Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Český pohár

Kdo se stane dalším vítězem Českého poháru a vystřídá tak na trůnu pardubické Autosklo?

Východ Čech uspořádá další ročník Českého poháru.

Český pohár má už několikaletou tradici. Oproti loňskému roku se však mění datum. Letošní ročník se totiž uskuteční před začátkem sezony, aby si všechny zúčastněné týmy naostro prověřily připravenost před startem svých soutěží. Místa konání jsou hned dvě. Celkem čtyři skupiny se představí v Jičíně a v Turnově, finálové utkání pak bude odehráno v prvně jmenovaném městě. Loňským vítězem se stalo HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice, který po extraligovém triumfu přidalo ještě jeden. Kdo pozvedne pohár nad hlavu tentokrát?

Český pohár přivítají moderní svatostánky vonící novotou! Finále hostí Jičín

Jičín nabízí doslova pohádkový pohled na strop stadionu.

První vrcholná akce letošní sezóny či poslední té minulé, označit Český pohár se dá z různých úhlů pohledů. Dvanáctka celků přijede do malebných východočeských měst Jičína a Turnova otestovat svoji formu před startem náročného ročníku. Trio extraligových mančaftů se setká s odporem vesměs prvoligových vlčáků. Jak celkově vypadá dějiště Českého poháru? To se dozvíte v průvodním článku!

Český pohár rozlosován, Jičín a Turnov uvidí třicet zápasů během dvou dnů!

Východ Čech se těší na kvalitně obsazený Český pohár.

Dva týdny před vypuknutím Crossdock Extraligy se na zimních stadionech v Jičíně a Turnově uskuteční Český pohár! Finálové boje se odehrají v neděli 27. srpna v Jičíně a tým s největší formou před ročníkem 2017/18 bude známý kolem šesté hodiny odpolední. Nejvyšší soutěž vysílá do předsezónního turnaje tři celky, největší zástup družin se na východ Čech řítí z první ligy. Druholigový Chlumec se pokusí zazářit v našlapané konkurenci.

Český pohár zná účastníky všech čtyřech skupin, kdo si s kým zahraje?

Český pohár letos zavítá do Jičína a Turnova v termínu 26. až 27. srpna

Už tradiční pohár se sice letos uskuteční až při posledním srpnovém víkendu, už před měsícem však proběhla uzávěrka pro zájemce a v polovině července vám tak přinášíme rozlosování všech dvanácti celků ve čtyřech skupinách. Dvě z nich uvidí zimní stadion v Turnově a stejný počet také ten v Jičíně, kde se druhý hrací den odehrají i boje o nejvyšší příčky zakončené soubojem o ceněnou trofej!  

Český pohár ideální formou pro přípravu na příští ročník! Zbývá několik volných míst

Východní Čechy se na konci srpna položí do další vrcholné akce v letošním roce.

Po dramatických bojích v play off CCM Extraligy a následného domácího mistrovsví světa přijde na řadu další vrcholná akce v podobě Českého poháru 2017! Ten hlásí změnu termínu a uskuteční se před startem příštího ročníku 26. – 27. srpna na zimních stadionech v Jičíně a Turnově! Červenec a srpen bude jistě patřit přípravám před startem další sezony a týmy tak mohou otestovat svoji formu v silné konkurenci na Českém poháru. „Účast na Českém poháru není povinná. Mělo by ale být ctí pro extraligové kluby se zúčastnit,“ upozorňuje garant turnaje Milan Hušek.

Český pohár se letos uskuteční před startem sezony v termínu 26. – 27. 8. 2017

Přiláká Český pohár 2017 více extraligových klubů?

Leč se to nezdá, tak se v hokejbale dá vyhrát spousta trofejí, včetně prvenství na Českém poháru, v jehož rámci se potkávají týmy z různých výkonnostních kategorií. Letošní ročník se uskuteční těsně před startem ročníku 2017/18 na zimních stadionech v Jičíně a Turnově. Bude tak tento termín pro jednotlivé celky, více lákavější? A co ne moc „hokejbalem políbené“ prostředí? „Obě místa jsme již vyzkoušeli při pořádání MČR žen a je nutno vyzdvihnout velice dobrou spolupráci s vedením měst i s provozovateli zařízení,“ upozorňuje koordinátor Českého poháru Milan Hušek.

Přehled posledních zápasů

H.Králové - KOVO Praha2:0
SHC Opava - HBC Prachatice1:2
Olymp J.Hradec - Ježci HM7:1
Autosklo PCE - Pedagog ČB4:0
Autosklo PCE B - Pedagog ČB2:4
Ježci HM - H.Králové0:1
Autosklo PCE B - KOVO Praha1:5
Autosklo PCE - HBC Prachatice3:2
SHC Opava - Autosklo PCE1:6
Pedagog ČB - Suchdol n./L.3:2
H.Králové - Olymp J.Hradec3:6
Tygři M.Boleslav - HBC Prachatice0:2
Svítkov Stars - Olymp J.Hradec1:10
Autosklo PCE - Pedagog ČB9:0
H.Králové - HBC Prachatice1:4
HBC Prachatice - H.Králové3:4
Olymp J.Hradec - KOVO Praha3:2
Ježci HM - Tygři M.Boleslav4:1
Autosklo PCE B - Svítkov Stars4:0
Autosklo PCE - Olymp J.Hradec5:4
Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu