Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Naše redakce poprvé vyráží do Dobřan, jak se tam bude dařit Písku?
Naše redakce poprvé vyráží do Dobřan, jak se tam bude dařit Písku? (autor: TJ Snack Dobřany)

Tabulkový souboj starších dorostenců nás zavede v sobotu do Dobřan!

Datum: 10. 11. 2017
Autor: Ondřej Novotný
Sdílej přes:

Extraliga staršího dorostu pokračuje tento víkend svým dalším, a to v pořadí jedenáctým kolem. To přinese i souboj v Dobřanech, tedy ve městě nedaleko Plzně. Sem totiž cestují stejně staří hráči z Písku, kteří mají na bedrech zatím o trochu úspěšnější sezonu, ovšem tento malý kousek dává napovědět, že by se mohl na západě Čech odehranát velice vyrovnaný duel! 

Dobřanská vidina posunu tabulkou

Starší dorostenci Dobřan mají za sebou v letošní sezoně už deset odehraných zápasů, ve kterých hned šestkrát odešli ze hřiště jako vítězové, třikrát pak nebrali ani jeden bod. Západočeši tak s ročníkem, který je v plném proudu, a jenž se naopak už přehoupl do druhé poloviny své základní části, mohou být prozatím defacto spokojeni. Dobřanským patří momentálně šesté místo a při náhledu do tabulky, především na porovnání bodového zisku, je bude moct v sobotu dopoledne táhnout za vítězstvím i teoretický posun průběžným pořadím soutěže.  

Písek mírným favoritem

Taktéž hokejbalisté jihočeského klubu mají na svém kontě letošních deset odehraných duelů, ze kterých mají o trochu lepší sérii než v sobotu domácí celek. Písku se totiž podařilo ovládnout sedm duelů a jejich bodový zisk je tak o tři kousky nafouklejší. Hosté však momentálně okupují čtvrtou pozici, kterou by pochopitelně jen neradi ztratili, protože při dalším pohledu na šestnáctičlennou skupinu je jasné, že vedoucí trojice má letos prozatím navrch a bezpečnější bodový odstup od ostatních.

TJ SNACK Dobřany vs. HC ŠD Písek, sobota, 10:00

Partneři českého hokejbalu