Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Rozpis soutěže - MLÁDEŽ

Zobraz období:

Vyber skupinu:

Extraliga juniorů 2018-2019

Neděle 02. 09. 2018
4026 Kert Park Praha ALPIQ Kladno 15:00 » Praha - Lužiny
Sobota 08. 09. 2018
4003 HBC Hostivař Letohrad 13:30 » Praha - Čimice !
4005 Elba DDM ÚNL Buldoci Stříbro 14:30 » stí nad Labem
4007 HC ŠD Písek Č.Třebová 11:00 » Písek
Neděle 09. 09. 2018
4001 HBC Plzeň Kert Park Praha 11:00 » Plzeň - hala
Sobota 15. 09. 2018
4008 KOVO Praha HC ŠD Písek 17:00 » Praha - Palmovka
4009 Buldoci Stříbro Snack Dobřany 11:00 » Stříbro
4011 Letohrad ALPIQ Kladno 13:00 » Letohrad
4012 Tygři M.Boleslav HBC Hostivař 16:00 » Mladá Boleslav
4014 Autosklo PCE HBC Plzeň 15:00 » Pardubice - Polabiny
Neděle 16. 09. 2018
4013 Kert Park Praha H.Králové 11:00 » Praha - Lužiny
Čtvrtek 20. 09. 2018
4202 Kert Park Praha HBC Hostivař 19:00 » Praha - Lužiny
Sobota 22. 09. 2018
4015 H.Králové Autosklo PCE 13:30 » Hradec Králové
4017 ALPIQ Kladno Tygři M.Boleslav 15:00 » Kladno u ZS
4018 Elba DDM ÚNL Letohrad 13:30 » stí nad Labem
4019 Snack Dobřany Nové Strašecí 10:30 » Dobřany
4020 HC ŠD Písek Buldoci Stříbro 11:00 » Písek
4313 Snack Dobřany Nové Strašecí 14:00 » Dobřany
Neděle 23. 09. 2018
4021 Č.Třebová KOVO Praha 13:00 » eská Třebová
4031 Elba DDM ÚNL Kert Park Praha 15:00 » stí nad Labem
Čtvrtek 27. 09. 2018
4201 ALPIQ Kladno KOVO Praha 19:00 » Kladno u ZS
Sobota 29. 09. 2018
4302 Nové Strašecí HBC Plzeň 14:00 » Nové Strašecí
4401 Letohrad H.Králové 13:00 » Letohrad
4402 Autosklo PCE Tygři M.Boleslav 15:00 » Pardubice - Polabiny
Neděle 30. 09. 2018
4203 ALPIQ Kladno Kert Park Praha 16:00 » Kladno u ZS
4204 KOVO Praha Elba DDM ÚNL 13:30 » Praha - Palmovka
4304 Buldoci Stříbro HC ŠD Písek 09:00 » Stříbro
4403 Tygři M.Boleslav H.Králové 11:00 » Mladá Boleslav
4404 Č.Třebová Letohrad 11:00 » eská Třebová
Čtvrtek 04. 10. 2018
4311 Buldoci Stříbro Snack Dobřany 18:00 » Sříbro
Sobota 06. 10. 2018
4022 Buldoci Stříbro Č.Třebová 16:00 » Stříbro
4023 Nové Strašecí HC ŠD Písek 14:00 » Nové Strašecí
4024 Letohrad Snack Dobřany 13:00 » Letohrad
4025 Tygři M.Boleslav Elba DDM ÚNL 15:00 » Mladá Boleslav
4027 Autosklo PCE HBC Hostivař 14:00 » Pardubice - Polabiny
4028 HBC Plzeň H.Králové 14:00 » Plzeň - hala
Neděle 07. 10. 2018
4067 HBC Plzeň Č.Třebová 09:00 » Plzeň - hala
Sobota 13. 10. 2018
4029 HBC Hostivař HBC Plzeň 12:30 » Praha - Palmovka
4030 ALPIQ Kladno Autosklo PCE 15:00 » Kladno u ZS
4033 HC ŠD Písek Letohrad 11:00 » Písek
4034 Č.Třebová Nové Strašecí 12:00 » eská Třebová
4035 KOVO Praha Buldoci Stříbro 10:00 » Praha - Palmovka
Neděle 14. 10. 2018
4002 H.Králové Tygři M.Boleslav 11:00 » Hradec Králové
4006 Snack Dobřany KOVO Praha 16:30 » Dobřany
Čtvrtek 18. 10. 2018
4004 ALPIQ Kladno Nové Strašecí 19:00 » Kladno u ZS
Sobota 20. 10. 2018
4037 Letohrad Č.Třebová 13:00 » Letohrad
4038 Tygři M.Boleslav HC ŠD Písek 16:00 » Mladá Boleslav
4040 Autosklo PCE Elba DDM ÚNL 14:00 » Pardubice - Polabiny
4041 HBC Plzeň ALPIQ Kladno 13:00 » Plzeň - hala
4042 H.Králové HBC Hostivař 15:30 » Hradec Králové
Neděle 21. 10. 2018
4036 Nové Strašecí KOVO Praha 11:00 » Nové Strašecí
4055 H.Králové Elba DDM ÚNL 11:00 » Hradec Králové
Sobota 27. 10. 2018
4049 Buldoci Stříbro Nové Strašecí 10:30 » Stříbro
4207 HBC Hostivař Elba DDM ÚNL 11:00 » Praha - Palmovka
4317 HC ŠD Písek HBC Plzeň 10:00 » Písek
4318 Buldoci Stříbro Nové Strašecí 14:00 » Stříbro
Neděle 28. 10. 2018
4039 Kert Park Praha Snack Dobřany 16:30 » Praha - Lužiny
Sobota 03. 11. 2018
4205 Kert Park Praha Elba DDM ÚNL 11:00 » Praha - Lužiny
4206 ALPIQ Kladno HBC Hostivař 16:30 » Kladno u ZS
4305 HC ŠD Písek Nové Strašecí 11:00 » Písek
4306 Snack Dobřany HBC Plzeň 11:00 » Dobřany
4406 Autosklo PCE H.Králové 16:00 » Pardubice - Polabiny
Neděle 04. 11. 2018
4208 Kert Park Praha KOVO Praha 15:00 » Praha - Lužiny
4307 HBC Plzeň HC ŠD Písek 10:30 » Plzeň - hala
4308 Nové Strašecí Buldoci Stříbro 14:00 » Nové Strašecí
4407 Autosklo PCE Č.Třebová 14:00 » Pardubice - Polabiny
Sobota 10. 11. 2018
4043 ALPIQ Kladno H.Králové 17:30 » Kladno u ZS
4044 Elba DDM ÚNL HBC Plzeň 14:15 » stí nad Labem
4045 Snack Dobřany Autosklo PCE 11:00 » Dobřany
4046 HC ŠD Písek Kert Park Praha 11:00 » Písek
4047 Č.Třebová Tygři M.Boleslav 12:00 » eská Třebová
4048 KOVO Praha Letohrad 11:00 » Praha - Palmovka
Neděle 11. 11. 2018
4405 Tygři M.Boleslav Č.Třebová 13:30 » Mladá Boleslav
Sobota 17. 11. 2018
4050 Letohrad Buldoci Stříbro 13:00 » Letohrad
4051 Tygři M.Boleslav KOVO Praha 15:00 » Mladá Boleslav
4053 Autosklo PCE HC ŠD Písek 14:00 » Pardubice - Polabiny
4054 HBC Plzeň Snack Dobřany 13:00 » Plzeň - hala
4056 HBC Hostivař ALPIQ Kladno 16:00 » Praha - Palmovka
Neděle 18. 11. 2018
4052 Kert Park Praha Č.Třebová 11:00 » Praha - Lužiny
4408 Letohrad Tygři M.Boleslav 13:30 » Letohrad
Pátek 23. 11. 2018
4061 KOVO Praha Kert Park Praha 18:30 » Praha - Palmovka
Sobota 24. 11. 2018
4057 Elba DDM ÚNL HBC Hostivař 13:30 » stí nad Labem
4058 Snack Dobřany H.Králové 11:00 » Dobřany
4060 Č.Třebová Autosklo PCE 11:00 » eská Třebová
4063 Nové Strašecí Letohrad 14:00 » Nové Strašecí
Sobota 01. 12. 2018
4209 KOVO Praha HBC Hostivař 13:30 » Praha - Palmovka
4210 ALPIQ Kladno Elba DDM ÚNL 15:00 » Kladno u ZS
4310 Snack Dobřany HC ŠD Písek 11:00 » Dobřany
4409 Letohrad Autosklo PCE 13:30 » Letohrad
4410 Č.Třebová H.Králové 11:00 » eská Třebová
Neděle 02. 12. 2018
4309 HBC Plzeň Buldoci Stříbro 13:30 » Plzeň - hala
Neděle 24. 02. 2019
4081 H.Králové KOVO Praha 13:00 » Hradec Králové
Pátek 01. 03. 2019
4212 HBC Hostivař Kert Park Praha 19:00 » Praha - Palmovka
Sobota 02. 03. 2019
4301 Snack Dobřany Buldoci Stříbro 11:00 » Dobřany
4312 HBC Plzeň Nové Strašecí 13:00 » Plzeň - hala
4411 H.Králové Letohrad 11:00 » Hradec Králové
Neděle 03. 03. 2019
4059 HC ŠD Písek HBC Plzeň 11:00 » Písek
Středa 06. 03. 2019
4211 KOVO Praha ALPIQ Kladno 19:00 » Praha - Palmovka
Sobota 09. 03. 2019
4066 Autosklo PCE KOVO Praha 14:00 » Pardubice - Polabiny
4068 H.Králové HC ŠD Písek 13:00 » Hradec Králové
4069 HBC Hostivař Snack Dobřany 11:00 » Praha - Palmovka
4070 ALPIQ Kladno Elba DDM ÚNL 17:30 » Kladno u ZS
Neděle 10. 03. 2019
4065 Kert Park Praha Buldoci Stříbro 11:00 » Praha - Lužiny
Sobota 16. 03. 2019
4071 Snack Dobřany ALPIQ Kladno 11:00 » Dobřany
4072 HC ŠD Písek HBC Hostivař 11:00 » Písek
4073 Č.Třebová H.Králové 11:00 » eská Třebová
4074 KOVO Praha HBC Plzeň 16:30 » Praha - Palmovka
4075 Buldoci Stříbro Autosklo PCE 13:30 » Dobřany
Neděle 17. 03. 2019
4010 Nové Strašecí Elba DDM ÚNL 15:30 » Nové Strašecí
Sobota 23. 03. 2019
4016 HBC Hostivař Kert Park Praha 10:00 » Praha - Palmovka
4214 Elba DDM ÚNL KOVO Praha 14:00 » stí nad Labem
4303 Nové Strašecí Snack Dobřany 14:00 » Nové Strašecí
4314 HC ŠD Písek Buldoci Stříbro 11:00 » Písek
4413 H.Králové Tygři M.Boleslav 11:00 » Hradec Králové
4414 Letohrad Č.Třebová 13:00 » Letohrad
Neděle 24. 03. 2019
4215 Elba DDM ÚNL Kert Park Praha 15:30 » stí nad Labem
4216 HBC Hostivař ALPIQ Kladno 13:30 » Praha - Palmovka
4315 Nové Strašecí HC ŠD Písek 14:00 » Nové Strašecí
4316 HBC Plzeň Snack Dobřany 10:00 » Plzeň - hala
4415 Č.Třebová Tygři M.Boleslav 12:00 » eská Třebová
4416 H.Králové Autosklo PCE 11:00 » Hradec Králové
Sobota 30. 03. 2019
4078 Kert Park Praha Letohrad 10:00 » Praha - Lužiny
4079 Autosklo PCE Nové Strašecí 17:30 » Pardubice - Polabiny
4080 HBC Plzeň Buldoci Stříbro 13:00 » Plzeň - hala
4082 HBC Hostivař Č.Třebová 11:00 » Praha - Palmovka
4083 ALPIQ Kladno HC ŠD Písek 17:30 » Kladno u ZS
4084 Elba DDM ÚNL Snack Dobřany 14:30 » stí nad Labem
Neděle 31. 03. 2019
4062 Buldoci Stříbro Tygři M.Boleslav 12:00 » Stříbro
4094 H.Králové Nové Strašecí 11:00 » Hradec Králové
Pátek 05. 04. 2019
4087 KOVO Praha HBC Hostivař 18:30 » Praha - Palmovka
Sobota 06. 04. 2019
4032 Snack Dobřany Tygři M.Boleslav 14:00 » Dobřany
4085 HC ŠD Písek Elba DDM ÚNL 16:00 » Písek
4086 Č.Třebová ALPIQ Kladno 12:00 » eská Třebová
4088 Buldoci Stříbro H.Králové 11:00 » Stříbro
4089 Nové Strašecí HBC Plzeň 14:00 » Nové Strašecí
4090 Letohrad Autosklo PCE 13:00 » Letohrad
Neděle 07. 04. 2019
4091 Tygři M.Boleslav Kert Park Praha 11:00 » Mladá Boleslav
Čtvrtek 11. 04. 2019
4096 ALPIQ Kladno KOVO Praha 19:00 » Kladno u ZS
Sobota 13. 04. 2019
4092 Autosklo PCE Tygři M.Boleslav 14:00 » Pardubice - Polabiny
4093 HBC Plzeň Letohrad 13:00 » Plzeň - hala
4095 HBC Hostivař Buldoci Stříbro 11:00 » Praha - Palmovka
4097 Elba DDM ÚNL Č.Třebová 13:30 » stí nad Labem
4098 Snack Dobřany HC ŠD Písek 11:00 » Dobřany
Neděle 14. 04. 2019
4076 Nové Strašecí Kert Park Praha 11:00 » Nové Strašecí
4412 Tygři M.Boleslav Autosklo PCE 11:00 » Mladá Boleslav
Čtvrtek 18. 04. 2019
4319 Buldoci Stříbro HBC Plzeň 18:00 » Stříbro
Pátek 19. 04. 2019
4077 Tygři M.Boleslav Letohrad 16:00 » Mladá Boleslav
4217 Elba DDM ÚNL HBC Hostivař 16:30 » stí nad Labem
4218 KOVO Praha Kert Park Praha 11:00 » Praha - Palmovka
4417 Č.Třebová Autosklo PCE 11:00 » eská Třebová
4418 Tygři M.Boleslav Letohrad 11:00 » Mladá Boleslav
Sobota 20. 04. 2019
4220 Elba DDM ÚNL ALPIQ Kladno 15:00 » stí nad Labem
4320 HC ŠD Písek Snack Dobřany 11:00 » Písek
4419 Autosklo PCE Letohrad 14:00 » Pardubice - Polabiny
4420 H.Králové Č.Třebová 11:00 » Hradec Králové
Pátek 26. 04. 2019
4219 HBC Hostivař KOVO Praha 18:30 » Praha - Palmovka
Sobota 27. 04. 2019
4099 Č.Třebová Snack Dobřany 12:00 » eská Třebová
4101 Buldoci Stříbro ALPIQ Kladno 11:00 » Stříbro
4102 Nové Strašecí HBC Hostivař 14:00 » Nové Strašecí
4103 Letohrad H.Králové 13:00 » Letohrad
4104 Tygři M.Boleslav HBC Plzeň 16:00 » Mladá Boleslav
4105 Kert Park Praha Autosklo PCE 11:00 » Praha - Lužiny
Neděle 28. 04. 2019
4064 Tygři M.Boleslav Nové Strašecí 11:00 » Mladá Boleslav
4100 KOVO Praha Elba DDM ÚNL 13:30 » Praha - Palmovka
4213 Kert Park Praha ALPIQ Kladno 11:00 » Praha - Lužiny

Partneři českého hokejbalu