Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

V loňském roce se z celkového vítězství na Českém poháru radoval Hradec Králové.
V loňském roce se z celkového vítězství na Českém poháru radoval Hradec Králové. (autor: Město Jičín)

Přihlášky na Český pohár 2018 jsou tady! Předsezónní turnaj přivítá Jičín a Nová Paka

Datum: 18. 05. 2018
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Opět po roce se uskuteční Český pohár, a to před startem příštího soutěžního ročníku. Pro dvanáct týmů, jež se na turnaj přihlásí jako první, se tak bude jednat o výbornou přípravu na další náročnou sezonu, a ještě mohou uzmout cennou trofej, o jejíž obhajobu se pokusí extraligový Hradec Králové. Český pohár se uskuteční 25. – 26. srpna letošního roku. Bude se hrát na útulných a moderních zimních stadionech v Jičíně a Nové Pace. Neváhejte a odesílejte přihlášky svých týmů na prestižní akci. Termín uzávěrky je 6. června!

Dva dny plné toho nejkvalitnějšího hokejbalu s poměřením sil mezi týmy z různých výkonnostních skupin! Tomu bude „přihlížet“ zimní stadion v Jičíně, kde v loňském roce Český pohár už vrcholil a byl svědkem vítězství královéhradeckých pirátů.V pohádkovém městě, respektive v jeho zimním stadionu se nachází leštěný beton a v Nové Pace je plast. Maximální počet účastníků je stanoven na 12 týmů ze všech možných výkonnostních kategoriíod CROSSDOCK Extraligy až po regionální soutěže.

V sobotu 25.8. se odehrají zápasy v základních skupinách a čtvrtfinálové souboje. O den později v neděli 26.8. dojde k duelům o konečná umístění. Každé utkání se odehraje na 2 x 15 minut čistého času s pětiminutovou přestávkou mezi poločasy. Již zmiňovaných dvanáct týmů bude rozděleno do čtyř skupin s přihlédnutím k dojezdové vzdálenosti účastníků do míst konání a dle výkonnostních košů.Ve skupinách sehrají týmy utkání systémem „každý s každým“. Do play off pak postupuje 8 nejlepších celků, tedy týmy na 1. a 2. místě každé skupiny. Týmy umístěné na třetích místech svých základních skupin si pak zahrají o konečné 9. – 12. místo.

Vítěz Českého poháru získá pohár za umístění a medaile a finanční či materiální podporu v hodnotě 25.000 Kč! Družiny, jež se umístí na 2. a 3. místě pak obdrží taktéž cenné kovy a poháry za umístění a vicemistr Českého poháru se může těšit na odměnu v hodnotě 15.000 Kč, bronzový celek pak získá finanční či materiální podporu ve výši 5.000 Kč v podobě voucheru na odběr zboží.

Více informací o Českém poháru 2018 v propozicích -> ZDE!


Přihlášky na Český pohár naleznete -> ZDE! 

Přehled posledních zápasů

H.Králové - SK Sudoměřice8:1
SHC Opava - Olymp J.Hradec1:2
Kelti 2008 - Svítkov Stars0:5
SK Jihlava - Letohrad2:3
Chlumec n./C. - Jungle Fever2:3
Tygři M.Boleslav - Svítkov Stars1:3
Tygři M.Boleslav - Plzeň-Litice5:2
SK Sudoměřice - Olymp J.Hradec5:0
Plzeň-Litice - Kelti 20084:3
SHC Opava - H.Králové2:3
Letohrad - Jungle Fever4:0
Svítkov Stars - Plzeň-Litice5:1
SK Jihlava - Chlumec n./C.4:3
Kelti 2008 - Tygři M.Boleslav0:6
Jungle Fever - Olymp J.Hradec1:4
SK Sudoměřice - Letohrad1:0
SK Jihlava - SHC Opava2:3
H.Králové - Chlumec n./C.6:0
Svítkov Stars - SK Sudoměřice4:5
Chlumec n./C. - Plzeň-Litice5:1
Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu