Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

CCM Extraliga hokejbalu

Světový pohár hráčů do 16 let budou hostit Zlín a Přerov!

Zlín patří mezi známé hokejové město. O hokejbal zde bude snad velký zájem.

Nedávno se na oficiálních stránkách Mezinárodní hokejbalové federace objevila pro české hokejbalové fanoušky potěšující zpráva. Do České republiky totiž zamíří světový pohár kategorie U16. Nejlepší mladé hokejbalisty na světě uvidí v akci Zlín a Přerov. Světový pohár se uskuteční od 28. června do 1. července, kdy bude znám světový šampion a další držitelé cenných kovů.

CROSSDOCK Extraliga nabídla ústeckou kanonádu, pražské derby v moci Kert Parku

Ústí porazilo Autosklo jasně 6:1.

Opět po týdnu se představil hokejbal na obrazovkách České televize, a navíc další hrací víkend oživily dva zápasy kola! V tom prvním na sebe narazily dva pražské celky, ve druhém se pak představilo Kladno a Plzeň, které dohrávaly zápas 5. kola. V dalších utkáních se nejlépe dařilo ústecké Elbě, jež porazila na svém hřišti pardubické Autosklo 6:1. Na prvním místě tabulky zůstává i nadále obhájce titulu HC Kert Park Praha.

Kladenská defenziva vládne extralize! Znovu neinkasovala a Plzeň se tak snažila marně

Kladno ovládlo televizní duel s Plzní a pokračuje v úspěšném rozjezdu sezony.

CROSSDOCK Extraliga má po nedělním dopoledni za sebou další televizní duel. Ten byl tentokrát z Kladna, kde se domácí celek střetl s Plzní a už dopředu bylo jasné, že se oba týmy vybičují k takovému výkonu, aby se znovu uskutečnila často zmiňovaná reklama na hokejbal. A to dozajisté platilo i tentokrát, přičemž excelovala opět především středočeská defenziva a činila se i ofenziva, která zajistila rysům další tři body!

Střípky z CROSSDOCK Extraligy: Košťál zametl s Kert Parkem, Ústečtí na střelnici

ilustrační foto

Po týdnu jsou tu zas jedny střepy, tak si teď ihned jděte dát dřepy! Po celou sobotu hrál se tu hokejbal, celých pět zápasů, jen Musil nepískal. Nejvíce gólů padalo na Kladně, za nulu Návara vydal se pokladně. No a ten Tvarůžek, ten zase řádil, Letohrad Kert Parku porážku vrátil. A Petr Novák v nájezdech vyčníval, na góly v Pardubkách se nikdo nedíval.

Po týdnu další televizní duel! V neděli dopoledne ho obstará souboj Kladna s Plzní

Duel mezi Kladnem a Plzní odvysílá stanice ČT Sport!

CROSSDOCK extraliga na sebe po týdnu opět strhne velkou pozornost. V neděli dopoledne se totiž po týdnu opět objeví na obrazovkách ČT Sport, jelikož v živém vysílání bude divákům nabídnut zajímavý duel ze středních Čech, a to mezi Kladnem a Plzní. Favoritem budou domácí hráči, už před týdnem se ale povedl Letohradu na Lužinách nečekaný výsledek a Mečouni se tak budou jistě snažit o totéž!

Pražské derby patří Kert Parku! Kovu dovolil jen vyrovnání, pak vládl loňský mistr

Pražské derby se odehrálo pod atraktivní rouškou umělého osvětlení!

CROSSDOCK Extraliga hokejbalu přinesla první letošní pražské derby mezi Kovem a Kert Parkem. Hrálo se na Palmovce a loňský mistr tak přijížděl v podobě hostujícího mužstva a především značného favorita, jelikož i letos potvrzuje dobrou formu. To domácím se zase nedaří podle představ a zajímavý atraktivní duel pod umělým osvětlením tak byl ideální možností, jak v zápase 7. kola nastartovat sezonu k lepším zítřkům.

Trenér juniorské reprezentace tipuje: Kert potvrdí na Kovu svoji roli, Raci budou bodovat

Své tipy tentokrát pro hokejbal.cz svěřil Martin Davídek

Už v pátek třináctého odstartuje první ze šestice hokejbalových střetnutí tohoto víkendu. Takže i tentokrát vám přinášíme tipy jednoho z lidí pohybující se v hokejbalovém prostředí. Slovo totiž dostal Martin Davídek, který je hlavním trenérem juniorského výběru hráčů do osmnácti let a zároveň trenérem prvoligového celku SK Kelti 2008. Jak podle něho dopadnou další zajímavé souboje v CROSSDOCK Extralize?! 

Pokračování CROSSDOCK Extraligy odšpuntuje pražské derby na Palmovce!

Každoroční souboje Kova s Kertem mají atraktivní náboj nejen pro diváky.

/Dohrávka 6.kola CROSSDOCK Extraligy/: Z pohledu hokejbalového fanouška se blíží letos zatím nejvydatnější víkend, celé zápasové menu totiž startuje už v pátek třináctého v podvečer na Palmovce, kde se v atraktivním pražském derby střetne domácí KOVO s obhájcem titulu z Lužin. A právě Kert Park má o motivaci po posledním prohraném televizním zápase s Letohradem postaráno, zveme vás na první ze dvou zápasů kola tohoto víkendu!

Tradičně jsem špatný v prognózách, říká před dalším utkáním Petr Šašek

Komentátor České televize Petr Šašek je už připraven na další přímý přenos.

Během dvou týdnů se hokejbal představí podruhé v programu České televize. ČT Sport nabídne další kolo CROSSDOCK Extraligy, ve kterém se proti sobě postaví HBC ALPIQ Kladno a HBC Plzeň. První utkání nebylo pro komentátora Petra Šaška úplně jednoduché, protože duel mezi Kert Parkem a Letohradem doprovázel déšť a vítr. Komentátorské duo si však poradilo i s těmito podmínkami a v čele se Šaškem je připraveno na další přímý přenos, který startuje v neděli 15.10 v 09:50!

Dva zápasy kola a televizní přenos, takové bude další kolo CROSSDOCK Extraligy

Budou se plzeňští hokejbalisté radovat i po přímém přenosu na ČT sport?

Následující víkend přinese v CROSSDOCK Extralize hokejbalu hned dva zápasy kola a živé vysílání na ČT Sport! Už po týdnu se tak na obrazovky České televize vrátí hokejbal, který budou propagovat hráči Kladna a Plzně. Dva zápasy proti sobě postaví tabulkové sousedy, takže můžeme očekávat vyrovnané souboje. Tabulka CROSSDOCK Extraligy je vyrovnaná a po následujícím víkendu se může celá promíchat.

Brankářská hokejbalová škola

Tabulka soutěže

1.Kert Park Praha622:1314
2.H.Králové621:1413
3.ALPIQ Kladno525:712
4.Rondo Most722:1911
5.Elba DDM ÚNL718:2210
6.Rakovník820:269
7.SK Sudoměřice714:209
8.Letohrad613:138
9.HBC Plzeň614:177
10.Autosklo PCE611:207
11.KOVO Praha69:185

Přehled posledních zápasů

SK Sudoměřice - Rakovník2:5
ALPIQ Kladno - HBC Plzeň3:0
Elba DDM ÚNL - Autosklo PCE6:1
SK Sudoměřice - Rondo Most2:4
H.Králové - Rakovník4:0
KOVO Praha - Kert Park Praha3:6

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu