Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Rozpis soutěže - EXTRALIGA

Zobraz období:

CROSSDOCK Extraliga hokejbalu 2018-2019

Sobota 01. 09. 2018
1001 Kert Park Praha Karviná 17:00 » Praha - Lužiny
1002 Autosklo PCE KOVO Praha 18:00 » Pardubice - Polabiny
1003 Letohrad Rakovník 16:00 » Letohrad
1004 H.Králové HBC Most 13:00 » Hradec Králové
1006 HBC Plzeň Elba DDM ÚNL 16:00 » Plzeň - hala
Neděle 02. 09. 2018
1061 HBC Plzeň Karviná 11:00 » Plzeň - hala
Pátek 07. 09. 2018
1016 ALPIQ Kladno Rakovník 19:00 » Kladno u ZS
Sobota 08. 09. 2018
1008 SK Sudoměřice HBC Plzeň 15:00 » Sudoměřice
1009 HBC Most ALPIQ Kladno 11:00 » Most - MALÉ BŘEZNO !
1010 Rakovník H.Králové 13:00 » Rakovník
1012 Kert Park Praha Autosklo PCE 17:00 »
Neděle 09. 09. 2018
1019 Karviná SK Sudoměřice 13:00 » Karviná
1020 HBC Most Elba DDM ÚNL 11:00 » Most - MALÉ BŘEZNO !
Pátek 14. 09. 2018
1088 ALPIQ Kladno KOVO Praha 19:30 » Kladno u ZS
Sobota 15. 09. 2018
1014 Letohrad Kert Park Praha 16:00 » Letohrad
1015 H.Králové KOVO Praha 13:00 » Hradec Králové
1017 HBC Plzeň HBC Most 16:00 » Plzeň - hala
Neděle 16. 09. 2018
1023 Kert Park Praha H.Králové 14:00 »
1024 Autosklo PCE Letohrad 14:00 » Pardubice - Polabiny
Sobota 22. 09. 2018
1025 Letohrad Karviná 16:00 » Letohrad
1028 HBC Plzeň KOVO Praha 16:00 » Plzeň - hala
1029 Elba DDM ÚNL Rakovník 11:00 » stí nad Labem
1030 SK Sudoměřice HBC Most 15:00 » Sudoměřice
Neděle 23. 09. 2018
1021 Rakovník HBC Plzeň 11:00 » Rakovník
1092 Autosklo PCE H.Králové 10:10 » Pardubice - Polabiny
Pátek 28. 09. 2018
1034 Kert Park Praha HBC Plzeň 14:00 »
Sobota 29. 09. 2018
1031 Karviná HBC Most 16:00 » Karviná
1032 Rakovník SK Sudoměřice 13:00 » Rakovník
1035 Autosklo PCE ALPIQ Kladno 18:00 » Pardubice - Polabiny
1036 Letohrad H.Králové 16:00 » Letohrad
Neděle 30. 09. 2018
1005 ALPIQ Kladno SK Sudoměřice 11:00 » Kladno u ZS
1013 Autosklo PCE Karviná 14:00 » Pardubice - Polabiny
1033 KOVO Praha Elba DDM ÚNL 16:00 » Praha - Palmovka
Sobota 06. 10. 2018
1037 H.Králové Karviná 13:00 » Hradec Králové
1040 Elba DDM ÚNL Kert Park Praha 11:00 » stí nad Labem
1041 SK Sudoměřice KOVO Praha 15:00 » Sudoměřice
1042 HBC Most Rakovník 11:00 » Most - MALÉ BŘEZNO !
1104 Letohrad ALPIQ Kladno 16:00 » Letohrad
1105 Autosklo PCE HBC Plzeň 17:00 » Pardubice - Polabiny
Neděle 07. 10. 2018
1044 KOVO Praha HBC Most 11:00 » Praha - Palmovka
1045 Kert Park Praha SK Sudoměřice 14:00 »
1046 Autosklo PCE Elba DDM ÚNL 14:00 » Pardubice - Polabiny
1047 Letohrad HBC Plzeň 11:00 » Letohrad
1048 H.Králové ALPIQ Kladno 11:00 » Hradec Králové
Sobota 13. 10. 2018
1050 HBC Plzeň H.Králové 16:00 » Plzeň - hala
1051 Elba DDM ÚNL Letohrad 13:00 » stí nad Labem
1052 SK Sudoměřice Autosklo PCE 15:00 » Sudoměřice
1053 HBC Most Kert Park Praha 11:00 » Most - MALÉ BŘEZNO !
1054 Rakovník KOVO Praha 13:00 » Rakovník
1115 Karviná ALPIQ Kladno 15:00 » Karviná
Neděle 14. 10. 2018
1071 SK Sudoměřice ALPIQ Kladno 11:00 » Sudoměřice
Sobota 20. 10. 2018
1055 Karviná KOVO Praha 16:00 » Karviná
1056 Kert Park Praha Rakovník 16:00 »
1057 Autosklo PCE HBC Most 17:00 » Pardubice - Polabiny
1058 Letohrad SK Sudoměřice 16:00 » Letohrad
1059 H.Králové Elba DDM ÚNL 13:00 » Hradec Králové
1060 ALPIQ Kladno HBC Plzeň 15:00 » Kladno u ZS
Neděle 21. 10. 2018
1132 Kert Park Praha KOVO Praha 10:10 »
Středa 24. 10. 2018
1027 ALPIQ Kladno Kert Park Praha 19:30 » Kladno u ZS
Sobota 03. 11. 2018
1062 Elba DDM ÚNL ALPIQ Kladno 11:00 » stí nad Labem
1063 SK Sudoměřice H.Králové 15:00 » Sudoměřice
1064 HBC Most Letohrad 11:00 » Most - MALÉ BŘEZNO !
1065 Rakovník Autosklo PCE 13:00 » Rakovník
Neděle 04. 11. 2018
1067 Karviná Kert Park Praha 14:00 » Karviná
1068 KOVO Praha Autosklo PCE 11:00 » Praha - Palmovka
1069 Rakovník Letohrad 14:00 » Rakovník
1072 Elba DDM ÚNL HBC Plzeň 13:00 » stí nad Labem
Pátek 09. 11. 2018
1022 KOVO Praha ALPIQ Kladno 19:30 » Praha - Palmovka
Sobota 10. 11. 2018
1074 HBC Plzeň SK Sudoměřice 15:00 » Plzeň - hala
1075 ALPIQ Kladno HBC Most 15:00 » Kladno u ZS
1076 H.Králové Rakovník 13:00 » Hradec Králové
1077 Letohrad KOVO Praha 16:00 » Letohrad
1078 Autosklo PCE Kert Park Praha 17:00 » Pardubice - Polabiny
Neděle 11. 11. 2018
1098 SK Sudoměřice Rakovník 11:00 » Sudoměřice
Pátek 16. 11. 2018
1093 Kert Park Praha ALPIQ Kladno 19:00 »
Sobota 17. 11. 2018
1079 Karviná Autosklo PCE 16:00 » Karviná
1080 Kert Park Praha Letohrad 16:00 »
1081 KOVO Praha H.Králové 11:00 » Praha - Palmovka
1082 Rakovník ALPIQ Kladno 13:00 » Rakovník
1083 HBC Most HBC Plzeň 11:00 » Most - MALÉ BŘEZNO !
1084 SK Sudoměřice Elba DDM ÚNL 15:00 » Sudoměřice
Neděle 18. 11. 2018
1007 Karviná Elba DDM ÚNL 11:00 » Karviná
Sobota 24. 11. 2018
1085 SK Sudoměřice Karviná 15:00 » Sudoměřice
1086 Elba DDM ÚNL HBC Most 11:00 » stí nad Labem
1087 HBC Plzeň Rakovník 16:00 » Plzeň - hala
1089 H.Králové Kert Park Praha 13:00 » Hradec Králové
1090 Letohrad Autosklo PCE 16:00 » Letohrad
Neděle 25. 11. 2018
1011 KOVO Praha Letohrad 12:00 » Praha - Palmovka
Sobota 01. 12. 2018
1026 H.Králové Autosklo PCE 11:00 » Hradec Králové
1091 Karviná Letohrad 16:00 » Karviná
1094 KOVO Praha HBC Plzeň 11:00 » Praha - Palmovka
1095 Rakovník Elba DDM ÚNL 13:00 » Rakovník
1096 HBC Most SK Sudoměřice 13:00 » Most - MALÉ BŘEZNO !
Neděle 02. 12. 2018
1018 Elba DDM ÚNL SK Sudoměřice 11:00 » stí nad Labem
Sobota 23. 02. 2019
1097 HBC Most Karviná 15:00 » Most - ANS
1099 Elba DDM ÚNL KOVO Praha 11:00 » stí nad Labem
1102 H.Králové Letohrad 13:00 » Hradec Králové
Neděle 24. 02. 2019
1073 Elba DDM ÚNL Karviná 11:00 » stí nad Labem
Sobota 02. 03. 2019
1038 ALPIQ Kladno Letohrad 15:00 » Kladno u ZS
1039 HBC Plzeň Autosklo PCE 16:00 » Plzeň - hala
1103 Karviná H.Králové 16:00 » Karviná
1106 Kert Park Praha Elba DDM ÚNL 16:00 »
1107 KOVO Praha SK Sudoměřice 14:00 » Praha - Palmovka
1108 Rakovník HBC Most 13:00 » Rakovník
Sobota 09. 03. 2019
1109 Rakovník Karviná 15:30 » Rakovník
1110 HBC Most KOVO Praha 11:00 » Most - ANS
1111 SK Sudoměřice Kert Park Praha 15:00 » Sudoměřice
1112 Elba DDM ÚNL Autosklo PCE 11:00 » stí nad Labem
1113 HBC Plzeň Letohrad 16:00 » Plzeň - hala
1114 ALPIQ Kladno H.Králové 15:00 » Kladno u ZS
Neděle 10. 03. 2019
1049 ALPIQ Kladno Karviná 11:00 » Kladno u ZS
1116 H.Králové HBC Plzeň 13:00 » Hradec Králové
1117 Letohrad Elba DDM ÚNL 11:00 » Letohrad
1118 Autosklo PCE SK Sudoměřice 14:00 » Pardubice - Polabiny
1119 Kert Park Praha HBC Most 16:00 »
1120 KOVO Praha Rakovník 11:00 » Praha - Palmovka
Sobota 16. 03. 2019
1121 KOVO Praha Karviná 14:00 » Praha - Palmovka
1122 Rakovník Kert Park Praha 13:00 » Rakovník
1123 HBC Most Autosklo PCE 11:00 » Most - ANS
1124 SK Sudoměřice Letohrad 15:00 » Sudoměřice
1125 Elba DDM ÚNL H.Králové 11:00 » stí nad Labem
1126 HBC Plzeň ALPIQ Kladno 16:00 » Plzeň - hala
Neděle 17. 03. 2019
1070 HBC Most H.Králové 11:00 » Most - ANS
Sobota 23. 03. 2019
1043 Karviná Rakovník 15:30 » Karviná
1100 HBC Plzeň Kert Park Praha 16:00 » Plzeň - hala
1101 ALPIQ Kladno Autosklo PCE 15:00 » Kladno u ZS
Sobota 30. 03. 2019
1066 KOVO Praha Kert Park Praha 15:00 » Praha - Palmovka
1127 Karviná HBC Plzeň 15:00 » Karviná
1128 ALPIQ Kladno Elba DDM ÚNL 15:00 » Kladno u ZS
1129 H.Králové SK Sudoměřice 15:00 » Hradec Králové
1130 Letohrad HBC Most 15:00 » Letohrad
1131 Autosklo PCE Rakovník 15:00 » Pardubice - Polabiny
Náborové projekty ČMSHb

Tabulka soutěže

1.ALPIQ Kladno941:1523
2.Kert Park Praha833:1821
3.HBC Plzeň1031:2218
4.Letohrad818:1115
5.H.Králové924:2115
6.SK Sudoměřice925:3214
7.Autosklo PCE924:2913
8.HBC Most929:279
9.Karviná823:287
10.Elba DDM ÚNL715:237
11.KOVO Praha814:247
12.Rakovník812:394

Přehled posledních zápasů

SK Sudoměřice - ALPIQ Kladno1:2
HBC Plzeň - H.Králové3:4
SK Sudoměřice - Autosklo PCE8:3
Karviná - ALPIQ Kladno5:6
Elba DDM ÚNL - Letohrad3:2
Rakovník - KOVO Praha3:4
HBC Most - Kert Park Praha4:5

Připojte se k hokejbalu



Partneři českého hokejbalu