Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Na festivalu u Hlučínského jezera bude pořádně živo i díky hokejbalu.
Na festivalu u Hlučínského jezera bude pořádně živo i díky hokejbalu. (autor: Sun on Lake)

Poruba bude prezentovat hokejbal na festivalu Sun on Lake! Najdou se noví talenti?

Datum: 02. 08. 2017
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Areál Hlučínského jezera zaplaví v sobotu 12. srpna pořádná várka sportovní a hudební zábavy. Součásti populárního festivalu mezi řadou profesionálních sportů a pěknou várkou zábavy bude i hokejbal, a to díky klubu TJ Sokol Poruba. Ten se bude snažit uchvátit nové hokejbalové naděje, ale i ostatní návštěvníky. „Budeme se snažit vytvořit zábavný program pro všechny,“ slibuje organizátor hokejbalové sekce a předseda porubského klubu Lukáš Grebeníček. 

V sobotu 12. srpna bude na severu Moravy kousek od města Hlučín pořádně rušno a postará se o to i hokejbal. V areálu Hlučínského jezera se totiž uskuteční sportovně hudební free festival Sun on Lake. Na něm se bude vydatnou měrou prezentovat i porubský hokejbal. Jak se, na tak velkou akci vlastně dostal? „Využili jsme nabídky od pořadatelů akce, jedním z nich je náš bývalý hráč,“ vysvětluje Grebeníček.

„Hokejbal v Hlučíně bude poprvé, město je od nás vzdáleno pár kilometrů a na festivalu jistě budou i ostravští návštěvníci,“ pevně věří předseda TJ Sokol Poruba Lukáš Grebeníček.

Hokejbal se představí mezi profesionálními sporty, jako je například atletika. Zaujmout návštěvníky však rozhodně může! „Doufáme, že zaujmeme a hokejbal se vryje do podvědomí i zde,“ zamýšlí se Grebeníček, který mimo jiné působí i jako vedoucí mužstva reprezentace žen a trenér juniorek do 18 let.

Návštěvníky bude bavit mimo jiné populární hokejbalová střelnice

Co asi porubští hokejbalisté chystají jako zpestření pro prezentaci nejen jejich klubu, ale i samotného hokejbalu? „Ze svazu máme zapůjčenou hokejbalovou střelnici,“ prozrazuje Lukáš Grebeníček. „Bude to pro nás premiéra, ale ohlasy na ní jsou výborné, tak věřím, že zaujmeme. ČMSHB za tuto možnost moc děkujeme,“ hledá slova vděčnosti Grebeníček.

Kdo si bude chtít 12. srpna užít pravou nefalšovanou sportovní zábavu a relax u kvalitní hudby, nechť s klidnou duší vyrazí do areálu Hlučínského jezera! Hokejbal se vydatnou měrou postará o velkou zábavu. „Budeme se snažit vytvořit zábavný program pro všechny, ale zacílit jistě chceme na ty nejmenší, aby rozšířili naše řady,“ má jasno Lukáš Grebeníček.

Partneři českého hokejbalu