Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Extraliga staršího dorostu: Pražské derby pro KOVO, k vidění byly přestřelky

Písek zaznamenal o víkendu dvě domácí výhry.

Poslední víkend přinesl v rámci nejvyšší dorostencké soutěže velkou porci zápasů. V sobotu i v neděli se odehrálo sedmero utkání Extraligy staršího dorostu, a navíc netradičně ve čtvrtek se uskutečnil pražský souboj, který lépe zvládlo Kovo. Hned čtyři týmy si pořádně zastřílely a vstřelily svým protihráčům deset a více branek. Nejvyšší výhru zaznamenal Písek, který porazil Olomouc 13:1. I díky dvěma výhrám se na čele tabulky drží Hradec Králové, který má však odehráno o dvě utkání více než jeho pronásledovatelé.

Dobřany a Třinec se radují z první výhry v Extralize mladšího dorostu!

Autosklo si poradilo s Hostivaří a patří mu první místo.

Další víkend a další zápasy v podání mladších dorostenců. Největší počet zápasů odehrálo Ústí, které se představilo hned ve třech zápasech. Cenný skalp Hostivaře si připsalo Autosklo, které se díky výhře i nadále drží v čele tabulky. Svoji skupinu vede také Suchdol a Letohrad. Skupina C je však zatím vyrovnaná a první tři celky mají na svém kontě stejný počet bodů.

Ondřej Almaši míří do Red Bull akademie v Salzburgu!

Sportovci mají v akademii Red Bullu ty nejlepší podmínky pro jejich rozvoj.

V posledních letech se čím dál více ví o profesionální sportovní akademii v Rakousku. Přímo v Salzburgu vychovávají ty největší hokejové a fotbalové talenty a 9. – 10. října bude u toho i hokejbalový zkušený mládežnický kouč Ondřej Almaši! Velvyslanec Českomoravského svazu hokejbalu bude sbírat nesmírně cenné zkušenosti, které následně odprezentuje hokejbalovým zástupcům HCM. „Lepší akademii a prostředí pro sebezdokonalování v Evropě určitě nenajdete,“ má jasno Almaši.

Hradec se díky dvěma výhrám vyhoupl do čela tabulky Extraligy staršího dorostu

Hradec porazil ve čtvrtek Stříbro 2:5.

Také v Extralize staršího dorostu se hrálo hned tři dny. Nabitý víkend doplnily dvě utkání, jedno odehrané ve čtvrtek a jedno v neděli. Nejvyšší vítězství zaznamenalo Stříbrno, které si tak připsalo první výhru vybojovanou na hřišti. Pořádný obrat zaznamenala Hostivař, která prohrávala s Autosklem 0:2, ale pěti brankami rozhodla o své výhře. V čele tabulky zatím zůstává Hradec Králové, který má na svém kontě osmnáct bodů, ale má také odehráno nejvíce zápasů.

Čtyři celky mladšího dorostu stále jedou na vítězné vlně!

Letohrad porazil Třinec 8:2.

Další nabitý víkend v podání mladšího dorostu, který odehrál dvě utkání také ve čtvrtek na státní svátek. Nejjasnější výhru zaznamenal Kert Park, který vyhrál jasně 13:0. Ve všech skupinách se na prvním místě tabulky oddělil jeden celek. Svým skupinám tak vévodí Autosklo, Suchdol a Malenovice. Je však potřeba dodat, že rozdíl v odehraných zápasech je mezi jednotlivými celky velmi rozdílný. Čekání na body stále trvá u čtyř týmů.

Mladší dorost Autoskla se pyšní průměrem devíti branek na zápas!

Autosklo si poradilo lehce s týmem Ústí 0:9.

Další hrací víkend Extraligy mladšího dorostu nepřinesl tolik zápasů. Mezi úspěšné celky se zařadily týmy Svitav, Malenovic a Autoskla, které vstřelily svým soupeřům osm a více branek. Dále se trápí Ústí nad Labem se Svítkov Stars, kteří i po dalším víkendu čekají na první body. Během dalšího víkendu se však utkají spolu, takže čekání na body alespoň jednomu týmu skončí. Bez bodů jsou také tři družstva ze skupiny C, která však měla o uplynulém víkendu volno.

Marian Jelínek zavede hokejbalové trenéry do tajů mentálního koučinku mládeže!

Marian Jelínek provede trenéry mentálním koučinkem mládeže.

Sezona se sice teprve pořádně rozjíždí do plných obrátek, ale už teď je jasné, že v zimní přestávce nebude na hokejbalovém poli nuda! Na konci ledna příštího roku se totiž uskuteční nesmírně zajímavý seminář na téma „Mentální koučink mládeže,“ který povede uznávaný nejen hokejový odborník Marian Jelínek. Ten za svoji kariéru nasbíral nepřeberné množství úspěchů především v ledním hokeji, ale jako sportovní psycholog pomáhá i jiným sportovcům. Hlaste se na seminář, kapacita je omezena!

O první místo se v extralize staršího dorostu dělí Hradec s Autosklem

Vzájemný souboj prvních celků vyhrálo Autosklo 0:3.

Další víkend v podání starších dorostenců nebyl tolik nabitý, jako ten předchozí. Přesto se hrálo všechny tři dny. Nejvyšší výhru si zapsala Hostivař, která porazila Jihlavu 9:1. Hned tři zápasy skončily rozdílem jednoho gólu a tři celky stále čekají na výhru. O první místo se dělí celky Hradce Králové a pardubického Autoskla, oba mají shodně dvanáct bodů!

Starší dorost má za sebou nabitý víkend, nejvyšší výhru zaznamenal Hradec

Autosklo otočilo zápas s Kladnem a porazilo ho 10:4.

Uplynulý víkend přinesl extralize staršího dorostu opravdu nabitý program. Téměř všechny celky odehrály totiž dvě utkání. Mužstva Stříbra a Plzně měla mít také dva zápasy, ale Olomouc z důvodu vysoké marodky nenastoupila ani k jednomu utkání a obě tak řeší ligová komise. Dalšími týmy jsou tak Karviná a Písek, které také odehrály pouze jeden zápas. KOVO Praha mělo úplně volný víkend, stejně jako Dobřany, které však odehrály utkání netradičně ve středu.

V extralize mladšího dorostu se hned několik hráčů radovalo z hattricku!

Hráči Hostivaře porazili ve svém prvním zápase sezony Ústí 13:1.

Do čela svých tabulek extraligy mladšího dorostu se po druhém hracím víkendu dostalo HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice, Suchdol nad Lužnicí a HBK Kyjov. Velké množství hráčů si ve všech skupinách připsalo hattrick a ve výsledcích najdeme i několik hokejbalistů, kterým tři branky nestačily. Nejvyšší porážku zaznamenali hráči z Bulldogs Brno, kteří podlehli Letohradu 0:13.

Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu