Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Hokejbal TV přináší první díl v letošním roce!
Hokejbal TV přináší první díl v letošním roce! (autor: archiv)

Reprezentace, extraligové přípravy, hymna k mistrovství světa aneb 1. díl Hokejbal TV!

Datum: 28. 02. 2017
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Redakce Hokejbal TV přes zimní přestávku rozhodně nezahálela a sbírala nespočet zajímavých materiálů, na které se můžete těšit již tuto středu 1. března na kanálu YouTube! „Věnovali jsme se všem reprezentacím kromě kategorie U16, zaznamenávali jsme přípravy extraligových klubů a odkryjeme kousek hymny pro domácí mistrovství světa v Pardubicích, kterou nazpíval Michal Mareda,“ nechává nakouknout pod pokličku 1. dílu šéfredaktor hokejbal.cz a Hokejbal TV Pavel Schröfel.

První díl Hokejbal TV v letošním roce přinese spoustu zajímavých informací, na jejichž sběru pracovalo dva a půl člověka! „Nejzajímavější na našem prvním díle bylo sladit se s moderátorkou Hankou Poskočilovou, která měla termín porodu,“ upozorňuje Schröfel. „Uvidíte sami, zda poznáte, že Hanka má ještě bříško. Vlastně i proto trvala moderace o něco déle než normálně. Udýchat „vstup“, ženy asi vědí, o čem je řeč, pro nás chlapy španělská vesnice, je asi husarský kousek,“ usmívá se od ucha k uchu Pavel Schröfel.

Možná nejnapínavější situaci zažil štáb Hokejbal TV při „inspekční“ cestě na půdu extraligových Jelenů. „Při cestě do Letohradu, kde se tvořily moderace do prvního dílu, jsme si dělali srandu, aby nám ještě neporodila v autě, to by byl teprve zážitek,“ vypráví zkušený moderátor. „No, ale jsme rádi, že se nám vše podařilo včas natočit,“ těší šéfredaktora hokejbal.cz a magazínu Hokejbal TV Pavla Schröfela.

Hokejbal TV součástí porodu a hymny pro mistrovství světa!

Nakonec se nic neočekávaného nestalo a moderátorská dvojice připravila s nemalou chutí premiérový díl v roce 2017! „S natáčením jsem vlastně už ani nepočítala, ale volal mi Pavel, jestli do toho ještě půjdu, že už byl u dvou porodů a vlastně je připraven na všechno,“ vzpomíná s úsměvem na natáčení v Letohradě moderátorka Hanka Poskočilová. „Dva dny po natáčení Hanka porodila holčičku Elen, které všichni přejeme pevné hokejbalové zdraví a mamince gratulujeme,“ vinšuje vše nejlepší Schröfel.

Přesně za tři měsíce vypukne domácí mistrovství světa v Pardubicích, na které se těší každý hokejbalový fanoušek. Přípravy na vrchol letošní sezóny nepřestávají ubírat na obrátkách a organizátoři se rozhodli i pro hymnu celého světového šampionátu. Tu složil frontman profesionální kapely Vypsaný fiXa Michal Mareda. Malou ochutnávku si tak diváci mohou užít již ve středu 1. března v dopoledních hodinách na YouTube kanálu Hokejbal TV!

1. díl Hokejbal TV v roce 2017 -> ZDE!

Partneři českého hokejbalu