Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

O talentované hokejbalisty se starají ti nejlepší trenéři a trenérky.
O talentované hokejbalisty se starají ti nejlepší trenéři a trenérky. (autor: Mládežnický hokejbal.)

Přihlášky na Camp talentované mládeže jsou tady. Miluješ hokejbal? Tady nesmíš chybět!

Datum: 30. 01. 2018
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Nesmírně populární Camp talentované mládeže bude letos u mladší kategorie hráčů do 15 let hlásit již dvanácté pokračování. Letní tréninkový tábor se pošesté otevře také pro starší hokejbalisty do 19 let. Rok co rok je o CTM v Litomyšli čím dál větší zájem, bude tak letos opět naplněna kapacita? Uchazeči se mohou na kemp přihlásit od 1. února od 20:00 – právě v tuto dobu bude otevřen registrační systém! „Každý rok vás zveme na super partu, výborné trenéry, nové zkušenosti, informace a krásné prostředí,“ zdůrazňuje jeden z trenérů na CTM Ondřej Almaši.

Na začátku února se otevřou přihlášky na CTM v Litomyšli, očekáváte opět velký zájem a jakými slovy byste zaujal mladé hokejbalisty, kteří třeba váhají, zdali se na camp přihlásit?
O kemp je už každoročně velký zájem, to je pravda, už to o něčem svědčí. Akce takového rozměru, která má za sebou prakticky už dekádu fungování a tradice, mluví prakticky sama za sebe. Už „jenom“ to by mělo být samotnou pozvánkou. Každý rok vás zveme na super partu, výborné trenéry, nové zkušenosti a informace, krásné prostředí… to už mi přijde jako samozřejmost a myslím, že každý by si tohle měl s kempem jasně spojit, aniž by to někdo někde musel vyzdvihovat. Pokud milujete hokejbal, určitě byste na kempu neměli chybět. To jsou věci, na které pak budete řadu let vzpomínat… mluvím, z vlastní zkušenosti. Takže neváhejte a dejte si do kalendáře tučnou upomínku! (úsměv)

Vícefázová příprava si žádá své, i proto budeme pokračovat v nastaveném režimu zlepšování regenerace

Rok co rok se snažíte o nové tréninkové jednotky s novými pomůckami. Je vůbec ještě něco, co chcete vylepšit nebo přijít s něčím novým?
O pomůckách bych tady asi už nemluvil, v rámci možností prakticky pracujeme se vším, co se momentálně dá, v takovém počtu dětí. Vícefázová příprava si žádá své, i proto budeme pokračovat v nastaveném režimu zlepšování regenerace… konkrétně bazény, vířivka apod. Minulý ročník se klukům tahle změna moc líbila, a my v tom hodláme pokračovat, ba ještě posunout o kousek dál.

Na co se budete především zaměřovat u mladší kategorie hráčů do 15 let? Příprava oproti starší kategorii U19 je asi odlišná, je to tak?
Hlavní rozdíl bude rozhodně v suché přípravě. U starších kluků už to bude o tom si máknout, naproti tomu u mladších bude hodně nácviků, techniky a učení se pohybu, ale pozor, nechci tím říct, že to nebude taky náročné. A že starší nebudou řešit provedení. Jen to bude poměrově rozdílné. Konkrétnější informace by vám daly holky, které budou mít kondiční přípravu na starosti. Ne, že by práce na hřišti nebyla jiná, ale jako tradičně bude zaměřená hlavně na herní činnosti jednotlivce, to bude shodné u obou kategorií.

Přihlášku na CTM zveřejníme 1.2. v 20:00!

Více informací o CTM ZDE! 

Partneři českého hokejbalu