Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Camp talentované mládeže míří do finiše. Opět jsem se posunul, je přesvědčen Jiří Rod

Talentovaní hokejbalisté kategorie U13 končí svoji týdenní dřinu.

Nadaní hokejbalisté mladší kategorie hráčů do 13 let mají za sebou předposlední den letního tréninkového tábora v Litomyšli. Hráči podstoupili náročnými tréninkovými jednotkami, v jejichž rámci využili nespočet zajímavých pomůcek a na konci pátečního dne si užili i nemalou legraci, kdy se těšili z turnaje minihokejbalu a večer se vrhli na předem secvičená zábavná představení. Následně přišlo na řadu vyhlášení tomboly, v níž byl jako hlavní cena umístěn oficiální reprezentační dres. Následuje sobotní dopolední program, po němž se hokejbalisté z různých koutů republiky vydají směr domů.

Kromě náročných tréninků je tu i velká sranda, shodují se Doležal s Růžičkou

Hráči si na tréninkové dávky v Litomyšli zvykli a užívají si je.

Camp talentované mládeže v Litomyšli mladší skupiny kategorie do 13 let napsal již páté pokračování. Čtvrteční program 2.8. se nesl v duchu dvoufázových tréninků na zimním a atletickém stadionu. Nadaní hokejbalisté si užívali notné dávky cvičení tabata a na hřišti v plné zbroji si pak přišli na nespočet střeleckých cvičení s kladeným důrazem na správné vedení míčku a přehled ve hře. Po výtečné večeři se hráči přesunuli do klubovny místního ubytování, v níž podstoupili videorozbor svých tréninků na zimní stadionu. V pátek 3.8. se čeká na talentované hokejbalisty předposlední den, v jehož rámci si zajisté do sytosti užijí další sportovní zábavu.

Talentovaní hokejbalisté si v Litomyšli užili volnější den, spoustu her a plavání

Středeční program na CTM v Litomyšli přinesl neskonalou sportovní zábavu.

Camp talentované mládeže hráčů do 13 let se přehoupl přes svoji polovinu volnějším středečním programem. První srpnový den přinesl dopoledne nespočet zábavných her a soutěží, které ve druhé fázi doplnil turnaj v minihokejbalu, kdy se do akce vrhlo celkem deset týmů. Po obědě a zasloužené pauze se nadaní hokejbalisté přesunuli na místní koupaliště, na němž se krásně uvolnili v osvěžující vodě, užili si zábavné jízdy na tobogánu a na závěr je večer čekal videorozbor kondičních tréninků.

Hokejbalový camp v Litomyšli napsal další příběh. Hráči si užili i střelecká cvičení

Talentovaní hokejbalisté si na CTM v Litomyšli vyzkouší i značnou týmovou kooperaci.

Poslední červencový den se na Campu talentované mládeže v Litomyšli nesl v tradičním duchu dvou tréninkových jednotek v kryté hale a dvou kondičních tréninků na přilehlém krásném atletickém stadionu. Hráči se v plné hokejbalové zbroji zaměřovali ve velké míře na zakončení i potřebné vedení míčku, venkovní kondiční tréninky zase přinesly mnoho pohybové zábavy, o něž se postaraly kruhové tréninky, v jejichž rámci nadaní hokejbalisté začali vnímat svaly, o kterých možná dosud ani nevěděli. Ve středu 1. srpna je pak čeká zasloužený volnější program na místní plovárně a jejich radost bude pohlcena i mnoha zábavnými hrami.

CTM v Litomyšli se rozjel na plné obrátky! Mladíci se do tréninku vrhli s vervou

Talentování hokejbalisté se zaměřovali i na nespočet střeleckých cvičení.

Po konci Hokejbalového campu žen se v neděli 29.7 vrhli do akce i talentovaní hráči do 13 let. První den započal dvěma tréninkovými odpoledními jednotkami. Starší skupina hráčů začala na plastové ploše zimního stadionu v Litomyšli, mladší skupina se na úvod letního tréninkového tábora zaměřila na kondici. Pak se obě skupiny prohodily a pokračovalo se v pondělí 30.7 dvoufázovými tréninky jak dopoledne, tak odpoledne. Hráči dychtící po sebezdokonalování zvládají s nemalou pompézou i vysoké letní teploty, které v těchto dnech panují. Trenéři totiž hodně dbají na dodržování pitného režimu a o talenty je více než dobře postaráno.

Camp talentované mládeže se nezadržitelně blíží! Nepřehlédněte informace pro účastníky

Nadaní hokejbalisté se za 14 dní budou naplno prohánět po sportovištích města Litomyšl.

V pátek 27. července to opět po roce vypukne! O čem je řeč? No přeci o tradičním letním tréninkovém táboru nesoucím všeříkající název „Camp talentované mládeže“. Jako první se do akce zapojí nadané hokejbalistky prahnoucí pro zlepšení svých schopností a dovedností. Následuje camp pro talentované mladíky kategorie U13 a více jak týden dlouho trvající tréninková zábava vyvrcholí v Litomyšli soustředěním pro hráče do 19 let. Kategorie U16 – U19 se sejde hned po konci campu mladší kategorie v sobotu 4. srpna. Podívejte se na důležité informace pro účastníky, jež naleznete pod odkazy v článku.

Pardubický kraj po roce obhájil titul na turnaji Krajských výběrů U15

Pardubický kraj si opět po roce pověsil na krk zlaté medaile.

Nabitý víkend na turnaji Krajských výběrů je za námi. V celkem šestadvaceti zápasech se proti sobě postavilo devět celků, osm z nich reprezentovalo svůj kraj, jeden pak reprezentaci do čtrnácti let. Hořkost porážky nepoznal Pardubický kraj, který tak opět po roce obhájil titul na tomto turnaji. Návštěvníci zimního stadionu v Děčíně viděli vyrovnané bitvy, na jejichž konci si na krk kromě vítěze pověsili medaili také hráči Středočeského a Moravskoslezského kraje.

Vítězem turnaje Krajských výběrů U15 se stal Pardubický kraj, který obhájil titul!

Pardubický kraj naprosto ovládl semifinále i finále a slaví obhajobu titulu!

Během neděle nás čekají semifinálové boje a zápasy o konečná umístění. O cenné kovy se poperou týmy Pardubického kraje, Středočeského kraje, Reprezentace U14 a Moravskoslezského kraje. Po základní části se na prvním místě umístil obhájce loňského titulu, který neztratil jediný bod. Porážku nepoznali ani Středočeši, kteří však ztratili jeden bod v utkání s Reprezentací. První nedělní zápas začíná v 8:00 hod., vítěze celého turnaje pak budeme znát před čtvrtou hodinou.

Sobotní utkání rozhodla o semifinalistech turnaje Krajských výběrů

Pražský tým skončil jako první před branami semifinále.

Po sobotním hracím dni známe postupující do semifinálových bojů. O cenné kovy se poperou týmy Pardubického kraje, Středočeského kraje, Reprezentace U14 a Moravskoslezského kraje. Po základní části se na prvním místě nachází obhájce loňského titulu, který ještě neztratil jediný bod. Porážku nepoznali ani Středočeši, kteří však ztratili jeden bod v utkání s Reprezentací. První nedělní zápas začíná v 8:00 hod., vítěze celého turnaje pak budeme znát před čtvrtou hodinou.

Bez ztráty bodu zatím procházejí turnajem Krajských výběrů tři týmy

Pardubický kraj má zatím na svém kontě dvě výhry.

První den turnaje Krajských výběrů v Děčíně je za námi. Každý celek odehrál dvě utkání, celkově jich tak k vidění bylo hned devět. Nejlépe se dařilo celkům Pardubického kraje, Prahy a Moravskoslezského kraje, které mají zatím na svém kontě dvě vítězství a neztratily ani jeden bod. Stejný počet zápasů nabídne také sobotní den, kdy se začíná už v 9:00 hod. ráno.

Partneři českého hokejbalu