Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Velkým odborníkem v expertní komisi je Jan Procházka!
Velkým odborníkem v expertní komisi je Jan Procházka! (autor: Dominik Bakeš.)

Přihlášky do výběrového řízení na pozice reprezentačních trenérů končí za 5 dnů!

Datum: 26. 10. 2017
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Českomoravský svaz hokejbalu připravil pro trenérské uchazeče výběrové řízení na pozici trenéra národního seniorského týmu žen a mužů! Přihlášky do výběrového řízení byly již spuštěny a o „vítězných“ kandidátech bude rozhodovat speciální skupina expertů, složená výhradně pro tento účel. „Zdeněk Skružný, Karolína Kříženecká a Jan Procházka reprezentují lední a pozemní hokej, respektive florbal, Michal Ježdík a Viktor Kustein naopak přináší velký nadhled,“ prozrazuje složení expertní výběrové skupiny předseda ČMSHb Martin Komárek.

Vyhlášení výběrového řízení –> ZDE!

Přihláška -> ZDE!

Výběrové řízení se bude skládat z jednotlivých částí a na pozice trenérů národních týmů žen a mužů budou uchazeči důkladně vybráni! „Výběrové řízení má dvě kola. V prvním kole jde o zaslání základních informací o realizačním týmu, a také účast na osobním pohovoru,“ vysvětluje předseda ČMSHb Martin Komárek. „Ve druhém kole přijdou na řadu další oblasti mapující silné a slabé stránky uchazečů. Velkou oporou nám je skutečnost, že dva členové expertní skupiny jsou povoláním personalisté. Jejich zkušenosti a nápady jsou jistotou řádného průběhu celé akce,“ pěvně věří Komárek.

O složení realizačních týmů seniorských reprezentací rozhodne speciálně vytvořená expertní komise. „Naším cílem bylo angažovat expertní skupinu nejen se zkušenostmi a s vysokou mírou nadhledu, ale i s vazbou na „hokejkové sporty“. Věřím, že vše se podařilo perfektně skloubit,“ nepochybuje Martin Komárek.

Jací lidé vlastně zasednou do křesel výběrové expertní komise? „Zdeněk Skružný, Karolína Kříženecká a Jan Procházka reprezentují lední a pozemní hokej, respektive florbal, Michal Ježdík a Viktor Kustein naopak přináší velký nadhled. Obecně z celé skupiny vyzařuje profesionalita a pozitivní přístup,“ zdůrazňuje předseda Českomoravského svazu hokejbalu.

Kdo je kdo v expertní výběrové komisi? Čtěte ZDE! 

Přihlášky do výběrového řízení se přijímají do 31.10.2017!!!

Partneři českého hokejbalu