Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Rozpis soutěže - EXTRALIGA

Zobraz období:

CROSSDOCK Extraliga 2017-2018

Pátek 08. 09. 2017
1001 ALPIQ Kladno Rakovník 19:00 » Kladno u ZS
Sobota 09. 09. 2017
1002 Autosklo PCE Rondo Most 16:00 » Pardubice - Polabiny
1003 HBC Plzeň SK Sudoměřice 16:00 » Plzeň - hala
1005 Letohrad KOVO Praha 16:00 » Letohrad
Sobota 16. 09. 2017
1006 H.Králové Letohrad 11:00 » Hradec Králové
1007 SK Sudoměřice Elba DDM ÚNL 15:00 » Sudoměřice
1008 Rondo Most HBC Plzeň 15:00 » ANS Most
1009 Rakovník Autosklo PCE 11:00 » Rakovník
1010 Kert Park Praha ALPIQ Kladno 17:00 » Praha - Lužiny
Sobota 23. 09. 2017
1011 Autosklo PCE Kert Park Praha 16:00 » Pardubice - Polabiny
1012 HBC Plzeň Rakovník 16:00 » Plzeň - hala
1013 Elba DDM ÚNL Rondo Most 16:00 » Ústí nad Labem
1014 Letohrad SK Sudoměřice 16:00 » Letohrad
1015 KOVO Praha H.Králové 11:00 » Praha - Palmovka
Neděle 24. 09. 2017
1004 Elba DDM ÚNL H.Králové 14:30 » Ústí nad Labem
Čtvrtek 28. 09. 2017
1016 SK Sudoměřice KOVO Praha 15:00 » Sudoměřice
1017 Rondo Most Letohrad 13:00 » ANS Most
1018 Rakovník Elba DDM ÚNL 11:00 » Rakovník
1019 Kert Park Praha HBC Plzeň 14:00 » Praha - Lužiny
1020 ALPIQ Kladno Autosklo PCE 11:00 » Kladno u ZS
Sobota 30. 09. 2017
1022 Elba DDM ÚNL Kert Park Praha 16:00 » Ústí nad Labem
1023 Letohrad Rakovník 16:00 » Letohrad
1024 KOVO Praha Rondo Most 11:00 » Praha - Palmovka
1025 H.Králové SK Sudoměřice 11:00 » Hradec Králové
Sobota 07. 10. 2017
1026 Rondo Most H.Králové 15:00 » ANS Most
1027 Rakovník KOVO Praha 11:00 » Rakovník
1028 Kert Park Praha Letohrad 14:10 » Praha - Lužiny
1029 ALPIQ Kladno Elba DDM ÚNL 11:00 » Kladno u ZS
1030 Autosklo PCE HBC Plzeň 16:00 » Pardubice - Polabiny
Pátek 13. 10. 2017
1033 KOVO Praha Kert Park Praha 20:00 » Praha - Palmovka
Sobota 14. 10. 2017
1031 Elba DDM ÚNL Autosklo PCE 16:00 » Ústí nad Labem
1034 H.Králové Rakovník 11:00 » Hradec Králové
1035 SK Sudoměřice Rondo Most 15:00 » Sudoměřice
Neděle 15. 10. 2017
1061 SK Sudoměřice Rakovník 11:00 » Sudoměřice
1076 ALPIQ Kladno HBC Plzeň 10:00 » Kladno u ZS
Pátek 20. 10. 2017
1038 ALPIQ Kladno KOVO Praha 20:00 » Kladno u ZS
Sobota 21. 10. 2017
1036 Rakovník SK Sudoměřice 13:00 » Rakovník
1037 Kert Park Praha H.Králové 17:00 » Praha - Lužiny
1039 Autosklo PCE Letohrad 16:00 » Pardubice - Polabiny
1040 HBC Plzeň Elba DDM ÚNL 16:00 » Plzeň - hala
Sobota 28. 10. 2017
1041 Letohrad HBC Plzeň 16:00 » Letohrad
1042 KOVO Praha Autosklo PCE 11:00 » Praha - Palmovka
1043 H.Králové ALPIQ Kladno 11:00 » Hradec Králové
1045 Rondo Most Rakovník 15:00 » ANS Most
Neděle 29. 10. 2017
1032 Letohrad ALPIQ Kladno 11:00 » Letohrad
1044 SK Sudoměřice Kert Park Praha 11:00 » Sudoměřice
Sobota 04. 11. 2017
1046 Kert Park Praha Rondo Most 17:00 » Praha - Lužiny
1047 ALPIQ Kladno SK Sudoměřice 14:00 » Kladno u ZS
1048 Autosklo PCE H.Králové 16:00 » Pardubice - Polabiny
1050 Elba DDM ÚNL Letohrad 13:00 » Ústí nad Labem
Neděle 05. 11. 2017
1049 HBC Plzeň KOVO Praha 17:00 » Plzeň - hala
1064 Letohrad Autosklo PCE 12:00 » Letohrad
Sobota 11. 11. 2017
1051 KOVO Praha Elba DDM ÚNL 11:00 » Praha - Palmovka
1052 H.Králové HBC Plzeň 13:30 » Hradec Králové
1053 SK Sudoměřice Autosklo PCE 15:00 » Sudoměřice
1054 Rondo Most ALPIQ Kladno 15:00 » ANS Most
1055 Rakovník Kert Park Praha 11:00 » Rakovník
Pátek 17. 11. 2017
1056 Rakovník ALPIQ Kladno 11:00 » Rakovník
Sobota 18. 11. 2017
1057 Rondo Most Autosklo PCE 15:00 » ANS Most
1058 SK Sudoměřice HBC Plzeň 14:00 » Sudoměřice
1059 H.Králové Elba DDM ÚNL 11:00 » Hradec Králové
1060 KOVO Praha Letohrad 11:00 » Praha - Palmovka
Pátek 24. 11. 2017
1063 KOVO Praha ALPIQ Kladno 20:00 » Praha - Palmovka
Sobota 25. 11. 2017
1062 H.Králové Kert Park Praha 11:00 » Hradec Králové
1065 Elba DDM ÚNL HBC Plzeň 14:00 » Ústí nad Labem
Sobota 03. 03. 2018
1066 Kert Park Praha Autosklo PCE 17:00 » Praha - Lužiny
1067 Rakovník HBC Plzeň 11:00 » Rakovník
1068 Rondo Most Elba DDM ÚNL 15:00 » ANS Most
1069 SK Sudoměřice Letohrad 15:00 » Sudoměřice
1070 H.Králové KOVO Praha 11:00 » Hradec Králové
Sobota 10. 03. 2018
1071 KOVO Praha SK Sudoměřice 16:00 » Praha - Palmovka
1072 Letohrad Rondo Most 10:00 » Letohrad
1073 Elba DDM ÚNL Rakovník 14:00 » Ústí nad Labem
1074 HBC Plzeň Kert Park Praha 16:00 » Plzeň - hala
1075 Autosklo PCE ALPIQ Kladno 16:00 » Pardubice - Polabiny
Sobota 17. 03. 2018
1021 HBC Plzeň ALPIQ Kladno 16:00 » Plzeň - hala
1077 Kert Park Praha Elba DDM ÚNL 17:00 » Praha - Lužiny
1078 Rakovník Letohrad 11:00 » Rakovník
1079 Rondo Most KOVO Praha 15:00 » ANS Most
1080 SK Sudoměřice H.Králové 15:00 » Sudoměřice
Sobota 24. 03. 2018
1081 H.Králové Rondo Most 11:00 » Hradec Králové
1082 KOVO Praha Rakovník 11:00 » Praha - Palmovka
1083 Letohrad Kert Park Praha 16:00 » Letohrad
1084 Elba DDM ÚNL ALPIQ Kladno 14:00 » Ústí nad Labem
1085 HBC Plzeň Autosklo PCE 16:00 » Plzeň - hala
Pátek 30. 03. 2018
1086 Autosklo PCE Elba DDM ÚNL 14:00 » Pardubice - Polabiny
1087 ALPIQ Kladno Letohrad 11:00 » Kladno u ZS
1088 Kert Park Praha KOVO Praha 17:00 » Praha - Lužiny
1089 Rakovník H.Králové 11:00 » Rakovník
1090 Rondo Most SK Sudoměřice 15:00 » ANS Most
Sobota 31. 03. 2018
1091 Letohrad H.Králové 16:00 » Letohrad
1092 Elba DDM ÚNL SK Sudoměřice 13:00 » Ústí nad Labem
1093 HBC Plzeň Rondo Most 16:00 » Plzeň - hala
1094 Autosklo PCE Rakovník 16:00 » Pardubice - Polabiny
1095 ALPIQ Kladno Kert Park Praha 11:00 » Kladno u ZS
Sobota 07. 04. 2018
1096 HBC Plzeň Letohrad 16:00 » Plzeň - hala
1097 Autosklo PCE KOVO Praha 16:00 » Pardubice - Polabiny
1098 ALPIQ Kladno H.Králové 11:00 » Kladno u ZS
1099 Kert Park Praha SK Sudoměřice 17:00 » Praha - Lužiny
1100 Rakovník Rondo Most 11:00 » Rakovník
Sobota 14. 04. 2018
1101 Rondo Most Kert Park Praha 13:00 » ANS Most
1102 SK Sudoměřice ALPIQ Kladno 13:00 » Sudoměřice
1103 H.Králové Autosklo PCE 13:00 » Hradec Králové
1104 KOVO Praha HBC Plzeň 13:00 » Praha - Palmovka
1105 Letohrad Elba DDM ÚNL 13:00 » Letohrad
Sobota 21. 04. 2018
1106 Elba DDM ÚNL KOVO Praha 13:00 » Ústí nad Labem
1107 HBC Plzeň H.Králové 13:00 » Plzeň - hala
1108 Autosklo PCE SK Sudoměřice 13:00 » Pardubice - Polabiny
1109 ALPIQ Kladno Rondo Most 13:00 » Kladno u ZS
1110 Kert Park Praha Rakovník 13:00 » Praha - Lužiny
Náborové projekty ČMSHb

Tabulka soutěže

1.Kert Park Praha622:1314
2.H.Králové621:1413
3.ALPIQ Kladno525:712
4.Rondo Most722:1911
5.Elba DDM ÚNL718:2210
6.Rakovník820:269
7.SK Sudoměřice714:209
8.Letohrad613:138
9.HBC Plzeň614:177
10.Autosklo PCE611:207
11.KOVO Praha69:185

Přehled posledních zápasů

SK Sudoměřice - Rakovník2:5
ALPIQ Kladno - HBC Plzeň3:0
Elba DDM ÚNL - Autosklo PCE6:1
SK Sudoměřice - Rondo Most2:4
H.Králové - Rakovník4:0
KOVO Praha - Kert Park Praha3:6

Připojte se k hokejbalu



Partneři českého hokejbalu