Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Poprvé v letošní sezoně na sebe narazí juniorské výběry Kladna a Letohradu. Kdo zakončí rok úspěšněji?
Poprvé v letošní sezoně na sebe narazí juniorské výběry Kladna a Letohradu. Kdo zakončí rok úspěšněji? (autor: Iva Janoušková )

Junioři Kladna přivítají po dlouhé herní pauze Letohrad. Ten touží po první příčce!

Datum: 29. 11. 2019
Autor: Ondřej Novotný
Sdílej přes:

V rámci zápasů víkendu v Extralize mužů a s nimi pojící se přenosy na internetové stanici TVCOM, jsme v posledních týdnech zařadili také jednu novinku. Tou je odvysílání i zápasu stejných týmů v juniorské Extralize. Tuto sobotu tak budete mít možnost sledovat juniorský souboj mezi Kladnem a Letohradem. V porovnání s předcházejícím duelem v rámci Extraligy mužů zde však budou opačné role, jelikož favoritem budou Jeleni, kteří chtějí ze středních Čech odvést možnost prvního zimního místa v tabulce. Rysům může cestu za bodovým úspěchem zkomplikovat i dlouhá herní pauza! 

Kladno si chce vzpomenout na svoji říjnovou formu 


Tohle pro kladenské borce nebude vůbec lehká pozice. Poslední mistrovský zápas totiž odehráli o druhém listopadovém víkendu a po dlouhé pauze je tak čeká ještě jeden duel, který pro ně bude pro letošní rok už ten definitivně posledním. Středočeši by však měli rychle najít herní pohodu, protože především v říjnu se jim hodně dařilo. Jejich bilanci čtyř výher v řadě utnula až v posledním zápase v prodloužení ústecká Elba. Kladenští tak do sobotního souboje půjdou ze šestého místa a rozhodně nemají důvod skládat zbraně dopředu! 

Letohrad by rád přezimoval v čele celé tabulky


Zatímco mužský tým Letohradu se nachází ve velké herní krizi, juniorským Jelenům to šlape. O posledním hracím víkendu sice Východočeši nečekaně ztratili všechny tři body v Mladé Boleslavi, bylo to ale především kvůli tomu, že kostru týmu tvoří tak zkušení hráči, že patří zároveň i mezi tahouny extraligového mužstva. A ten dostal minulou neděli přednost. Zato sobotní výsledek v domácím prostředí proti Prachaticím, jež si odvezly debakl 1:11, už mluví o síle letohradských juniorů dostatečně. Jelenům tak před posledním letošním zápasem patří druhé místo s jednobodovou ztrátou na první Kert Park. 

>>SLEDUJTE UTKÁNÍ ŽIVĚ NA WEBU TVCOM.CZ<<


Partneři českého hokejbalu