Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

CROSSDOCK Extraliga hokejbalu

Cíle máme jako každý tým, takže ty nejvyšší! říká mostecký kouč Dvořák

HBC Most by se rád v novém ročníku dostal na vyšší místa tabulky.

Letní prázdniny se pomalu blíží do své poloviny, což přináší starty letní přípravy na nový ročník. Tu svoji odstartuje HBC Most první srpnový den, do té doby dostali hráči čas sami pro sebe. V rámci přípravy se zúčastní Českého poháru, a jak prozradil trenér Daniel Dvořák, zbytek tréninků proběhne v klasickém duchu. Změny v týmu zatím neprozradil, ale rád by s mužstvem skončil na lepší příčce než v loňském roce.

Založte si účet s naším partnerem UniCredit Bank a podpořte tak český hokejbal!

UniCredit Bank nabízí pro všechny hokejbalisty odměny a nejvýhodnější vedení účtu!

Vážení příznivci hokejbalu, rádi bychom vás informovali o spuštění pilotní spolupráce s novým partnerem ze světa financí UniCredit Bank. Této bance není podpora sportu vůbec cizí a v minulých letech byla dokonce jedním z partnerů fotbalových soutěží UEFA. Nyní se ovšem rozhodla podpořit i veřejnosti méně známé sporty, jako je právě hokejbal. Společně jsme dali dohromady nový způsob spolupráce. Banka nabízí do konce července svým novým klientům až 1 700 Kč jako odměnu za založení účtu! Více informací v článku.

Založte si účet s naším partnerem UniCredit Bank a podpořte tak český hokejbal!

UniCredit Bank nabízí pro všechny hokejbalisty odměny a nejvýhodnější vedení účtu!

Vážení příznivci hokejbalu, rádi bychom vás informovali o spuštění pilotní spolupráce s novým partnerem ze světa financí UniCredit Bank. Této bance není podpora sportu vůbec cizí a v minulých letech byla dokonce jedním z partnerů fotbalových soutěží UEFA. Nyní se ovšem rozhodla podpořit i veřejnosti méně známé sporty, jako je právě hokejbal. Společně jsme dali dohromady nový způsob spolupráce. Banka nabízí do konce července svým novým klientům až 1 700 Kč jako odměnu za založení účtu! Více informací v článku.

Stoupa Cup klepe na dveře! Benefice pomůže lidem s roztroušenou sklerózou

Stoupa Cup každoročeně pomáhá dobré věci, na které se podílejí ty největší sportovní hvězdy!

V sobotu 27. července 2019 proběhne ve Vsetíně 14. ročník hokejbalového turnaje Stoupa Cup. Dnes už legendární turnaj začala v roce 2006 organizovat skupinka místních hokejbalových nadšenců jako vzpomínku na tragicky zesnulého kamaráda a aktivního hráče hokejbalu Ondru „Stoupu“ Vaculíka. Memoriál měl od svého vzniku velký potenciál a podporu hokejbalových a hokejových osobností, které se turnaje také pravidelně účastní. V předchozích ročnících se na hřišti za Průmyslovkou představili třeba hokejoví mistři světa Ondřej Němec s Petrem Vampolou nebo hokejbaloví světoví šampióni Tomáš Kudela, Michal Trčka, Michal Dědič, Libor Topolánek, Tomáš Wróbel a Martin Kruček.

Založte si účet s naším partnerem UniCredit Bank a podpořte tak český hokejbal!

Založte si účet u UniCredit Banky a získejte odměnu až 1700 Kč!

Vážení příznivci hokejbalu, rádi bychom vás informovali o spuštění pilotní spolupráce s novým partnerem ze světa financí UniCredit Bank. Této bance není podpora sportu vůbec cizí a v minulých letech byla dokonce jedním z partnerů fotbalových soutěží UEFA. Nyní se ovšem rozhodla podpořit i veřejnosti méně známé sporty, jako je právě hokejbal. Společně jsme dali dohromady nový způsob spolupráce. Banka nabízí do konce července svým novým klientům až 1 700 Kč jako odměnu za založení účtu! Více informací v článku.

Přihlášky do soutěží 2019/20 jsou uzavřeny! Dobřany míří do Extraligy

Dobřany si sportovní cestou vybojovaly postup do Extraligy, kterou přijmuly!

Sezona 2018/19 už je dávno u konce a přihlášky na další ročník jsou zdárně poslány. Přinášíme vám souhrn extraligových soutěží a 1. Ligy. Změny nejsou příliš velké. V Extralize mužů se vyměnily pouze dva celky. Rakovník nahradí Dobřany, které zvítězily v 1. Lize. Druhá nejvyšší soutěž má změn o něco více, k prvoligové příslušnosti se nově přihlásily tři týmy, jež tak postoupily přímo bez kvalifikačního turnaje. Extraliga dorostu čítá 18 celků, Extraliga juniorů se zužuje. 

Přihlášky a propozice pro příští ročník 2019/20 otevřeny! Uzávěrka již 12. června

Vítězem letošního ročníku CROSSDOCK Extraligy se stal opět po roce Kert Park.

Poháry pro vítěze některých soutěží jsou už rozdané, o další se ještě strhnou velké boje. Už nyní je však nutné přihlásit se do dalšího ročníku, jehož začátek bude co nevidět tady. Přihlášky je nutné poslat nejpozději do 12. června na email LK@hokejbal.cz. S úhradou startovného vyčkejte na fakturu, kterou vystaví a zašle Ekonomický úsek ČMSHb. K dispozici je stejně jako v letošním roce osm věkových kategorií.

Obětoval se v každém finálovém zápase! Časem bude i stříbro úspěch, tuší Schnaubelt

Kladenský ofenzivní forvard se v každém finálovém zápase hodně snažil a byl vidět při každém střídání.

V režimu reprezentační přípravy se naše redakce vrací ještě i k letošní finálové sérii CROSSDOCK Extraligy, v níž Kert Park dokonal po suverénním vítězství 3:0 na zápasy zlatý mistrovský hattrick. V poraženém týmu vyčníval ve všech třech zápasech svoji extrémní bojovností Milan Schnaubelt, jenž prokázal, že se nebojí jít do žádného souboje, který ho bolí třeba ještě i dlouho po závěrečné siréně. Ani obětavost kladenského ofenzivního plejera však družině kouče Kadlece nepomohla, takže se musela spokojit se stříbrnými medailemi. Ty chvíli po konci sezony samozřejmě Středočechy příliš netěšily, postupem času pro kladenské hráče však budou a mají velkou cenu! ALPIQ totiž opět v letošní sezoně patřil mezi týmy, které bavily extraligové fanoušky povedenou hrou.  

Vyhrál víc než titul! Udělal jsem pro cenu Libora vše, ulevilo se se slzami Wróbelovi

Tomáš Wróbel přebral cenu pojmenovanou po svém zesnulém kamarádovi Liboru Topolánkovi!

Dokázal to! Tomáš Wróbel získal společně s Kert Parkem Praha zlatý hattrick, když se z titulů radoval tři sezony po sobě! Tento lužinský forvard se však raduje po letošním ročníku ještě z dalšího primátu, získal totiž cenu, která patří jeho největšímu kamarádovi, jenž celou cestu Pražanů i k letošnímu titulu sledoval bohužel už pouze zpovzdálí. Wróbel se ale ohlíží i za celou finálovou cestou, která vypadá na papíře sice jednoznačně, na hřišti to byl však s Kladnem velký boj. „Říkalo se, že se ještě vrátíme do Prahy, my jsme se tam tedy vrátili, ale už jsme s sebou měli pohár!“ radoval se nejproduktivnější hráč play off, který se letos raduje z celkově šestého titulu!

Tým byl jako nastavená mašina, která měla jeden společný cíl, zdůrazňuje Tomáš Fejfar

Tomáš Fejfar vstřelil ve třetím finálovém utkání CROSSDOCK Extraligy vítěznou branku!

Třetí, a jak se ukázalo také rozhodující, utkání finálové série CROSSDOCK Extraligy mezi Kert Parkem a Kladnem bylo dlouho opatrné. Po bezbrankové první třetině se ke slovu dostal navrátilec do sestavy Tomáš Fejfar, jehož přesilovková trefa významně nastartovala motory Pražanů k cestě za zlatým hattrickem. Mladého útočníka za jeho neúnavný výkon po zranění vyhlašujeme nejlepším hráčem posledního hracího víkendu nejvyšší mužské soutěže!

Náborové projekty ČMSHb

Tabulka soutěže

1.Kert Park Praha22103:5055
2.ALPIQ Kladno2293:4349
3.HBC Plzeň2266:4243
4.Letohrad2265:3440
5.Autosklo PCE2286:6340
6.H.Králové2260:6336
7.Elba DDM ÚNL2253:7229
8.KOVO Praha2249:7826
9.Karviná2274:7726
10.SK Sudoměřice2252:7023
11.Most2260:7623
12.Rakovník2234:1276

Přehled posledních zápasů

ALPIQ Kladno - Kert Park Praha0:2

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu