Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Kdo se asi stane hlavním trenérem reprezentace mužů?
Kdo se asi stane hlavním trenérem reprezentace mužů? (autor: Matouš Ingršt - matfix)

Kandidáty na post lodivoda reprezentačního týmu čeká druhé kolo!

Datum: 06. 12. 2017
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Druhé kolo výběrového řízení na trenéry národních družin žen a mužů se uskuteční v pondělí 11.12.2017 od 17:00 opět v Praze na Strahově. Celý program je rozdělen do dvou bloků. Velká porce „dřiny“ čeká hlavně na trio kandidátů na pozici hlavního kouče mužského reprezentačního výběru. Trenéři se mohou těšit na sérii detailních rozhovorů, ale jak už po prvním kole David Kuna, Jiří Christ i Jiří Mašík prozradili, tak se rozhovory nesou v pozitivní atmosféře. Jak bude vypadat druhé kolo výběrového řízení? Více v článku!

Program druhého kola je rozdělen do dvou bloků. V tom prvním čeká na trenérské kandidáty pohovor, na nějž si potencionální hlavní koučové musí sebou vzít svého jednoho kolegu, jenž je z jeho pohledu pro chod realizačního týmu nejdůležitější. Každého tak v následující reportáži po konci druhého kola výběrového řízení bude jistě zajímat, s kým se kandidáti na post hlavního trenéra národní družiny vydali do druhého kola a zřejmě i stěžejního pro výběr toho správného kandidáta.

Druhý blok vypukne v současném čase jako ten první. Ve druhém bloku se jako první představí nejzkušenější z tria kandidátů Jiří Christ z Opavy, kterého čeká a nemine téma týkající se organizačního zajištění činnosti seniorské reprezentace. V tomto bloku bude formou pohovoru řešeno organizační, materiální, technické zajištění reprezentace včetně vazby na MŠMT, složky ČMSHb a juniorské reprezentační celky!

Blok č.1 - pohovor 

Pořadí pro blok č.1:
17:00 – Jiří Mašík
17:40 – Jiří Christ
18:20 – David Kuna

Blok č.2 - organizační zajištění činnosti seniorské reprezentace 

Pořadí pro blok č.2
17:00 – Jiří Christ
17:40 – David Kuna
18:20 – Jiří Mašík

Partneři českého hokejbalu