Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnický hokejbal

Míříme na souboj mladších dorostenců! Potvrdí Tygři roli favorita proti Svítkovu?

Pardubický Svítkov jede bojovat do Mladé Boleslavy o druhé vítězství v sezoně.

Redakce hokejbal.cz tuto neděli poprvé vyráží přímo do dějiště extraligy mladšího dorostu! V rámci zápasů kola i v nižších soutěžích, a také právě mládežnických kategoriích, se vydáme do středních Čech, kde se budou mladoboleslavští Tygři rvát o body s protihráči z pardubického Svítkova. Samozřejmostí je i rozhovor s nejlepším hráčem tohoto střetnutí, který se po skončení utkání objeví na naší facebookové stránce! 

Starší dorostenci Písku úřadovali, Kovo obralo vedoucí piráty o bod

Hokejbalisté ústecké Elby uspěli v dobývání branky Stříbra.

V extralize staršího dorostu se odehrálo o uplynulém víkendu šest utkání, jedno bylo odloženo. Čtyři zápasy skončily rozdílem jediné branky a dvě z nich dokonce musela rozhodnout až samostatná střílení. Nejvyšší vítězství naopak vybojoval Písek, který dal svému soupeři sedm branek a neinkasoval ani jednu. V čele tabulky se stále nachází Hradec Králové, který má na druhou Plzeň osmibodový náskok, má však odehráno o čtyři utkání více.

Mladší dorostenci Suchdolu a Letohradu stále neporažení! Řádil také Pedagog

Letohrad se utkal znova po týdnu se Sršni.

Špatné víkendové počasí výrazně ovlivnilo hned dvě utkání skupiny A extraligy mladšího dorostu. Jedno muselo být zrušeno a u druhého se změnilo místo konání. Zbylé zápasy se však odehrály. Nejvyšší výhru zaznamenal jihočeský Suchdol, který nad svým oponentem vyhrál 14:2, a zůstává tak společně s Letohradem jediným neporaženým týmem celé extraligy! Naopak bez bodů jsou i nadále tři celky.

Utkání extraligy mladšího dorostu mezi Plzní a Dobřany nabídlo napínavé derby!

Utkání mezi Plzní a Dobřany rozhodla až samostatná střílení.

I další hrací víkend pokračovala extraliga mladšího dorostu ve všech třech skupinách. První místa si upevnily týmy pardubického Autoskla a jihočeského Suchdolu. Skupina C je nejvíce vyrovnaná, tam má Letohrad s Malenovicemi na prvních dvou místech stejný počet bodů. Nejvyšší výhru zaznamenal Letohrad, který porazil svého soupeře 10:1. Naopak utkání mezi Plzní a Dobřany musela rozhodnout až samostatná střílení.

Starší dorostenci pirátů stále vládnou extralize! Autosklo vynulovalo Karvinou

Autosklo porazilo Karvinou 6:0.

Pouze jedno utkání uplynulého víkendu v extralize staršího dorostu skončilo vyrovnaným výsledkem. Ústí nad Labem podlehlo na svém hřišti Kladnu těsně 1:2. Další zápasy přinesly minimálně čtyřbrankový rozdíl. Nejvyšší vítězství zaznamenal Hradec Králové, který vyhrál 9:0. Kromě něj udržely čisté konto ještě dva týmy, Hostivař a pardubické Autosklo, jež Karviné uštědřilo „kanára“.

Extraliga mladšího dorostu: Suchdol a Letohrad plují na vítězné vlně!

Suchdol nezaváhal ani v zápase s Prachaticemi.

V každé skupině extraligy mladšího dorostu se odehrála tři utkání. Z nejvíce branek se radovala Hostivař, která vstřelila svému soupeři devět branek. Pouze jeden zápas musela rozhodnout samostatná střílení, která určila vítěze v souboji Mladé Boleslavi a Kladna. V celé soutěži se nejlépe vede týmům Suchdolu a Letohradu, které neztratily zatím ani jeden bod.

Hned tři celky udržely v extralize staršího dorostu čisté konto!

Ústí si přivezlo ze dvou venkovních zápasů pět bodů.

Další víkend a další porce zápasů v extralize staršího dorostu. Hned šest celků odehrálo dvě utkání. Nejúspěšnější bylo pražské Kovo, které bralo dvě tříbodové výhry v rámci jednoho dne. Dvakrát se z vítězství radovalo také Ústí nad Labem, jež ale ztratilo bod v zápasu s Pískem, kde o vítězi musela rozhodnout až samostatná střílení. Nejvyšší výhru si připsala Plzeň, která tak i nadále šlape na paty prvnímu Hradci Králové!

Extraliga staršího dorostu: Pražské derby pro KOVO, k vidění byly přestřelky

Písek zaznamenal o víkendu dvě domácí výhry.

Poslední víkend přinesl v rámci nejvyšší dorostencké soutěže velkou porci zápasů. V sobotu i v neděli se odehrálo sedmero utkání Extraligy staršího dorostu, a navíc netradičně ve čtvrtek se uskutečnil pražský souboj, který lépe zvládlo Kovo. Hned čtyři týmy si pořádně zastřílely a vstřelily svým protihráčům deset a více branek. Nejvyšší výhru zaznamenal Písek, který porazil Olomouc 13:1. I díky dvěma výhrám se na čele tabulky drží Hradec Králové, který má však odehráno o dvě utkání více než jeho pronásledovatelé.

Dobřany a Třinec se radují z první výhry v Extralize mladšího dorostu!

Autosklo si poradilo s Hostivaří a patří mu první místo.

Další víkend a další zápasy v podání mladších dorostenců. Největší počet zápasů odehrálo Ústí, které se představilo hned ve třech zápasech. Cenný skalp Hostivaře si připsalo Autosklo, které se díky výhře i nadále drží v čele tabulky. Svoji skupinu vede také Suchdol a Letohrad. Skupina C je však zatím vyrovnaná a první tři celky mají na svém kontě stejný počet bodů.

Ondřej Almaši míří do Red Bull akademie v Salzburgu!

Sportovci mají v akademii Red Bullu ty nejlepší podmínky pro jejich rozvoj.

V posledních letech se čím dál více ví o profesionální sportovní akademii v Rakousku. Přímo v Salzburgu vychovávají ty největší hokejové a fotbalové talenty a 9. – 10. října bude u toho i hokejbalový zkušený mládežnický kouč Ondřej Almaši! Velvyslanec Českomoravského svazu hokejbalu bude sbírat nesmírně cenné zkušenosti, které následně odprezentuje hokejbalovým zástupcům HCM. „Lepší akademii a prostředí pro sebezdokonalování v Evropě určitě nenajdete,“ má jasno Almaši.

Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu