Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Český pohár

Přihlášky na Český pohár 2018 jsou tady! Předsezónní turnaj přivítá Jičín a Nová Paka

V loňském roce se z celkového vítězství na Českém poháru radoval Hradec Králové.

Opět po roce se uskuteční Český pohár, a to před startem příštího soutěžního ročníku. Pro dvanáct týmů, jež se na turnaj přihlásí jako první, se tak bude jednat o výbornou přípravu na další náročnou sezonu, a ještě mohou uzmout cennou trofej, o jejíž obhajobu se pokusí extraligový Hradec Králové. Český pohár se uskuteční 25. – 26. srpna letošního roku. Bude se hrát na útulných a moderních zimních stadionech v Jičíně a Nové Pace. Neváhejte a odesílejte přihlášky svých týmů na prestižní akci. Termín uzávěrky je 6. června!

Kapitán Hradce Králové se stal jediným obhájcem triumfu na Českém poháru!

Tomáš Jiřík byl ze zisku titulu na Českém poháru pochopitelně nadšený.

Královéhradečtí piráti mají za sebou opravdu povedenou přípravu na nový ročník CROSSDOCK Extraligy Hokejbalu. Bez jediné porážky si dokráčeli pro vítězství na Českém poháru v Jičíně, čemuž pomohl i jeden z nejmladších extraligových kapitánů Tomáš Jiřík. Ten se ale radoval z triumfu na Českém poháru již v minulém roce, avšak v dresu konkurenčních Pardubic. „Vítězství s Hradcem je prostě jiné. Je to můj rodný klub a každý triumf s Hradcem je speciální,“ nezastírá důrazný obránce.

Český pohár ovládli po šesti letech hradečtí Piráti, ve finále uštědřili debakl Sudoměřicím

Hradec Králové se raduje ze zisku Českého poháru, nastartoval tak úspěšně začínající sezonu?

Letošní Český pohár v hokejbalu se nově uskutečnil ve dvou městech, a to v Turnově a také v Jičíne, kde se odehrály v neděli všechny důležité boje. Po semifinálových zápasech přišel nejprve na řadu boj o bronz, který získali hráči Jindřichova Hradce. Ve finále dvou extraligových celků pak Hradec Králové vůbec nepustil do hry Sudoměřice a uštědřil jim debakl 8:1! Pohár tak i letos míří na východ Čech. Po minulém ročníku, kdy zvítězilo Autosklo, to je však tentokrát k pirátům, kteří se ze zisku naposledy radovali v roce 2011!

Český pohár má za sebou první hrací den, kdo se představí v semifinále?

Český pohár má před sebou důležitý nedělní program, který určí vítěze.

Sobotní zápasy v rámci Českého poháru jsou dobojovány. Známe všechny postupující do nedělního semifinále, ale také jména týmů, která se poperou o konečná umístění. Turnov hostí druhý hrací den pouze zápasy o umístění, kde se v rámci skupiny mezi sebou utkají čtyři týmy o 9. – 12. místo. Naopak město Jičín uvidí to nejdůležitější. V semifinále se představí SHC Opava, HBC Hradec Králové 1988, TJ HBC Olymp J. Hradec a SK Sudoměřice. Finálové utkání je na programu krátce před pátou hodinou odpolední.

Český pohár nabídne našlapaný program! Sobota určí medailisty

Východ Čech uspořádá další ročník Českého poháru.

Český pohár už opravdu klepe na dveře. Pojďme si tedy představit kompletní rozpis zápasů, kterých bude velké množství. Proti sobě se postaví celkem dvanáct celků rozdělených do čtyř skupin po třech. Hlavní boje se pak v neděli přesunou do Jičína, Turnov uvidí zápasy o umístění. Kompletní rozpis nedělních utkání přineseme v sobotu, až bude jasné rozlosování. Ukončení turnaje proběhne v Jičíně, podle předběžného plánu by to mělo být kolem šesté hodiny odpolední.

Kdo se stane dalším vítězem Českého poháru a vystřídá tak na trůnu pardubické Autosklo?

Východ Čech uspořádá další ročník Českého poháru.

Český pohár má už několikaletou tradici. Oproti loňskému roku se však mění datum. Letošní ročník se totiž uskuteční před začátkem sezony, aby si všechny zúčastněné týmy naostro prověřily připravenost před startem svých soutěží. Místa konání jsou hned dvě. Celkem čtyři skupiny se představí v Jičíně a v Turnově, finálové utkání pak bude odehráno v prvně jmenovaném městě. Loňským vítězem se stalo HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice, který po extraligovém triumfu přidalo ještě jeden. Kdo pozvedne pohár nad hlavu tentokrát?

Český pohár přivítají moderní svatostánky vonící novotou! Finále hostí Jičín

Jičín nabízí doslova pohádkový pohled na strop stadionu.

První vrcholná akce letošní sezóny či poslední té minulé, označit Český pohár se dá z různých úhlů pohledů. Dvanáctka celků přijede do malebných východočeských měst Jičína a Turnova otestovat svoji formu před startem náročného ročníku. Trio extraligových mančaftů se setká s odporem vesměs prvoligových vlčáků. Jak celkově vypadá dějiště Českého poháru? To se dozvíte v průvodním článku!

Český pohár rozlosován, Jičín a Turnov uvidí třicet zápasů během dvou dnů!

Východ Čech se těší na kvalitně obsazený Český pohár.

Dva týdny před vypuknutím Crossdock Extraligy se na zimních stadionech v Jičíně a Turnově uskuteční Český pohár! Finálové boje se odehrají v neděli 27. srpna v Jičíně a tým s největší formou před ročníkem 2017/18 bude známý kolem šesté hodiny odpolední. Nejvyšší soutěž vysílá do předsezónního turnaje tři celky, největší zástup družin se na východ Čech řítí z první ligy. Druholigový Chlumec se pokusí zazářit v našlapané konkurenci.

Český pohár zná účastníky všech čtyřech skupin, kdo si s kým zahraje?

Český pohár letos zavítá do Jičína a Turnova v termínu 26. až 27. srpna

Už tradiční pohár se sice letos uskuteční až při posledním srpnovém víkendu, už před měsícem však proběhla uzávěrka pro zájemce a v polovině července vám tak přinášíme rozlosování všech dvanácti celků ve čtyřech skupinách. Dvě z nich uvidí zimní stadion v Turnově a stejný počet také ten v Jičíně, kde se druhý hrací den odehrají i boje o nejvyšší příčky zakončené soubojem o ceněnou trofej!  

Přehled posledních zápasů

H.Králové - SK Sudoměřice8:1
SHC Opava - Olymp J.Hradec1:2
Kelti 2008 - Svítkov Stars0:5
SK Jihlava - Letohrad2:3
Chlumec n./C. - Jungle Fever2:3
Tygři M.Boleslav - Svítkov Stars1:3
Tygři M.Boleslav - Plzeň-Litice5:2
SK Sudoměřice - Olymp J.Hradec5:0
Plzeň-Litice - Kelti 20084:3
SHC Opava - H.Králové2:3
Letohrad - Jungle Fever4:0
Svítkov Stars - Plzeň-Litice5:1
SK Jihlava - Chlumec n./C.4:3
Kelti 2008 - Tygři M.Boleslav0:6
Jungle Fever - Olymp J.Hradec1:4
SK Sudoměřice - Letohrad1:0
SK Jihlava - SHC Opava2:3
H.Králové - Chlumec n./C.6:0
Svítkov Stars - SK Sudoměřice4:5
Chlumec n./C. - Plzeň-Litice5:1
Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu