Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Tabulky - MLÁDEŽ

Zobraz období:

Vyber skupinu:

Extraliga staršího dorostu 2017-2018

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Hradec Králové 1988 H.Králové 10 9 0 0 1 67:18 27
2. HBC Plzeň HBC Plzeň 8 8 0 0 0 54:16 24
3. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Autosklo PCE 8 7 0 0 1 39:13 21
4. HC Švantlův Dvůr Písek HC ŠD Písek 7 5 0 1 1 33:7 16
5. HBC Hostivař HBC Hostivař 8 5 0 0 3 40:16 15
6. TJ Snack Dobřany Snack Dobřany 8 5 0 0 3 18:17 15
7. Elba DDM Ústí nad Labem Elba DDM ÚNL 8 4 1 0 3 33:14 14
8. HbK Karviná Karviná 8 4 0 0 4 27:27 12
9. HBC ALPIQ Kladno ALPIQ Kladno 8 3 1 0 4 38:36 11
10. TJ KOVO Praha KOVO Praha 6 3 0 0 3 21:22 9
11. TJ Lokomotiva Česká Třebová Č.Třebová 8 3 0 0 5 20:23 9
12. HC Buldoci Stříbro Buldoci Stříbro 9 2 0 1 6 27:31 7
13. HBC Nové Strašecí Nové Strašecí 9 1 1 0 7 13:88 5
14. SK Jihlava SK Jihlava 6 1 0 1 4 9:32 4
15. HBC Gladiators Olomouc HBC Gladiators Olomouc 7 0 0 0 7 14:47 0
16. HSÚ Wolves Chomutov Wolves Chomutov 8 0 0 0 8 5:51 0

Extraliga mladšího dorostu 2017-2018

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Autosklo PCE 6 5 0 1 0 40:9 16
2. HBC Tygři Mladá Boleslav Tygři M.Boleslav 6 4 1 0 1 29:18 14
3. HBC Hostivař HBC Hostivař 5 4 0 0 1 39:13 12
4. HBC ALPIQ Kladno ALPIQ Kladno 5 2 1 1 1 15:13 9
5. SK Kelti 2008 Kelti 2008 7 3 0 0 4 31:31 9
6. HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice Svítkov Stars 5 1 0 0 4 11:24 3
7. Elba DDM Ústí nad Labem Elba DDM ÚNL 8 0 0 0 8 10:67 0

Liga starších žáků 2017-2018

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. TJ KOVO Praha KOVO Praha 5 4 1 0 0 30:6 14
2. HBC Hostivař HBC Hostivař 5 4 0 1 0 31:11 13
3. HBC Plzeň HBC Plzeň 5 3 0 1 1 25:11 10
4. SK Suchdol nad Lužnicí Suchdol n./L. 5 1 1 0 3 18:23 5
5. TJ Blatná Datels Blatná Datels 5 0 1 0 4 7:31 2
6. HBC Prachatice HBC Prachatice 5 0 0 1 4 7:36 1

Přebor mladších žáků 2017-2018

Poř. Název týmuZVVPRPSkóreB
1. HBC Plzeň HBC Plzeň 4 4 0 0 0 38:1 12
2. SK Pedagog České Budějovice Pedagog ČB 5 3 0 0 2 42:24 9
3. HBC Prachatice B HBC Prachatice B 4 3 0 0 1 20:9 9
4. SK Suchdol nad Lužnicí Suchdol n./L. 6 3 0 0 3 28:26 9
5. TJ Snack Dobřany Snack Dobřany 4 2 0 1 1 17:23 7
6. HBC Prachatice A HBC Prachatice A 4 2 0 0 2 20:14 6
7. HC Buldoci Stříbro Buldoci Stříbro 4 1 1 0 2 26:23 5
8. TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec Olymp J.Hradec 3 0 0 0 3 5:31 0
9. TJ Tatran Třemošná Tatran Třemošná 4 0 0 0 4 8:53 0

Přebor přípravek 2017-2018

Je nám líto - vybraná skupina nemá dosud tabulku zpracovánu.

Přebor minipřípravek 2017-2018

Je nám líto - vybraná skupina nemá dosud tabulku zpracovánu.

Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Oficiální míčky pro hokejbal - zvýhodněný nákup členů ČMSHb

Připojte se k hokejbalu



Partneři českého hokejbalu