Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

CROSSDOCK Extraliga hokejbalu

Pardubice mají mečbol! Domácí vítězství řídil dvougólový Česák

Radost Pardubic vypukla naplno i v Polabinách, rozhodne se v neděli?

Hokejbalová sezóna se řítí do velkého finiše v obrovském tempu. Třetí finálové utkání v pardubických Polabinách bylo poznamenáno deštěm, přesto přineslo velkou bitvu, ve které si lepší výchozí pozici do nedělního utkání odnesli hráči Pardubic! Autosklo zvítězilo 5:2 a již v neděli může nad hlavu zvednout mistrovský pohár.

Hvězdy finále: Pala oželel karvinskou Metaxu, Filip čekal telefonát redaktora

Martin Pala a Petr Filip patří k velkým osobnostem finále CROSSDOCK Extraligy.

/HVĚZDY FINÁLE PLAY-OFF CROSSDOCK EXTRALIGY/ Česko - Pro ty největší zápasy pro vás vybíráme ty nejlepší výkony předvedené na obou stranách. V prvních duelech finále CROSSDOCK Extraligy nejvíce zazářil v dresu mistrovského Kert Parku Praha hbitý forvard Martin Pala, který dal dvě parádní branky v pátečním duelu. To bek Petr Filip pokračuje ve své střelecké krasojízdě a pomohl srovnat sérii proti suverénovi extraligy. Přečtete si jejich pocity i další zajímavé příběhy.

Už v neděli můžeme poznat letošního vítěze CROSSDOCK Extraligy!

Finálová série se stěhuje za stavu 1:1 na hřiště Pardubic.

Favorit celého letošního ročníku CROSSDOCK Extraligy pražský Kert Park sice vstoupil do finálové série výhrou, ale radoval se z ní až po prodloužení. Druhé utkání pak už patřilo Autosklu, které tak srovnalo stav série na 1:1. Na svoji půdu se tak vrací za příznivého stavu, protože vedení Kert Parku o dva zápasy by se stahovalo hodně těžce. Pardubický tým tak ukazuje stále zlepšující se formu v play off, jak mu k tomu ještě pomůže domácí prostředí, zjistíme v sobotu od 16:00 hod.

Tipy: Bitvy na ostří nože rozhodnou maličkosti. Mistra po víkendu nepoznáme!

Ve druhém finále se Petru Miklovi moc nevedlo, dotáhne v Pardubicích svůj tým za titulem?

Klubová hokejbalová sezóna se řítí do svého konce, již o následujícím víkendu můžeme poznat mistra CROSSDOCK Extraligy. Bitva mezi Kert Parkem Praha a Autosklem Pardubice je nesmírně vyrovnaná a my jsme oslovili hokejbalu znalé, aby zkusili tipnout, co přinesou následující dva zápasy. Co myslíte, poznáme v neděli mistra České republiky?

VIDEO: Osobnosti zprava zleva - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

O tahounech Pardubic se nyní dozvíte mnoho zajímavého!

Třetí finálová bitva play off CROSSDOCK Extraligy mezi Kert Parkem Praha a pardubickým Autosklem se kvapem blíží a my vám nyní přinášíme jedno z posledních oddychnutí před pokračováním pořadné nefalšované bitvy! Na paškál jsme si vzali tahouny týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice, aby se pokusili prozradit o sobě i to, nad čím třeba nikdy nepřemýšleli. Jak to dopadlo se podívejte v následujcím videu!

Bílý stále vládne bodování, Fejfar atakuje hranici deseti zásahů a Březina stoupá

Kapitán Pardubic Ondřej Březina s číslem 9 před důležitou brankou ve druhém finálovém utkání.

Finálová série play off CROSSDOCK Extraligy nabízí nesmírně vyrovnanou bitvu, která je po prvních dvou duelech zaslouženě vyrovnaná 1:1 na zápasy. Pardubický útočník Jan Bílý je stále nejlepším hráčem vyřazovacích bojů a Tomáš Fejfar z Kert Parku se drží na čele ostrostřeleckých statistik. Velký skok v kanadském bodování zaznamenal kapitán Autoskla Ondřej Březina, jenž ve finále prokazuje důležitost pro svůj tým. Mezi obránci přede všemi jasně vyčnívá pardubický produktivní bek Petr Filip. Již tento víkend může být jasno o extraligovém mistrovi, kdo se v závěrečných bojích projeví jako pravý lídr?

VIDEO: Kapitánská bitva Ondřeje Březiny s Martinem Kručkem

Kdo z kapitánů ví více o svém soupeři?

Série videí před startem dalších dvou finálových duelů CROSSDOCK Extraligy pokračuje bitvou na dálku mezi kapitánskými lídry. Martin Kruček z Kert Parku a Ondřej Březina z Pardubic poměřili své síly ve znalostech svého soupeře. O tom, že je finálová série vyrovnaná i mimo mantinely, svědčí i následující video. Kdo si vedl lépe?

VIDEO: Kabinou křížem krážem – HC Kert Park Praha

Kdopak je v Kert Parku největší bordelář? A kdo chodí pozdě? Sleduj video!

Finále CROSSDOCK Extraligy: Inspekce do kabiny pardubických hokejbalistů proběhla na začátku druhého červnového týdne, nyní je na čase mužstvo z Lužin. Tým vedený hlavním koučem Davidem Kunou vyhrál s velkým přehledem základní část a ve finále je favoritem, jak jistě víte, série je však po dvou zápasech vyrovnaná 1:1. Dobrá nálada v mužstvu však trvá, což je jasné v následujícím videu. Užijte si ho!

VIDEO: Kabinou křížem krážem – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Inspekce do pardubické šatny právě startuje.

Před třetím a čtvrtým finálovým zápase čeká hokejbalové hráče, funkcionáře i příznivce týdenní pauza, kterou vyplníme nahlédnutím do kabin i životů jednotlivých finalistů. Zpříjemnit pondělí si můžete inspekcí do hráčské šatny pardubického Autoskla. Jak vidíte své spoluhráče pardubická pětka ve složení Radek Mašík, Otto Urbanec, Josef Česák, Petr Filip a kapitán Ondřej Březina?

Budeme se rvát, jak jen to půjde, tvrdí pardubický Březina. Co vzkázal Filipovi?

Pardubice mohly v Praze slavit, doma chtějí finále ukončit.

Pardubičtí hokejbalisté zvládli nervózní druhé finále CROSSDOCK Extraligy na Lužinách a před dvěma domácími zápasy srovnali stav série na 1:1. Kromě hattricku Petra Filipa se o to jedním gólem přičinil i kapitán Ondřej Březina, který kromě vstřelené branky svedl řadu osobních soubojů s obránci soupeře a výrazně tím pomohl k zisku finálového bodu. V rozhovoru krátce po utkání se vyjádřil nejen ke třem brankám svého spoluhráče, ale také ke zranění Jana Bílého či o kamarádských vztazích s protihráči.

Oficiální míčky pro hokejbal - zvýhodněný nákup členů ČMSHb

Tabulka soutěže

1.Kert Park Praha2095:3653
2.ALPIQ Kladno2086:4139
3.HBC Plzeň2055:5034
4.Elba DDM ÚNL2062:5834
5.Autosklo PCE2052:5433
6.Letohrad2048:4032
7.H.Králové2058:6031
8.SK Sudoměřice2040:6225
9.Rondo Most2047:5824
10.Rakovník2044:7317
11.KOVO Praha2029:848

Přehled posledních zápasů

Kert Park Praha - Autosklo PCE5:1

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu