Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Turnaj krajských výběrů U13 zná své účastníky! Součástí i výběr dívek U16

Poslední turnaj krajských výběrů kategorie U15 ovládl Pardubický kraj. Kdo se bude radovat v U13?

Na konci června 22. – 23.6. se po ploše zimního stadionu v Opočně bude prohánět celkem 7 krajských výběrů hráčů do 13 let a výběr talentovaných dívek České republiky do 16 let! Na scéně se představí dva krajské výběry z východočeského regionu, dva z moravskoslezského území naší republiky, do Opočna dorazí tradiční účastník z Jihočeského kraje, výběr Středočeského kraje, Praha a již zmiňované družstvo dívek U16. Celky budou rozděleny do dvou skupin po čtyřech. Do bojů o medaile postupují první dva týmy základních skupin!

Extraliga juniorů přinesla gólové hody! Kladno s Pískem ale předvedly tuhý boj

Kladno porazilo Písek rozdílem jedné branky.

Poslední březnový víkend přinesl v Extralize juniorů velké množství branek. Slunečné počasí asi vlilo hráčům novou krev do žil a ti se předvedli ve výborném světle. Hned tři týmy vstřelily deset branek a více, ale se svými osmi góly se nemusí stydět ani Česká Třebová a Hradec Králové. Vyrovnané utkání naopak odehrálo Kladno, které si vyšláplo na Písek a porazilo ho těsně 2:1. Bitvu jako řemen předvedl také Letohrad na půdě Kert Parku.

Pardubické derby ovládli dorostenci Autoskla, Ježci si vyšlápli na Letohrad!

V utkání dvou rivalů se z jasné výhry radovalo Autosklo.

Hostivař zůstává v Extralize dorostu i nadále neporažená, v utkání s Ústím nad Labem však rozhodla o svém vítězství až v samotném závěru zápasu, kdy vstřelila všechny tři své branky. Heřmanův Městec překvapil tabulkového favorita z Letohradu, kterého obral o všechny tři body. Svítkov se proti pardubickému rivalovi Autosklu prosadil pouze jednou, což na vítězství nestačilo.

Junioři Ústí stoprocentní! Hradec padl v derby, vydřel alespoň výhru nad Boleslaví

Ústí se díky třem výhrám posunulo tabulkou vzhůru.

Extraliga juniorů zaznamenala opravdu nabitý týden, během kterého časového rozmezí se odehrálo hned dvanáct zápasů. Nejúspěšnější bylo Ústí nad Labem, které odehrálo tři zápasy a ve všech případech bodovalo naplno. V pražském derby byl lepší Kert Park, jenž však o svém velkém úspěchu nad oslabenou Hostivaří rozhodl až v úplném závěru. Týmy pardubického Autoskla a Plně udržely čisté konto a Písek vstřelil svému soupeři hned jedenáct branek!

Dorostenci Hostivaře drží neporazitelnost! Malenovice zaskočily Svítkov

Hostivař prochází soutěží stále bez porážky.

Víkendové zápasy přinesly v Extralize dorostu hned pět zápasů, po jejichž konci svítila na tabuli jedna nula. Tu udržely celky Hostivaře, Rakovníku, Kladna, Třince a Letohradu. Těsnou porážku zaznamenalo Ústí nad Labem, které prohrálo s Kladnem o jedinou branku. Jednobrankovým rozdílem zvítězily také Malenovice, jež překvapivě našly recept na favorizovaný Svítkov!

Junioři Hostivaře stoupají tabulkou vzhůru! Třebová se v derby natahovala po bodech

Českotřebovská Lokomotiva se v derby proti Hradci natahovala po bodech!

Deštivý víkend přinesl v Extralize juniorů sedm zápasů. V pátečním pražském derby se radovala Hostivař, která nedovolila KOVU skórovat ani jednou. KOVO chtělo hned o den později odčinit svoji prohru, ale s jasným favoritem utkání Plzní, dokázal držet krok jen po dvě třetiny. Druhou nulu víkendu pak přidalo pardubické Autosklo, které se ve Stříbře trefilo sedmkrát. Hostivař se díky vydařeným zápasům k dobru vyhoupla až na druhé místo, Letohrad kvůli čtrnáctidenní pauze spadl z čela na 3. příčku.

Léto ve znamení zajímavých seminářů pro trenéry! Neprošvihněte jedinečnou možnost


Na letních seminářích se trenéři setkají s těmi největšími odborníky!

Českomoravský svaz hokejbalu ve spolupráci s komisí mládeže a metodiky vyhlásil semináře obnovy trenérské licence B a C včetně praktického zapojení trenérů. Jedná se o semináře na Campu talentované mládeže v Litomyšli a campech brankářů pod taktovkou nejpovolanějšího muže v České republice Ondřeje Almašiho. Počet míst je na každý seminář omezen. Jednotlivého semináře se může zúčastnit maximální počet osmi koučů, tak neváhejte a hlaste se na velice zajímavé semináře, které každého trenéra posunou zase o kus dál!

Hostivař si v Extralize dorostu poradila s Plzní, Svítkov rozstřílel Třinec

Souboj první s druhým ve prospěch Hostivaře.

V Extralize dorostu svojí dominanci ukázaly hlavně celky ve východní divizi, v níž padlo průměrně necelých deset branek na zápas. Pardubickému Autosklu a Svítkovu se navíc podařilo udržet čisté konto. Nejvyrovnanější zápas naopak přinesla západní divize, ve které utkání mezi Prachaticemi a Suchdolem muselo rozhodnout až prodloužení. Na čele tabulek se i nadále drží Hostivař a Autosklo.

Extraliga juniorů: Hostivař si otevřela střelnici, Kladno si vyšláplo na favorita!

Kert Park si připsal první letošní výhru.

O uplynulém víkendu se do svých zápasů pustilo deset týmů Extraligy juniorů. Nejlépe se dařilo Hostivaři, která neměla s Dobřany absolutně žádné slitování a vstřelila jim patnáct branek! Čisté konto se podařilo udržet Kert Parku a pardubickému Autosklu. Zbylá dvě utkání byla naopak vyrovnaná a o vítězi rozhodla jedna branka. Těmi šťastnějšími byly týmy Kladna a Písku. Především vítězství kladenských rysů nad favority z Ústí nad Labem bylo překvapivé. 

Hokejbal proti drogám opět do akce! Školáci se mohou těšit na neskonalou zábavu

Vítězové republikového finále v kategorii 1. - 3. třída ZŠ z roku 2015.

Komise mládeže Českomoravského svazu hokejbalu zveřejnila informace k projektu školních turnajů v podobě tradičního a dříve velmi zvučeného Hokejbalu proti drogám. Ten se v minulosti hrál pod záštitou takových velikánů, jako je olympijský šampion Dominik Hašek, či další bývalý výtečný profesionální hokejista Richard Král. Informace o propozicích, termínech okresních a krajských kol naleznete v rámci dokumentace k projektu HPD. Do projektu se může přihlásit každý klub registrovaný pod ČMSHb. Akci navíc může využít i pro rozvoj hokejbalu tak důležité náborové akce!

Partneři českého hokejbalu