Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Vítězové republikového finále v kategorii 1. - 3. třída ZŠ z roku 2015.
Vítězové republikového finále v kategorii 1. - 3. třída ZŠ z roku 2015. (autor: Ilustrační foto)

Hokejbal proti drogám opět do akce! Školáci se mohou těšit na neskonalou zábavu

Datum: 13. 03. 2019
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Komise mládeže Českomoravského svazu hokejbalu zveřejnila informace k projektu školních turnajů v podobě tradičního a dříve velmi zvučeného Hokejbalu proti drogám. Ten se v minulosti hrál pod záštitou takových velikánů, jako je olympijský šampion Dominik Hašek, či další bývalý výtečný profesionální hokejista Richard Král. Informace o propozicích, termínech okresních a krajských kol naleznete v rámci dokumentace k projektu HPD. Do projektu se může přihlásit každý klub registrovaný pod ČMSHb. Akci navíc může využít i pro rozvoj hokejbalu tak důležité náborové akce!

Hokejbal proti drogám (HPD) je tradičním turnajem škol vyhlašovaným v pěti věkových kategoriích. Do bohaté historie HPD lze krom startu mnoha škol ze všech koutů České republiky počítat také patrony projektu, kterými v minulosti byli například hokejisté Dominik Hašek či Petr Průcha. Školy se v rámci soutěžení na turnajích utkávají v okresních a krajských kolech. Vítězné školy postupují do celorepublikového finále! Letošní finálové boje o nejlepší školní hokejbalové týmy se uskuteční ve Světlé nad Sázavou (I. a II. Kategorie) a v Praze (III. a IV. kategorie).

Důležitou informací pro organizátory turnajů Hokejbalu proti drogám v různých věkových kategorií je vydatná podpora ze strany ČMSHb! Projekt HPD je podporován formou dodání letáků, pohárů, trofejí a přidělením finanční podpory pro organizační týmy.

PROPOZICE, PŘIHLÁŠKY A DALŠÍ INFORMACE O HPD


Termínová listina HPD 2019:

 • Okresní kola - budou odehrána nejpozději do termínu 19.4.2019 (doporučeno do 12.4.2019) 
 • Krajská kola - budou odehrána nejpozději do termínu 10.5.2019 (doporučeno do 3.5.2019) 

 • Finálová kola Finálová kola turnaje HPD se uskuteční ve dnech:

  I. kategorie -
  středa 5. června 2019 (Světlá nad Sázavou)
  II. kategorie - středa 5. června 2019 (Světlá nad Sázavou)
  III. kategorie -
  úterý 28. května 2019 (Praha)
  IV. kategorie - středa 29. května 2019 (Praha)

Ilustrační foto z HPD 2015 - na republikovém finále v kategorii 1. - 3.třída ZŠ předával hráčům ceny reprezentant Jan Pospíšil.

Partneři českého hokejbalu