Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Bude se kladenský ALPIQ o víkendu dvakrát radovat?
Bude se kladenský ALPIQ o víkendu dvakrát radovat? (autor: Facebook HBC ALPIQ Kladno)

Tipy: Šest bodů pro Kladno, Hradec vyhraje, zápas kola půjde do nájezdů

Datum: 09. 11. 2018
Autor: Petr Dejnožka
Sdílej přes:

S blížícím se koncem podzimní částí CROSSDOCK Extraligy se stále více začíná skloňovat litý boj o play off. Jeho se bude účastnit například KOVO Praha, které o následujícím víkendu, dle tipů redakce a pardubického Josefa Česáka, bude muset přežít dvě porážky. Naopak dvě sladká vítězství oslaví v Kladně, z domácích výher se budou radovat všichni favorité. A co Kert Park v Pardubicích ve šlágru 13. kola?

Pátek 9.11.2018

TJ Kovo Praha vs. HBC ALPIQ Kladno


Josef Česák (útočník HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice):
Kladno je opět silným týmem, ale Kovo umí překvapit, přesto si myslím, že Kladno z Palmovky přiveze plný počet bodů.

Tip redakce: Páteční předehrávka má jednoznačného favorita a podle těchto not se bude duel také odvíjet. Kovo sice dokázalo zaskočit favorizované Pardubice, kladenští hokejbalisté přece jenom představují náročnější překážku, která zůstane hráči z hlavního města nepokořena.

Sobota 10.11.2018

HBC Plzeň vs. SK Sudoměřice


Josef Česák:
V tomto zápase bych řekl, že bude hrát největší roli domácí prostředí, Plzeň to doma prostě umí. Sudoměřice budou hrdě vzdorovat, ale tři body si připíše Plzeň.

Tip redakce: Sudoměřice hrají prim především na domácí půdě, a tak to zůstane i v případě výletu na západ Čech. Duel čtvrtého a sedmého týmu extraligové tabulky rozhodne domácí prostředí, jehož vliv přiřkne tříbodový zisk na konto Plzně.

HBC ALPIQ Kladno vs. HBC Most


Josef Česák:
Most se tuhle sezonu lehce trápí. Navíc z Kladna se body vozí těžko, proto si myslím, že zápas bude mít jasný průběh ve prospěch Kladna.

Tip redakce: Kladenští se po pátečním výletu do hlavního města představí o den později na svém hřišti, kde si nebudou brát s Mostem žádné servítky. Zvítězí vyšším brankovým rozdílem a budou i nadále prohánět Kert Park na čele tabulky.

HBC Hradec Králové 1988 vs. HBC Rakovník


Josef Česák:
Rakovník je na poslední příčce, to ale neznamená, že Hradec čeká něco lehkého, zápas si budou muset vydřít a nakonec utkání zvládnou s plným počtem bodů.

Tip redakce: Také v tomto případě se bude radovat domácí mužstvo. Rakovník zatím kouká na všechny soky z nejspodnější příčky tabulky a jeho pozice se nezlepší ani na východě Čech. Z Hradce Králové si Rakovník odveze těsnou porážku.

SK Hokejbal Letohrad vs. TJ KOVO Praha


Josef Česák:
V tomto utkání bych čekal spíš defenzivní hokejbal. V zápase moc gólů nepadne, proto bych tipoval výsledek 2:1 pro Letohrad.

Tip redakce: Letohrad je znám pro svoji kvalitní obrannou hru, kterou předvede i v zápase s Kovem. Od soupeře inkasuje maximálně jednu branku a bude záležet, jak se bude dařit útočníkům jelenů. Vítězství by ale mělo zůstat právě v Letohradě.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice vs. HC Kert Park Praha


Tip redakce:
Repríza loňského finále a jasný šlágr víkendového programu. Výkony jako den a noc v podání Pardubic stále pokračují, po prohře s Kovem Praha by tentokrát měla přijít pražská odplata. V Polabinách se nevyhrává lehce a pozná to i vedoucí tým tabulky. Duel dojde až do samostatných nájezdů, ve kterých rozhodne šikovnost pardubických střelců.

Neděle 11.11.2018

SK Sudoměřice vs. HBC Rakovník - odloženo!

Brankářská hokejbalová škola

Tabulka soutěže

1.Kert Park Praha22103:5055
2.ALPIQ Kladno2293:4349
3.HBC Plzeň2266:4243
4.Letohrad2265:3440
5.Autosklo PCE2286:6340
6.H.Králové2260:6336
7.Elba DDM ÚNL2253:7229
8.KOVO Praha2249:7826
9.Karviná2274:7726
10.SK Sudoměřice2252:7023
11.HBC Most2260:7623
12.Rakovník2234:1276

Přehled posledních zápasů

Letohrad - Autosklo PCE2:0
HBC Plzeň - H.Králové2:1

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu