Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Juniorský souboj Ústí nad Labem s Hradcem Králové přinese živě TVCOM!
Juniorský souboj Ústí nad Labem s Hradcem Králové přinese živě TVCOM! (autor: Tomáš Laibl )

Obhájce juniorského titulu v živém přenosu! Potvrdí Ústí formu proti Hradci?

Datum: 15. 11. 2019
Autor: Ondřej Novotný
Sdílej přes:

V rámci přenosů na internetové televizi TVCOM jsme minulý týden v Letohradě zařadili poprvé živý přenos také v rámci Juniorské extraligy. A o nadcházející sobotě učiníme tak znovu! Tentokrát tak před polednem můžete začít sledovat souboj juniorů Ústí nad Labem, kteří se zatím drží těsně za vedoucím Kert Parkem. Proti Elbě bude stát celek z Hradce Králové, kterému se každý bod velice hodí!

Domácí v jasné roli favorita

Junioři Elby si zatím letošní ročník mohou pochvalovat. A možná i více než to, jelikož právě Severočeši letos obhajují titul z minulé sezony a tato pozice není v žádném sportu vůbec jednoduchou. Ústeckým ale momentálně patří po jedenácti odehraných kolech skvělé druhé místo! Třetí Letohrad s jedním bodem ve ztrátě sice má odehráno o utkání méně, kdybychom ho ale nepočítali ani v další statistice, tak to jsou právě hráči Elby, kteří jsou směrem dopředu nejproduktivnější. Za zmiňovaný počet zápasů se totiž trefili už čtyřiapadesátkrát!

Východočeši mohou a potřebovali by překvapit

Hradečtí mají za sebou také jedenáct úvodním kol, tak jako jejich sobotní soupeř ale rozhodně úspěšní nejsou. Piráti totiž mají na kontě o jedenáct bodů méně, tedy čtrnáct, se kterými jim patří až deváté místo. Tato část tabulky je však taktéž hodně vyrovnaná, takže Hradec může v případě sobotního vítězství klidně pomýšlet i na posun o dvě pozice nahoru. Oba celky tak budou hrát o hodně důležitý bodový přísun!

->SLEDUJTE V SOBOTU OD 11:30 ŽIVĚ JUNIORSKÉ UTKÁNÍ<-

Partneři českého hokejbalu