Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Poruba se bude snažit najít budoucí hokejbalové hvězdy po boku profesionálů.
Poruba se bude snažit najít budoucí hokejbalové hvězdy po boku profesionálů. (autor: TJ Sokol Poruba)

Hokejbal pro všechny! Poruba se chystá na náborovou akci s profesionálními hvězdami

Datum: 21. 06. 2018
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

TJ Sokol Poruba se v pátek 22.6. představí na sportovním dnu se svým náborovým projektem „Hokejbal pro všechny“. Porubský hokejbalový klub se vrhne do tak velké akce vůbec poprvé ve spolupráci s radnicí obvodu Poruba. Na akci budou rovněž profesionální hokejisté prvoligové RT TORAX PORUBA a fotbalisté Baníku Ostrava. Děti se tak mohou seznámit s hokejbalem po boku velkých sportovních hvězd, od nichž si mohou odnést cenné artefakty a spoustu zkušeností.

Dopoledne bude probíhat turnaj základních škol o pohár místostarosty Poruby, systémem 4 na 4 na malé brány a jedno klání bude trvat 2x8 minut.V každém týmu musí být i jedna dívka. Turnaje se zúčastní 9 základních škol z Poruby. Ty se budou těšit z bohaté hokejbalové zábavy na dvou hřištích - jedno nafukovací, druhé klasické s pevnými mantinely. Odpoledne bude hokejbal otevřen pro veřejnost a později následuje exhibice proti hokejistům z RT TORAX a fotbalistům Baníku Ostrava

Pro děti bude během celého dne k dispozici atraktivní hokejbalová střelnice a děti se mohou těšit i na autogramiádu profesionálních sportovců z Poruby a Baníku Ostravy!


Partneři českého hokejbalu