Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

CCM Extraliga hokejbalu

Titul pro kamaráda: ČT sport odvysílá dokument z finále CCM Extraligy!

Hokejbalisté Kert Parku věnovali premiérový titul Loboru Topolánkovi.

V pátek 19.5 v 16:25 si nic neplánujte! Kanál České televize ČT sport totiž v premiéře odvysílá dokument mapující cestu pražského Kert Parku za titulem CCM Extraligy. Pražané se ve finále utkali s favorizovaným Kladnem, které však nabuzené družině z hlavního města Prahy podlehlo. Hráči Kert Parku bojovali především za svého tragicky zesnulého spoluhráče Libora Topolánka. Právě proto byl i pojmenován dokument – „Titul pro kamaráda“.

Fejfar s Barnošákem nejgólovější, Martin Kruček nejužitečnější!

Tomáš Fejfar dal v letošním play off devět branek a potvrdil tak svoji formu ze základní části!

Finálová série a tedy celá loňská sezona CCM Extraligy je pár dnů za námi. Pojďme se tedy naposledy podívat na statistiky produktivity v letošních vyřazovacích bojích. Během posledního víkendu totiž padlo přes deset branek a pozice se nám různě promíchaly. Žádná rošáda však nezměnila nic na tom, že se nejvíce dařilo hráčům mistrovského Kert Parku a benjamínek Tomáš Fejfar udělal za pár let neskutečný skok!

Zmrazení dotací z MŠMT přidělalo vrásky i vedení ČMSHb

Krok ministryně školství Kateřiny Valachové vlevo zasáhl i hokejbal.

Současná situace ve sportu je velmi napjatá. V tomto týdnu podala rezignaci na post ministryně školství Kateřina Valachová. Právě pod její rezort spadají dotace do sportovních svazů a klubů. Ministryně rozhodla o zmrazení dotací do sportovního prostředí. Tato situace nepomáhá především menším sportům, jako je náš hokejbal. I s touto nepříjemnou zprávou musíme srdnatě bojovat jako v naší milované hře.

Šampion Kruček: Od židličky pro prvňáčky až na hokejbalový trůn!

Nezdolný dříč Martin Kruček se vypracoval až k ceně pro nejužitečnějšího hráče play-off!

/HVĚZDA FINÁLE CCM EXTRALIGY/ Praha – Většinu času tráví v koutě kabiny na svém oblíbeném místě, připravuje se a soustředí na zápasy i tréninky. Tentokrát extraligový kanonýr Martin Kruček udělal zlatou výjimku po zisku titulu. Vystřelil do hloučku rozjařených spoluhráčů, zkoumal fígle, jak co nejlépe pít z mistrovského poháru, protože to může být poprvé... a hvězdná 86 doufá, že ne naposledy.

Tisková zpráva: Titul v hokejbalové CCM extralize slaví HC Kert Park Praha

Radost z premiérového titulu pro Kert Park byla enormní!

Hokejbalová CCM extraliga zná vítěze letošního ročníku. Ve finále dokázali zvítězit 3:1 na zápasy hokejbalisté HC Kert Park Praha nad HBC ALPIQ Kladno. Kert Park ovládl finálovou sérii poprvé v historii. Titul se vrátil do hlavního města po dlouhých osmnácti letech, kdy se z vítězství radovalo KOVO. Kladenští hokejbalisté podruhé za sebou stanuli těsně pod vrcholem.

Finálové střípky ze CCM Extraligy: Jak se hraje na kanystr? Přece Kert Park je mistr!

Pražané si užili slastný pocit z premiérového titulu, který věnovali Liboru Topolánkovi.

Dobojováno jest! O uplynulém víkendu byl doplněn poslední střípek do letošní mozaiky CCM extraligy hokejbalu. Hráči Kert Parku Praha se zavázali bývalému spoluhráči k tomu, že pro něho ligu vyhrají a tak se také stalo. Během celé jarní části stoupali vzhůru, až nakonec vystoupali na stupeň nejvyšší a oprávněně se stali mistry CCM extraligy! Na cestě za titulem je nezastavil Letohrad, loňský mistr z Pardubic ani Kladno, a tak se z neděle na pondělí mistrovský pohár podíval do všech možných barů a klubů v Praze, projel se metrem a podíval se i do jihočeské metropole.

Bombastický pocit, zářil po titulu Michal Kovář. Podle něj rozhodla mentalita

Letohradský odchovanec Kovář vlevo pojede

Na Lužinách se bude slavit ještě hodně dlouho. Místní HC Kert Park Praha získal v neděli 7. května po třetí výhře nad kladenským Alpiqem historicky první titul, jehož oslavy si náležitě užije. Krátce po předání medailí a poháru pro mistra play-off CCM Extraligy jsme si stranou vzali útočníka mistrovského celku Michala Kováře. Jaké byly jeho pocity po největším životním úspěchu?

Kruček se v play off pořádně rozparádil! Benjamínek Sýkora nejlepším nováčkem

Trio hráčů si při finále CCM Extraligy rozdělilo čtyři trofeje.

Vyřazovací boje CCM Extraligy a celá sezona nabídly neskutečně zajímavé a vyrovnané zápletky. Vítěz základní části v podobě kladenského Alpiqu ve finále nakonec nestačil na rozjetý Kert Park, v jehož týmu se do výtečné fazony rozproudil Martin Kruček, jenž ve finále dvakrát rozhodl prodloužení a nakonec se stal nejužitečnějším hráčem play off. Jeho parťák Tomáš Wróbel sebral hned dvě ocenění ze základní části, Jan Jirotka v ní kraloval mezi gólmany a talentovaný forvard Milan Sýkora z Rakovníku byl vyhlášen nejlepším nováčkem!

Lužiny zavalila euforie. Kert Park zvládl i druhý domácí zápas a slaví premiérový titul!

Pro Libora Topolánka! Hráči Kert Parku posílají titul zesnulému spoluhráči.

Je konec, je dobojováno! I druhý finálový zápas v hlavním městě přinesl parádní podívanou, kterou mohli začít s o hodně větším klidem na hokejkách domácí hráči Kert Parku, kteří si v sobotu vybojovali mečbol. I druhý víkendový den vyšel střelecky lépe Pražanům, kteří tak mohou slavit premiérový mistroství hokejbalový titul v CCM Extralize! 

Střelecké hody, my trenéři máme ale pár šedin navíc, usmívá se po mečbolu Kuna

Obrovská radost! Kert Park vsítil vítěznou branku v prodloužení a dostal se ve finále opět do vedení.

Třetí finále letošní CCM Extraligy přineslo bezesporu nejzapeklitější a nejzajímavější bitvu. Na Lužinách se totiž dostali nejprve do takřka rozhodujícího náskoku domácí, ovšem hosté nic nevzdali a i když opět inkasovali, nakonec dokázali dotáhnout zápas až do prodloužení. Zde však mohla podruhé za druhý hrací víkend vypuknout velká radost na straně Kert Parku. 

Brankářská hokejbalová škola

Tabulka soutěže

1.ALPIQ Kladno2065:3644
2.Autosklo PCE2074:4143
3.Elba DDM ÚNL2058:4834
4.Kert Park Praha2077:4534
5.Letohrad2055:4932
6.HBC Plzeň2053:4532
7.KOVO Praha2058:5630
8.H.Králové2051:6524
9.SK Sudoměřice2040:7023
10.Kovodemont Most2041:6719
11.Rakovník2038:8815

Přehled posledních zápasů

Kert Park Praha - ALPIQ Kladno5:2
Kert Park Praha - ALPIQ Kladno5:4

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu