Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Stoupa Cup pomáhá dětem nejen na turnaji, ale i před ním a po něm na báječných akcích.
Stoupa Cup pomáhá dětem nejen na turnaji, ale i před ním a po něm na báječných akcích. (autor: fcb Stoupa Cup Vsetín)

Stoupa Cup se blíží! Podporu vyjádřil i Robert Záruba, pomoci může každý

Datum: 27. 06. 2018
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Přesně za měsíc 28. července vypukne tradiční benefiční turnaj ve Vsetíně Stoupa Cup, který každoročně pomáhá dobré věci. Letos se organizátoři rozhodli pomoci dětem z Auxilium opsa na transparentní účet může kdokoliv přidat částku v jakékoliv výši. Na turnaj dorazí i několik známých profesionálních hokejistů, reprezentantů, těch největších hokejbalových hvězd i zástupci České televize. Patronkou turnaje je redaktorka Petra Staňová a turnaji vyjadřuje nemalou podporu i známý sportovní redaktor a hokejový komentátor Robert Záruba.

Video s podporou Roberta Záruby naleznete ZDE! 


Letošní ročník turnaje Stoupa Cup 2018 bude opět probíhat v benefičním duchu. Výtěžek sbírky by organizátoři v čele se Zdeňkem Čablíkem rádi věnovali a věcnými dary pomohli obecně prospěšnému spolku - Vsetínskému Auxiliu. S paní ředitelkou Boženou Mikulíkovou se domluvili, že jejich společná pomoc bude směřována na alternativní rehabilitaci pro zhruba 50 dětí s různým druhem postižení, které Auxilium sdružuje. Konkrétně půjde o canisterapii, hipoterapii a multisenzorickou stimulaci.

Před samotným turnajem probíhají pro výše zmíněné děti jisté doprovodné a zábavné akce. Benefice „Nikdy se nevzdávej“ bude pro všechny lidi pohybujícími se okolo turnaje novou výzvou a dalším krokem v jejich snaze pomáhat tam, kde to má smysl. Svůj příspěvek můžete zasílat na transparentní účet č. 2201425944/2010

Aktuální výši výtěžku můžete sledovat ZDE 

Turnaj strhnul pozornost i regionální televize!


Sledujte oficiální facebookové stránky Stoupa Cupu –> ZDE!

#nikdysenevzdavej #vsichnispoluzaseznovu #stoupacup
www.stoupacup.cz

Partneři českého hokejbalu