog
31007 HBC Zliv BS Pluhův Žďár 11:30 » Zliv
Neděle 17. 09. 2017
31006 Blatná Datels Suchdol n./L. 14:00 » Blatná
31008 HC ŠD Písek HBC Prachatice B 11:00 » Písek
Sobota 23. 09. 2017
31009 HBC Prachatice B Pedagog ČB 13:30 » Prachatice
31010 BS Pluhův Žďár HC ŠD Písek 10:00 » Pluhův Žďár
31011 Suchdol n./L. HBC Zliv 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
31012 Nová Včelnice Blatná Datels 14:00 » Nová Včelnice
Sobota 30. 09. 2017
31013 Pedagog ČB Blatná Datels 15:00 » Pedagog
31014 HBC Zliv Nová Včelnice 11:30 » Zliv
Neděle 01. 10. 2017
31016 HBC Prachatice B BS Pluhův Žďár 11:30 » Prachatice
31043 Suchdol n./L. HC ŠD Písek 11:00 » Suchdol nad Lužnicí
Sobota 07. 10. 2017
31017 BS Pluhův Žďár Pedagog ČB 10:00 » Pluhův Žďár
31018 Suchdol n./L. HBC Prachatice B 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
31019 Nová Včelnice HC ŠD Písek 15:00 » Nová Včelnice
Neděle 08. 10. 2017
31020 Blatná Datels HBC Zliv 14:00 » Blatná
Sobota 14. 10. 2017
31021 Pedagog ČB HBC Zliv 13:00 » Pedagog
31023 HBC Prachatice B Nová Včelnice 12:00 » Prachatice
31024 BS Pluhův Žďár Suchdol n./L. 10:00 » Pluhův Žďár
Neděle 15. 10. 2017
31022 HC ŠD Písek Blatná Datels 13:00 » Písek
Sobota 21. 10. 2017
31025 Suchdol n./L. Pedagog ČB 15:30 » Suchdol nad Lužnicí
31026 Nová Včelnice BS Pluhův Žďár 14:00 » Nová Včelnice
31028 HBC Zliv HC ŠD Písek 11:30 » Zliv
Neděle 22. 10. 2017
31027 Blatná Datels HBC Prachatice B 14:00 » Blatná
Sobota 28. 10. 2017
31029 Pedagog ČB HC ŠD Písek 13:00 » Pedagog
31030 HBC Zliv HBC Prachatice B 11:30 » Zliv
31032 Nová Včelnice Suchdol n./L. 14:00 » Nová Včelnice
Neděle 29. 10. 2017
31031 Blatná Datels BS Pluhův Žďár 14:00 » Blatná
Sobota 04. 11. 2017
31033 Nová Včelnice Pedagog ČB 14:00 » Nová Včelnice
31034 Suchdol n./L. Blatná Datels 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
31035 BS Pluhův Žďár HBC Zliv 10:00 » Pluhův Žďár
31036 HBC Prachatice B HC ŠD Písek 13:30 » Prachatice
Sobota 11. 11. 2017
31003 BS Pluhův Žďár Blatná Datels 12:30 » Pluhův Žďár
31037 Pedagog ČB HBC Prachatice B 13:00 » Pedagog
31039 HBC Zliv Suchdol n./L. 11:30 » Zliv
Neděle 12. 11. 2017
31038 HC ŠD Písek BS Pluhův Žďár 11:00 » Písek
31040 Blatná Datels Nová Včelnice 14:00 » Blatná
Sobota 18. 11. 2017
31042 Nová Včelnice HBC Zliv 14:00 » Nová Včelnice
31044 BS Pluhův Žďár HBC Prachatice B 10:00 » Pluhův Žďár
Neděle 19. 11. 2017
31015 HC ŠD Písek Suchdol n./L. 11:00 » Písek
31041 Blatná Datels Pedagog ČB 14:00 » Blatná
Sobota 25. 11. 2017
31045 Pedagog ČB BS Pluhův Žďár 14:00 » Pedagog
31046 HBC Prachatice B Suchdol n./L. 14:00 » Prachatice
31048 HBC Zliv Blatná Datels 11:30 » Zliv
Neděle 26. 11. 2017
31047 HC ŠD Písek Nová Včelnice 11:00 » Písek
Sobota 02. 12. 2017
31049 HBC Zliv Pedagog ČB 11:30 » Zliv
31051 Nová Včelnice HBC Prachatice B 14:00 » Nová Včelnice
31052 Suchdol n./L. BS Pluhův Žďár 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
Neděle 03. 12. 2017
31050 Blatná Datels HC ŠD Písek 14:00 » Blatná
Sobota 24. 02. 2018
31053 Pedagog ČB Suchdol n./L. 14:00 » Pedagog
31054 BS Pluhův Žďár Nová Včelnice 10:00 » Pluhův Žďár
31055 HBC Prachatice B Blatná Datels 12:00 » Prachatice
Neděle 25. 02. 2018
31056 HC ŠD Písek HBC Zliv 11:00 » Písek
Sobota 03. 03. 2018
31058 HBC Prachatice B HBC Zliv 13:30 » Prachatice
31059 BS Pluhův Žďár Blatná Datels 10:00 » Pluhův Žďár
31060 Suchdol n./L. Nová Včelnice 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
Neděle 04. 03. 2018
31057 HC ŠD Písek Pedagog ČB 14:00 » Písek
Sobota 10. 03. 2018
31061 Pedagog ČB Nová Včelnice 13:00 » Pedagog
31063 HBC Zliv BS Pluhův Žďár 11:30 » Zliv
Neděle 11. 03. 2018
31062 Blatná Datels Suchdol n./L. 14:00 » Blatná
31064 HC ŠD Písek HBC Prachatice B 11:00 » Písek
Sobota 17. 03. 2018
31065 HBC Prachatice B Pedagog ČB 15:00 » Prachatice
31066 BS Pluhův Žďár HC ŠD Písek 10:00 » Pluhův Žďár
31067 Suchdol n./L. HBC Zliv 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
31068 Nová Včelnice Blatná Datels 14:00 » Nová Včelnice
Sobota 24. 03. 2018
31069 Pedagog ČB Blatná Datels 13:00 » Pedagog
31070 HBC Zliv Nová Včelnice 11:30 » Zliv
31072 HBC Prachatice B BS Pluhův Žďár 13:30 » Prachatice
Neděle 25. 03. 2018
31071 HC ŠD Písek Suchdol n./L. 11:00 » Písek
Sobota 07. 04. 2018
31073 BS Pluhův Žďár Pedagog ČB 10:00 » Pluhův Žďár
31074 Suchdol n./L. HBC Prachatice B 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
31075 Nová Včelnice HC ŠD Písek 14:00 » Nová Včelnice
Neděle 08. 04. 2018
31076 Blatná Datels HBC Zliv 14:00 » Blatná
Sobota 14. 04. 2018
31077 Pedagog ČB HBC Zliv 13:00 » Pedagog
31079 HBC Prachatice B Nová Včelnice 12:00 » Prachatice
31080 BS Pluhův Žďár Suchdol n./L. 10:00 » Pluhův Žďár
Neděle 15. 04. 2018
31078 HC ŠD Písek Blatná Datels 11:00 » Písek
Sobota 21. 04. 2018
31081 Suchdol n./L. Pedagog ČB 15:00 » Suchdol nad Lužnicí
31082 Nová Včelnice BS Pluhův Žďár 11:00 » Nová Včelnice
31084 HBC Zliv HC ŠD Písek 11:30 » Zliv
Neděle 22. 04. 2018
31083 Blatná Datels HBC Prachatice B 14:00 » Blatná
Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu



Partneři českého hokejbalu