Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Český pohár

Český pohár 2019 opět v Jičíně! Přihlášky pro všechny kluby otevřeny

Pokud se Hradec Králové přihlásí, bude útočit na obhajobu titulu!

Již tradičně před startem sezony přijde na řadu Český pohár, který se letos uskuteční opět v městě pohádky. Jičín přivítá celky z různých výkonnostních skupin. Celá paráda v podobě letního ostrého přípravného turnaje vypukne 24. srpna a vítěz bude znám o den později v neděli 25. srpna. Českomoravský svaz hokejbalu otevřel přihlášky pro všechny týmy, jež chtějí podstoupit kvalitní přípravu na nadcházející ročník, a navíc vyhrát cenný titul a hodnotné dary. Počet účastníků je omezen na 8 družin, takže není radno váhat nad přihláškou! Český pohár si navíc vzal pod záštitu starosta města JUDr. Jan Malý.

Hradečtí Piráti slaví obhajobu Českého poháru! Ve finále si poradili s Opavou

Český pohár 2018 bude mít už v neděli odpoledne svého letošního vítěze!

Český pohár 2018 nabídl o uplynulém víkendu opět po roce dramatické boje na zimním stadionu v Jičíně. V silné extraligové konkurenci se do finále probojovala prvoligová Opava, na kterou si však vyšlápli hradečtí Piráti, kteří tak obhájili loňský titul. Slezané zase uzmuli loňskou druhou pozici Sudoměřicím, které letos prohrály v souboji o třetí místo s Mostem. Dvoudenní hokejbalový předjezdec za týden začínající CROSSDOCK extraligy tak všechny celky nejen z nejvyšší soutěže naladil na první mistrovské boje!

Český pohár 2018 je tady! Záštitu poskytl starosta města Jičín a Královéhradecký kraj

Kdo se stane letošním vítězem Českého poháru?

Od soboty 25.8. do neděle 26.8. proběhne na zimním stadionu v Jičíně Český pohár 2018, který se dočkal podpory starosty města Jičín JUDr. Jana Malého, jenž poskytl turnaji nejen záštitu nad jeho uskutečněním, ale i finanční příspěvek od města Jičín. Turnaj zaštítil i hejtman královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. Oběma představitelům patří velké poděkování, Český pohár tak získal na ještě větší prestižnosti a důležitosti. Dvoudenního turnaje se zúčastní celkem osm hokejbalových týmů z různých výkonnostních skupin. Titul z loňského ročníku obhajuje extraligový celek královéhradeckých pirátů. Podaří se mu na „domácí“ půdě opět po roce zvítězit?

Před začátkem sezony se uskuteční Český pohár. Titul obhajuje Hradec Králové

Český pohár ovládl v roce 2017 Hradec Králové. Jak to bude letos opět v Jičíně?

Na konci srpna 25. – 26.8. se na zimním stadionu v pohádkovém Jičíně uskuteční pokračování Českého poháru. V letošním ročníku se o vítězství na předsezonním turnaji porve osmička týmů z různých výkonnostních skupin. Na zimním stadionu v Jičíně nebude chybět loňský vítěz z Hradce Králové, či vicemistři ze Sudoměřic. Tím výčet družin z CROSSDOCK Extraligy ale nekončí. Na východ Čech dorazí i pražské KOVO či Most. Další kvarteto týmů patří do 1. Ligy či nejvyšších regionálních soutěží, jako je například Chlumec nad Cidlinou. Dokáží piráti z pod královéhradecké Bílé věže obhájit titul? Rozhodně se bude jednat o zajímavý turnaj!

Přehled posledních zápasů

H.Králové - SHC Opava3:0
SK Sudoměřice - Most0:3
KOVO Praha - Jungle Fever4:3
Olymp J.Hradec - Chlumec n./C.3:1
SHC Opava - Most3:2
H.Králové - SK Sudoměřice4:2
Jungle Fever - Chlumec n./C.5:3
KOVO Praha - Olymp J.Hradec6:1
Olymp J.Hradec - SK Sudoměřice2:4
SHC Opava - H.Králové0:2
Most - Olymp J.Hradec5:1
KOVO Praha - Jungle Fever7:1
SK Sudoměřice - Most2:6
H.Králové - KOVO Praha1:1
Chlumec n./C. - Olymp J.Hradec4:2
Jungle Fever - SHC Opava0:3
SK Sudoměřice - Chlumec n./C.3:0
KOVO Praha - SHC Opava1:2
Most - Chlumec n./C.4:1
H.Králové - Jungle Fever2:1
Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu