Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Řešení konfliktů a komunikace s rodiči? Dorazte na seminář s Radkou Evjákovou!

Děti jsou leckdy vystavovány až nepřiměřeně velkému tlaku!

Napadají vás snad myšlenky, že se budete přes dlouhou zimní přestávku před startem napínavé jarní části nudit? Tak na to rychle zapomeňte především po nových znalostech dychtiví trenéři. Českomoravský svaz hokejbalu totiž ve spolupráci s Mgr. Radkou Evjákovou připravil nesmírně zajímavý seminář na často ožehavé téma nejen v hokejbalových kruzích „Řešení konfliktů a komunikace s rodiči.“ První ze dvou seminářů se uskuteční 28.1.2018 v 9:30 v Praze na Strahově a druhý 10.2.2018 v Pardubicích!

Starší dorostenci Autoskla si upevnili druhou příčku, Chomutov bral první výhru

V souboji druhého se třetím bylo úspěšnější Autosklo.

Na prvním místě tabulky Extraligy staršího dorostu přezimuje Plzeň. Se čtyřbodovou ztrátou na první mečouny se na druhém místě drží obhájce titulu v podobě pardubického Autoskla, které zvládlo těžký zápas s Hradcem Králové. Úplně první body do tabulky si připsali Chomutovští, kteří si poradili s Novým Strašecím! Všechny celky nyní čeká zimní příprava, kterou ukončí 23. února první utkání jarní části.

Letohrad na podzim jako jediný nepřišel ani o bod, derby pro Kert Park a Autosklo!

Hráči Malenovic porazili Porubu na jejím hřišti.

Stejně jako v ostatních kategoriích je i v Extralize mladšího dorostu podzimní část za námi. O posledním víkendu byla ukončena v osmi zápasech, v nichž bylo k vidění pražské a pardubické derby. V obou případech se z výhry radovali hosté, tzn. Kert Park a Autosklo. To se společně s týmem Suchdolu a Letohradu usadilo na prvním místě tabulky, na kterém přečká zimní přestávku. Zápasy znovu odstartují 18. února. Je nezbytně nutné zdůraznit, že jediným dosud neporaženým celkem bez ztráty jediného bodu je obhájce titulu SK Hokejbal Letohrad!

Východočeské derby starších dorostenců se rozhodovalo na začátku druhé třetiny

Mrazivé počasí doprovázelo poslední extraligový zápas v letošním roce na východě Čech

Na závěr podzimní části Extraligy staršího dorostu v letošním roce bylo na první prosincové nedělní odpoledne naplánováno také východočeské derby mezi Pardubicemi a hostujícím Hradcem Králové. Bilance obou soupeřů byla před posledním utkáním v roce 2017 poměrně vyrovnaná, Autoskláři však nakonec menší roli favorita dokázali potvrdit a vybojovat velice cenné tři body!

Poslední zápas kola v letošním roce! Míříme na východočeské derby staršího dorostu

Pardubice nebo Hradec?! Který z celků staršího dorostu lépe uzavře letošní ročník?

První prosincový víkend přináší kromě chladného počasí také závěr mládežnických soutěží pro letošní rok. Takže i  Extraligu staršího dorostu, ve které je na programu dokonce atraktivní východočeské derby. Mírnými favority budou hráči domácích Pardubic, kterým se v průběhu podzimu vedlo jen o trošku lépe než Hradeckým. Dá se tak očekávat zajímavý a vyrovnaný duel, kde bude rozhodovat každá maličkost!  

Mladší dorostenci Kladna a Malenovic úřadovali, k vidění byly i vyrovnané duely

Letohrad s Kyjovem třikrát prohrával, ale nakonec dokázal zvítězit.

Zima už klepe na dveře a podzimní část Extraligy mladšího dorostu se tak blíží ke svému konci. Během následujícího víkendu mají před sebou celky poslední zápasy. V těch minulých se nejlépe dařilo týmům Kladna a Malenovic, které vstřelily shodně devět branek. V jednom případě musela o vítězi rozhodnout samostatná střílení, v nichž byli úspěšnější hráči Českých Budějovic.

Dorostenec Čapek vládne prvoligovým gólmanům a drží Písek v nejvyšších patrech

Vít Čapek patří mezi stabilní mládežnické reprezentační gólmany.

Gólman HC ŠD Písek Vít Čapek dlouho kraloval brankářským statistikám v Extralize staršího dorostu, než ho vystřídal Martin Hrabětínek z Pardubic. Nutno ovšem dodat, že odchytal v podstatě dvojnásobek utkání než jeho nejbližší konkurenti a celkově absentoval jen ve dvou zápasech svého mužstva. Soupeřům v podstatě nedovolí skórovat a jeho tým má jednu z nejlepších obran v lize, v počtu obdržených branek se řadí na druhé místo spolu s Plzní, i to je velká zásluha gólmana Čapka.

Kanonáda Plzně, výhra Písku nad Hradcem, taková byla Extraliga staršího dorostu

Autosklo se i díky výhře nad týmem Dobřan drží na druhém místě.

Předposlední hrací víkend podzimní části přinesl v Extralize staršího dorostu devět zápasů, a to ještě další tři byly odloženy. Několik týmů tak čekala dvě utkání, a tři z nich si dokázaly připsat vítězství v sobotu i v neděli. Nejvyšší vítězství celého víkendu si připsala Plzeň, která svému soupeři vstřelila hned šestnáct branek. Nejtěsnější utkání proběhlo naopak mezi Českou Třebovou a Ústím nad Labem. O vítězi musela rozhodnout až samostatná střílení.

Mladší dorostenci Poruby bojují ve své první sezoně i s mistryní světa v sestavě!

Mladší dorost se prezentuje statečnými výkony v extraligové skupině C.

Tuto sezonu se na hokejbalové mapě extraligy mladšího dorostu objevil nový tým. A to TJ Sokol Poruba, který posílil nepříliš početné zastoupení mužstev z Moravy a Slezska. Po několika letech bez dorosteneckých týmů se tak na scénu vrací tradiční tým ze severu Moravy.

Plzeňští mladší dorostenci porazili Suchdol, Autosklo uhájilo proti Hostivaři první místo

Autosklo porazilo Hostivař vysoko 6:1.

Většinu týmů z Extraligy mladšího dorostu čekaly minulý víkend dva zápasy. Ve hře tak bylo velké množství bodů. Dvě vítězství si připsaly celky Svítkova, Plzně, Prachatic a Letohradu. Cenný skalp svého oponenta vybojovali hráči Plzně, kteří jako první obrali o body silný Suchdol! Posledním neporaženým týmem celé soutěže tak zůstává Letohrad, na který nenašly recept ani druhé Malenovice.

Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu