Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Širší výběr reprezentace hráčů do 20 let se 1.6. sejde k přípravnému duelu proti mužskému národnímu týmu!
Širší výběr reprezentace hráčů do 20 let se 1.6. sejde k přípravnému duelu proti mužskému národnímu týmu! (autor: Národní tým U20)

Dvacítka se v červnu střetne s mužským výběrem! Řeší ale problém s nominací

Datum: 22. 05. 2019
Autor: redakce
Sdílej přes:

Nově se budující národní výběr hráčů do 20 let přijal nabídku přípravného klání se seniorskou reprezentací připravující se na mistrovství světa v Košicích. Předtím se mužský celek bude víkend, co víkend pilně připravovat. Jeden z několika kempů národního týmu se uskuteční 30.5. – 2.6. v pardubické ČSOB Pojišťovna aréně, kam v sobotu 1.6. dorazí i širší výběr juniorské reprezentace připravující se na svůj vrchol pro MS 2020 ve Švýcarsku. Nominace se ale tvoří za 5 minut dvanáct, protože realizační tým juniorky má zkomplikovanou situaci dohráváním play off sérií Extraligy juniorů a 1. Ligy, kde nastupuje více jak desítka potencionálních reprezentantů, kteří tak musejí být připraveni na povolání značky last minute!

Hráči se hned po vyřazení z play off mohou zapojit do přípravy!


Trenéři reprezentace hráčů do 20 let aktuálně poslali již několik pozvánek hráčům, pro které už skončila letošní klubová sezona. „Nominace na soustředění v Pardubicích zdaleka není kompletní, protože se dohrávají play off série Extraligy juniorů a 1. Ligy,“ upozorňuje ale vedoucí národního týmu do 20 let Filip Červinka. „Celkem máme v týmech Hostivaře, ústecké Elby, pardubického Autoskla, Plzně, Prachatic, Poličky a Dobřan více jak 15 hráčů, které bychom chtěli na soustředění vidět. Hned po vyřazení dvou týmů ze semifinále 1. Ligy a semifinále Extraligy juniorů pošleme nominaci hráčům, kteří už na klubové scéně nebudou pokračovat,“ upozorňuje Červinka na bdělost reprezentantů. „A to jsem nezmínil další plejery, kteří mohou hrát finále 2. Ligy v době kempu,“ poukazuje na další komplikaci vedoucí národního týmu.

Partneři českého hokejbalu