Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Tabulky - 2. LIGA

Zobraz období:

2.Liga 2017-2018

2.Liga 2017-2018 - ČECHY JIH - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HC Švantlův Dvůr Písek HC ŠD Písek 6 6 0 0 0 43:16 18
2. SK Pedagog České Budějovice Pedagog ČB 6 3 1 1 1 31:20 12
3. SK Suchdol nad Lužnicí Suchdol n./L. 6 3 0 0 3 35:19 9
4. TJ Blatná Datels Blatná Datels 5 2 1 1 1 18:16 9
5. HBC Prachatice B HBC Prachatice B 6 2 1 1 2 15:36 9
6. HBC Zliv HBC Zliv 6 1 1 2 2 14:18 7
7. SK Beer Stars Pluhův Žďár BS Pluhův Žďár 5 1 1 0 3 15:26 5
8. HC Dranreb Nová Včelnice Nová Včelnice 6 0 0 0 6 11:31 0

2.Liga 2017-2018 - ČECHY SEVER - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Dandy Chomutov Dandy Chomutov 6 4 1 0 1 42:13 14
2. HBC Rondo Most B Rondo Most B 6 4 0 1 1 29:12 13
3. HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem Ještěři UNL 6 3 0 2 1 22:16 11
4. HBC Lev Litvínov Lev Litvínov 4 3 0 0 1 27:12 9
5. HC Nordics Most Nordics Most 6 3 0 0 3 30:26 9
6. HBC Bazzy Děčín HBC Bazzy Děčín 4 3 0 0 1 12:9 9
7. SHC Killers Litoměřice Killers Litoměřice 5 2 1 0 2 21:20 8
8. HSÚ Dukla Ústí nad Labem Dukla Ústí n/L 5 1 2 0 2 18:23 7
9. HSÚ Wolves Chomutov Wolves Chomutov 6 2 0 0 4 15:15 6
10. HBC Kapitán Jirkov Kapitán Jirkov 4 2 0 0 2 9:19 6
11. HSÚ Panters Kadaň Panters Kadaň 6 1 0 1 4 19:35 4
12. TJ Baník Meziboří Baník Meziboří 6 0 0 0 6 9:53 0

2.Liga 2017-2018 - ČECHY VÝCHOD - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HbC Chlumec nad Cidlinou Chlumec n./C. 6 5 0 1 0 29:11 16
2. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B Autosklo PCE B 6 4 0 0 2 22:17 12
3. TJ Lokomotiva Česká Třebová Č.Třebová 6 4 0 0 2 15:11 12
4. 1.HBC Svitavy 1.HBC Svitavy 6 3 1 0 2 29:18 11
5. Ježci Heřmanův Městec Ježci HM 6 3 0 0 3 15:17 9
6. HC Jestřábi Přelouč B Přelouč B 6 2 1 0 3 22:30 8
7. SK Hokejbal Žamberk Žamberk 6 2 0 1 3 18:19 7
8. HBC Hradec Králové 1988 B H.Králové B 6 2 0 0 4 16:21 6
9. HBC Rangers Opočno Rangers Opočno 6 2 0 0 4 22:29 6
10. HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B Svítkov Stars B 6 1 0 0 5 14:29 3

2.Liga 2017-2018 - ČECHY ZÁPAD - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Plzeň B HBC Plzeň B 4 4 0 0 0 34:10 12
2. SK Horní Bříza Horní Bříza 5 3 1 0 1 17:5 11
3. HBC Rolling Balwans Plzeň HBC Rolling Balwans Plzeň 5 3 0 0 2 20:22 9
4. HCB Fireball 99 Plzeň Fireball 99 Plzeň 3 2 0 1 0 23:4 7
5. TJ Tatran Třemošná B Tatran Třemošná B 4 2 0 0 2 20:16 6
6. TJ Snack Dobřany B Snack Dobřany B 4 1 0 0 3 8:23 3
7. SHC Viktoria Plzeň SHC Viktoria Plzeň 5 1 0 0 4 9:33 3
8. HBC Taurus Plzeň Taurus Plzeň 4 0 0 0 4 6:24 0

2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. SHM HK Avir Praha Avir Praha 5 4 0 0 1 23:10 12
2. HC Kert Park Praha B Kert Park Praha B 3 3 0 0 0 24:4 9
3. TJ KOVO Praha B KOVO Praha B 4 3 0 0 1 23:14 9
4. HC Hanspaulka HC Hanspaulka 4 3 0 0 1 19:11 9
5. SPC SPC 4 3 0 0 1 16:14 9
6. HBC Defekt Třebíz Defekt Třebíz 4 2 1 0 1 17:9 8
7. SK Ďáblové Praha Ďáblové Praha 3 2 0 1 0 15:7 7
8. HC Red Wings Mladá Boleslav Red Wings MB 6 2 0 1 3 20:30 7
9. SHM HK Avir Praha B Avir Praha B 4 2 0 0 2 18:14 6
10. SHM Goblins Praha Goblins Praha 5 2 0 0 3 19:19 6
11. HBC Tygři Mladá Boleslav B Tygři MB B 3 2 0 0 1 9:12 6
12. SHM HbC Fénix Praha SHM Hbc Fénix Praha 5 1 1 1 2 14:35 6
13. Mighty Bucks Praha Mighty Bucks Praha 6 1 1 0 4 22:29 5
14. SHM HBC Medvědi SHM HBC Medvědi 5 1 1 0 3 12:22 5
15. Bohemia Benders Ďáblice Bohemia Ďáblice 4 1 0 1 2 19:16 4
16. SK Ďáblové Praha B Ďáblové Praha B 4 0 2 0 2 13:14 4
17. HBC Horní Počaply Horní Počaply 3 1 0 0 2 11:10 3
18. HBC Hostivař HBC Hostivař 1 1 0 0 0 3:2 3
19. Rafani Praha B Rafani Praha B 2 1 0 0 1 6:8 3
20. Rafani Praha Rafani Praha 3 0 1 0 2 6:11 2
21. Players of Uftaland Players of Uftaland 4 0 0 2 2 9:19 2
22. THC Praha THC Praha 2 0 0 1 1 4:12 1
23. HBC Hostivař B HBC Hostivař B 0 0 0 0 0 0:0 0

Přehled posledních zápasů

Ďáblové Praha B - Red Wings MB6:5
Horní Bříza - HBC Rolling Balwans Plzeň1:2
Dukla Ústí n/L - Dandy Chomutov2:8
SHM HBC Medvědi - Avir Praha B0:6
Lev Litvínov - Nordics Most6:2
HC ŠD Písek - Blatná Datels4:2
Ďáblové Praha - Tygři MB B9:3
Kert Park Praha B - SHM Hbc Fénix Praha14:0
Defekt Třebíz - Mighty Bucks Praha6:2
Ještěři UNL - Wolves Chomutov4:2
Panters Kadaň - Rondo Most B2:11
Baník Meziboří - Killers Litoměřice2:8
Snack Dobřany B - Tatran Třemošná B2:6
Rangers Opočno - Svítkov Stars B5:6
Ježci HM - Žamberk2:3
Chlumec n./C. - Autosklo PCE B4:3
1.HBC Svitavy - Přelouč B8:5
Horní Počaply - Bohemia Ďáblice8:5
H.Králové B - Č.Třebová0:1
Pedagog ČB - HBC Zliv4:1
Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Připojte se k hokejbalu



O čem se píše

Partneři českého hokejbalu