Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Národní tým disponoval na světovém šampionátu v Košicích 3 barevnými variantami dresů.
Národní tým disponoval na světovém šampionátu v Košicích 3 barevnými variantami dresů. (autor: Jakub Slunečko)

Dresy národního týmu míří do aukce! Pořiďte si originální kousek, který zažil MS

Datum: 21. 08. 2019
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

V pondělí 19.8. byla spuštěna sportovní aukce originálních dresů národních týmů mužů a žen z mistrovství světa v Košicích! Jedná se o hrané zápasové dresy, v nichž například nastupovala nejlepší hokejistka uplynulé sezony Denisa Křížová, která pomohla reprezentaci žen vybojovat 7. medaili na 7. mistrovství světa! Na webu sportovniaukce.cz můžete vybírat a dražit z nabídky 46 oficiálních dresů hokejbalové reprezentace mužů a žen a ve výběru naleznete i tři krásné originální mikiny našich reprezentantů. Neváhejte a dražte, aukce dresů probíhá do 19. září 2020!

Do aukce nabízíme originální hrané dresy mužské a ženské hokejbalové reprezentace České republiky z mistrovství světa 2019 na Slovensku. Celkem je v aukci 46 dresů (23 mužských, 23 ženských) v různých barevných provedeních (červená, bílá, modrá). Jako bonus jsou pak k dispozici také tři mikiny českých reprezentantů v bílém provedení. Pořiďte si například dres Tomáš Wróbelanejužitečnějšího hráče play off Extraligy loňského ročníku a několikanásobného mistra Extraligy, který drží i titul mistrů světa! Každý si zajisté přijde na své.

>>AUKCE ORIGINÁLNÍ DRESŮ NÁRODNÍHO TÝMU<< 


Jeden z nejcennějších kousků bude zajisté dres profesionální hokejistky a nejlepší hráčky uplynulé sezony Denisy Křížové!


Originální dres Tomáše Wróbela, jednoho z nejlepších hokejbalistů na světě!


Je libo modrou variantu dresu, který vyhrál v hlasování fanoušků o nejhezčí dres? Pořídit si například můžete originální trikot profesionálního hokejisty Zdeňka Krále, který je odchovancem Bílých Tygrů z Liberce.


Dresy disponují tradičním, krásným státním znakem a jsou do detailu precizně vyrobené.


V dražbě naleznete i krásné funkční mikiny národního týmu vyrobené přímo pro mistrovství světa v Košicích od firmy ALEA!

Partneři českého hokejbalu