Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Na novém rezervačním webu naleznete i sekci s tréninkovými jednotkami.
Na novém rezervačním webu naleznete i sekci s tréninkovými jednotkami. (autor: ČMSHb)

Rezervační web nejen na trenérské semináře je spuštěn! Odebírejte novinky

Datum: 04. 06. 2018
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Na konci května byl Českomoravským svazem hokejbalu spuštěn na základě velmi pozitivních ohlasů po vzorů rezervací na semináře trenérů upravený rezervační web, který vychází graficky z webu trenérů. Na tomto webu najdete kromě možnosti rezervovat se na semináře trenérů, také rezervace na semináře rozhodčích a zapisovatelů. Rezervační web nabízí i možnost objednávky míčků D Gel. Do budoucna přibude ještě sekce rezervací na Camp talentované mládeže, Hokejbalový camp žen a další neméně zajímavé akce.

Odkaz na web je rezervace.hokejbal.cz. Na tomto webu se dokonce můžete přihlásit k odběru novinek a hokejbalovým trenérům, funkcionářům či dokonce rozhodčím a zapisovatelům neunikne ani jedna důležitá akce, na kterou je se třeba s předstihem přihlásit, respektive si zarezervovat místo. V budoucnu přibude na web i sekce pro talentované hokejbalistky a hokejbalisty pro přihlášení na CTM a HCŽ.

Na webu se konečně objevily i dlouho doplňované pomůcky pro trenéry v podobě ukázek jednotlivých cvičení. Tréninkové jednotky čerpejte v odkazu -> ZDE! Podívejte se na náš rezervační web, který je přehledný a naskýtá několik zajímavých odkazů a tipů na semináře.

Partneři českého hokejbalu