Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Česká hokejbalová reprezentace

Přihlášky do výběrového řízení na pozice reprezentačních trenérů končí za 5 dnů!

Velkým odborníkem v expertní komisi je Jan Procházka!

Českomoravský svaz hokejbalu připravil pro trenérské uchazeče výběrové řízení na pozici trenéra národního seniorského týmu žen a mužů! Přihlášky do výběrového řízení byly již spuštěny a o „vítězných“ kandidátech bude rozhodovat speciální skupina expertů, složená výhradně pro tento účel. „Zdeněk Skružný, Karolína Kříženecká a Jan Procházka reprezentují lední a pozemní hokej, respektive florbal, Michal Ježdík a Viktor Kustein naopak přináší velký nadhled,“ prozrazuje složení expertní výběrové skupiny předseda ČMSHb Martin Komárek.

Trenéry reprezentací vybere expertní komise! Kdo je kdo?

Reprezentační trenéry vybere expertní skupina s velkým nadhledem.

Českomoravský svaz hokejbalu přijímá do 31.10. přihlášky adeptů na pozice trenéra národního týmu žen a mužů. Všichni uchazeči na post „principála“ reprezentace projdou výběrovým řízením, jež si na starost vezme speciálně složená expertní komise. V ní bude působit kvarteto sportovních kapacit, mezi něž například patří bývalý trenér hokejové reprezentace Jan Procházka, či šéftrenér florbalové reprezentace Zdeněk Skružný.

Předsednictvo vypsalo výběrové řízení na trenéry reprezentací. Staň se jím i ty!

Kdo se stane reprezentačním trenérem žen a mužů?

Českomoravský svaz hokejbalu připravil pro trenérské uchazeče výběrové řízení na pozici trenéra národního seniorského týmu žen a mužů! Přihlášky do výběrového řízení byly již spuštěny a o „vítězných“ kandidátech bude rozhodovat speciální skupina expertů, složená výhradně pro tento účel. „Zdeněk Skružný, Karolína Kříženecká a Jan Procházka reprezentují lední a pozemní hokej, respektive florbal, Michal Ježdík a Viktor Kustein naopak přináší velký nadhled,“ prozrazuje složení expertní výběrové skupiny předseda ČMSHb Martin Komárek.

Reprezentační trenéři Kadlec s Manhartem oceněni za medailové úspěchy!

Oba trenéři právě převzali ceny za odvedené výkony na světovém šampionátu

Od světového šampionátu ve východočeských Pardubicích již uplynuly téměř čtyři měsíce, v hlavách fanoušků, hráčů a všech organizátorů bude akce zajisté kolovat ještě hodně dlouho. Českomoravský svaz hokejbalu využil televizního přenosu 6. kola CROSSDOCK Extraligy hokejbalu mezi Kert Parkem a Letohradem, aby před kamerami České televize poděkoval oběma trenérům českých reprezentací – Drahomíru Kadlecovi a Karlu Manhartovi.

Holky si to všechno zaslouží, zdůrazňuje po pondělním přijetí na MŠMT Michal Broulík

V červnu si na krk pověsil zlato také Michal Broulík.

Dříve pomáhal trénovat mládežnické reprezentační výběry. Není to však tak dlouho, co kývl na nabídku pozice hlavního trenéra u ženského týmu v České Třebové a jeho kroky následovaly až k reprezentačnímu výběru žen, kde se postavil po boku Karla Manharta. Celému realizačnímu týmu se podařilo výborně poskládat celek pro domácí šampionát v Pardubicích, na kterém všichni společně došli až na vrchol. Tento úspěch neunikl ani pozornosti ministerstvu, které si celé zlaté družstvo pozvalo, aby mohlo slavnostně ocenit jeho úspěch.

Je to příjemné se zase sejít, říká o slavnostním setkání na MŠMT Švanda

Petr Švanda byl jedním z členů mužské reprezentace na MS v Pardubicích.

Po sezoně v Ústí nad Labem se přesunul Petr Švanda do Hradce Králové, kde působil v letech 2011-14. Kromě toho oblékl reprezentační dres na domácím Mistrovství světa v Pardubicích, kde česká mužská reprezentace vybojovala bronzové medaile. Pondělní slavnostní přivítání na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy se tak týkalo i tohoto hráče, který tak byl jedním z šesti členů, kteří z mužského týmu do Prahy přijeli.

Náměstci ministra MŠMT poděkovali všem medailistům za výbornou reprezentaci státu

Pondělní akce se zúčastnila také Aneta Kábrtová.

Letošní úspěchy českých reprezentantů na domácím Mistrovství světa byly náležitě oceněny. V pondělí 18. září byly oba celky pozvány do Velkého zrcadlového sálu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kde převzaly Čestná uznání z rukou náměstků ministra MŠMT prof. PhDr. Stanislava Štecha, CSc. Na místo dorazilo hned šestnáct hráček a s nimi kompletní realizační tým, mužský celek měl zastoupení v šesti členech.

Náměstek ministra MŠMT přijme úspěšné reprezentační týmy žen a mužů!

České reprezentantky dosáhly na domácím MS historického milníku.

Již v pondělí 18. září se na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy uskuteční slavnostní setkání veleúspěšných reprezentačních týmů žen a mužů z posledního domácího mistrovství světa v Pardubicích! Náměstek ministra pro řízení sekce sportu a mládeže PhDr. Karel Kovář, Ph.D. přijme mistryně světa a bronzové muže z pardubického světového šampionátu úderem desáté hodiny dopolední ve Velkém zrcadlovém sále MŠMT v Praze. Z celé akce Vám přineseme bohatou reportáž!

Pokud dostanu nabídku pokračovat, rád ji přijmu, říká trenér mistryň světa Manhart

Karel Manhart na střídačce stále uděloval pokyny jednotlivým hráčkám.

Od domácího zlatého úspěchu žen uplynuly už tři měsíce, ale na takový úspěch se nedá jen tak zapomenout. Stále na něj vzpomíná také hlavní trenér ženské reprezentace Karel Manhart. Kromě toho také hledá pozitiva a negativa celého fungování, aby je mohl využít v budoucnu. O volbě trenéra pro další Mistrovství světa sice rozhoduje vedení svazu, ale pokud Manhart dostane nabídku u reprezentace setrvat, rád ji znovu přijme. Obhajoba světového titulu pro něj totiž představuje velkou výzvu!

Odehráli jsme herně dobrý turnaj, těší lodivoda dvacítky Milana Maršnera

Jádro týmu se pro červencové mistrovství světa v Kanadě rýsuje.

O víkendu 19. – 20. srpna se v Novém Strašecí uskutečnil silně obsazený seniorský turnaj O Pohár města Nového Strašecí. Na něm se představila i nejstarší juniorská reprezentace pod vedením hlavního kouče Milana Maršnera. Ten nominoval dvaadvacítku hráčů, kteří si například připsali skalp silného extraligového pardubického Autoskla. „V utkáních jsme našli jak pozitiva i negativa. Přesto mohu říci, že převládají pozitiva,“ těšilo trenéra.

Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu