Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Český pohár

Před začátkem sezony se uskuteční Český pohár. Titul obhajuje Hradec Králové

Český pohár ovládl v roce 2017 Hradec Králové. Jak to bude letos opět v Jičíně?

Na konci srpna 25. – 26.8. se na zimním stadionu v pohádkovém Jičíně uskuteční pokračování Českého poháru. V letošním ročníku se o vítězství na předsezonním turnaji porve osmička týmů z různých výkonnostních skupin. Na zimním stadionu v Jičíně nebude chybět loňský vítěz z Hradce Králové, či vicemistři ze Sudoměřic. Tím výčet družin z CROSSDOCK Extraligy ale nekončí. Na východ Čech dorazí i pražské KOVO či Most. Další kvarteto týmů patří do 1. Ligy či nejvyšších regionálních soutěží, jako je například Chlumec nad Cidlinou. Dokáží piráti z pod královéhradecké Bílé věže obhájit titul? Rozhodně se bude jednat o zajímavý turnaj!

Přihlášky na Český pohár 2018 jsou tady! Předsezónní turnaj přivítá Jičín a Nová Paka

V loňském roce se z celkového vítězství na Českém poháru radoval Hradec Králové.

Opět po roce se uskuteční Český pohár, a to před startem příštího soutěžního ročníku. Pro dvanáct týmů, jež se na turnaj přihlásí jako první, se tak bude jednat o výbornou přípravu na další náročnou sezonu, a ještě mohou uzmout cennou trofej, o jejíž obhajobu se pokusí extraligový Hradec Králové. Český pohár se uskuteční 25. – 26. srpna letošního roku. Bude se hrát na útulných a moderních zimních stadionech v Jičíně a Nové Pace. Neváhejte a odesílejte přihlášky svých týmů na prestižní akci. Termín uzávěrky je 6. června!

Kapitán Hradce Králové se stal jediným obhájcem triumfu na Českém poháru!

Tomáš Jiřík byl ze zisku titulu na Českém poháru pochopitelně nadšený.

Královéhradečtí piráti mají za sebou opravdu povedenou přípravu na nový ročník CROSSDOCK Extraligy Hokejbalu. Bez jediné porážky si dokráčeli pro vítězství na Českém poháru v Jičíně, čemuž pomohl i jeden z nejmladších extraligových kapitánů Tomáš Jiřík. Ten se ale radoval z triumfu na Českém poháru již v minulém roce, avšak v dresu konkurenčních Pardubic. „Vítězství s Hradcem je prostě jiné. Je to můj rodný klub a každý triumf s Hradcem je speciální,“ nezastírá důrazný obránce.

Český pohár ovládli po šesti letech hradečtí Piráti, ve finále uštědřili debakl Sudoměřicím

Hradec Králové se raduje ze zisku Českého poháru, nastartoval tak úspěšně začínající sezonu?

Letošní Český pohár v hokejbalu se nově uskutečnil ve dvou městech, a to v Turnově a také v Jičíne, kde se odehrály v neděli všechny důležité boje. Po semifinálových zápasech přišel nejprve na řadu boj o bronz, který získali hráči Jindřichova Hradce. Ve finále dvou extraligových celků pak Hradec Králové vůbec nepustil do hry Sudoměřice a uštědřil jim debakl 8:1! Pohár tak i letos míří na východ Čech. Po minulém ročníku, kdy zvítězilo Autosklo, to je však tentokrát k pirátům, kteří se ze zisku naposledy radovali v roce 2011!

Český pohár má za sebou první hrací den, kdo se představí v semifinále?

Český pohár má před sebou důležitý nedělní program, který určí vítěze.

Sobotní zápasy v rámci Českého poháru jsou dobojovány. Známe všechny postupující do nedělního semifinále, ale také jména týmů, která se poperou o konečná umístění. Turnov hostí druhý hrací den pouze zápasy o umístění, kde se v rámci skupiny mezi sebou utkají čtyři týmy o 9. – 12. místo. Naopak město Jičín uvidí to nejdůležitější. V semifinále se představí SHC Opava, HBC Hradec Králové 1988, TJ HBC Olymp J. Hradec a SK Sudoměřice. Finálové utkání je na programu krátce před pátou hodinou odpolední.

Český pohár nabídne našlapaný program! Sobota určí medailisty

Východ Čech uspořádá další ročník Českého poháru.

Český pohár už opravdu klepe na dveře. Pojďme si tedy představit kompletní rozpis zápasů, kterých bude velké množství. Proti sobě se postaví celkem dvanáct celků rozdělených do čtyř skupin po třech. Hlavní boje se pak v neděli přesunou do Jičína, Turnov uvidí zápasy o umístění. Kompletní rozpis nedělních utkání přineseme v sobotu, až bude jasné rozlosování. Ukončení turnaje proběhne v Jičíně, podle předběžného plánu by to mělo být kolem šesté hodiny odpolední.

Přehled posledních zápasů

H.Králové - SK Sudoměřice8:1
SHC Opava - Olymp J.Hradec1:2
Kelti 2008 - Svítkov Stars0:5
SK Jihlava - Letohrad2:3
Chlumec n./C. - Jungle Fever2:3
Tygři M.Boleslav - Svítkov Stars1:3
Tygři M.Boleslav - Plzeň-Litice5:2
SK Sudoměřice - Olymp J.Hradec5:0
Plzeň-Litice - Kelti 20084:3
SHC Opava - H.Králové2:3
Letohrad - Jungle Fever4:0
Svítkov Stars - Plzeň-Litice5:1
SK Jihlava - Chlumec n./C.4:3
Kelti 2008 - Tygři M.Boleslav0:6
Jungle Fever - Olymp J.Hradec1:4
SK Sudoměřice - Letohrad1:0
SK Jihlava - SHC Opava2:3
H.Králové - Chlumec n./C.6:0
Svítkov Stars - SK Sudoměřice4:5
Chlumec n./C. - Plzeň-Litice5:1
Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu