Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Český pohár

Hradečtí Piráti slaví obhajobu Českého poháru! Ve finále si poradili s Opavou

Český pohár 2018 bude mít už v neděli odpoledne svého letošního vítěze!

Český pohár 2018 nabídl o uplynulém víkendu opět po roce dramatické boje na zimním stadionu v Jičíně. V silné extraligové konkurenci se do finále probojovala prvoligová Opava, na kterou si však vyšlápli hradečtí Piráti, kteří tak obhájili loňský titul. Slezané zase uzmuli loňskou druhou pozici Sudoměřicím, které letos prohrály v souboji o třetí místo s Mostem. Dvoudenní hokejbalový předjezdec za týden začínající CROSSDOCK extraligy tak všechny celky nejen z nejvyšší soutěže naladil na první mistrovské boje!

Český pohár 2018 je tady! Záštitu poskytl starosta města Jičín a Královéhradecký kraj

Kdo se stane letošním vítězem Českého poháru?

Od soboty 25.8. do neděle 26.8. proběhne na zimním stadionu v Jičíně Český pohár 2018, který se dočkal podpory starosty města Jičín JUDr. Jana Malého, jenž poskytl turnaji nejen záštitu nad jeho uskutečněním, ale i finanční příspěvek od města Jičín. Turnaj zaštítil i hejtman královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. Oběma představitelům patří velké poděkování, Český pohár tak získal na ještě větší prestižnosti a důležitosti. Dvoudenního turnaje se zúčastní celkem osm hokejbalových týmů z různých výkonnostních skupin. Titul z loňského ročníku obhajuje extraligový celek královéhradeckých pirátů. Podaří se mu na „domácí“ půdě opět po roce zvítězit?

Před začátkem sezony se uskuteční Český pohár. Titul obhajuje Hradec Králové

Český pohár ovládl v roce 2017 Hradec Králové. Jak to bude letos opět v Jičíně?

Na konci srpna 25. – 26.8. se na zimním stadionu v pohádkovém Jičíně uskuteční pokračování Českého poháru. V letošním ročníku se o vítězství na předsezonním turnaji porve osmička týmů z různých výkonnostních skupin. Na zimním stadionu v Jičíně nebude chybět loňský vítěz z Hradce Králové, či vicemistři ze Sudoměřic. Tím výčet družin z CROSSDOCK Extraligy ale nekončí. Na východ Čech dorazí i pražské KOVO či Most. Další kvarteto týmů patří do 1. Ligy či nejvyšších regionálních soutěží, jako je například Chlumec nad Cidlinou. Dokáží piráti z pod královéhradecké Bílé věže obhájit titul? Rozhodně se bude jednat o zajímavý turnaj!

Přihlášky na Český pohár 2018 jsou tady! Předsezónní turnaj přivítá Jičín a Nová Paka

V loňském roce se z celkového vítězství na Českém poháru radoval Hradec Králové.

Opět po roce se uskuteční Český pohár, a to před startem příštího soutěžního ročníku. Pro dvanáct týmů, jež se na turnaj přihlásí jako první, se tak bude jednat o výbornou přípravu na další náročnou sezonu, a ještě mohou uzmout cennou trofej, o jejíž obhajobu se pokusí extraligový Hradec Králové. Český pohár se uskuteční 25. – 26. srpna letošního roku. Bude se hrát na útulných a moderních zimních stadionech v Jičíně a Nové Pace. Neváhejte a odesílejte přihlášky svých týmů na prestižní akci. Termín uzávěrky je 6. června!

Přehled posledních zápasů

H.Králové - SHC Opava3:0
SK Sudoměřice - HBC Most0:3
KOVO Praha - Jungle Fever4:3
Olymp J.Hradec - Chlumec n./C.3:1
SHC Opava - HBC Most3:2
H.Králové - SK Sudoměřice4:2
Jungle Fever - Chlumec n./C.5:3
KOVO Praha - Olymp J.Hradec6:1
Olymp J.Hradec - SK Sudoměřice2:4
SHC Opava - H.Králové0:2
HBC Most - Olymp J.Hradec5:1
KOVO Praha - Jungle Fever7:1
SK Sudoměřice - HBC Most2:6
H.Králové - KOVO Praha1:1
Chlumec n./C. - Olymp J.Hradec4:2
Jungle Fever - SHC Opava0:3
SK Sudoměřice - Chlumec n./C.3:0
KOVO Praha - SHC Opava1:2
HBC Most - Chlumec n./C.4:1
H.Králové - Jungle Fever2:1
Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu