Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Výběr U15 se v rámci přípravy v České Třebové střetl s východočeskými dorostenci.
Výběr U15 se v rámci přípravy v České Třebové střetl s východočeskými dorostenci. (autor: Václav Šůcha)

Výběr talentované mládeže do 15 let téměř uzavřel přípravu na Světový pohár!


Datum: 25. 06. 2019
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Minulý víkend 21. – 23.6. se na zimním stadionu v České Třebové a jeho okolí pilně připravoval výběr talentované mládeže hráčů do 15 let! Nejmladší tým, který se na Světovém poháru v silné konkurenci zámořských týmů a Slovenska představí, se vrhnul do finálních příprav na vrcholnou mezinárodní akci přímo v dějišti šampionátu. Svěřenci hlavního kouče Michala Edla odehráli i přípravné utkání s místním českotřebovským celkem. „Ve středu 26.6. nás ještě čekají dva tréninky. Věříme, že se nám povedlo tým připravit na turnaj a kluci předvedou svůj nesporný talent,“ nepochybuje asistent hlavního kouče Václav Šůcha.

Nadaní hráči sehráli dva náročné přípravné duely


Republikový výběr talentovaných hokejbalistů do 15 let bude na Světovém poháru v České Třebové a Litomyšli zápolit se staršími týmy, a i když mnoho času na přípravu neměl, tak nic nepodcenil. „Poslední víkend před Světovým pohárem jsme se sešli k přípravnému kempu v České Třebové. Talentovaní mládežníci do 15 let trénovali během tří dnů herní kombinace, odehráli dva přípravné zápasy s dorostem Letohradu a České Třebové. Oběma týmům chci touto cestou ještě jednou poděkovat za to, že nám umožnili kvalitní přípravu na turnaj,“ těší asistenta hlavního trenéra Václava Šůchu.


Výběr do 15 let se střetl v přípravě i s juniory z České Třebové.

Teambuilding, videorozhovor a poslední dva tréninky


Talentovaní hráči, kteří dorazili na soustředění do dějiště Světového poháru, se těšili i ze značné stmelovací zábavy. „V sobotu před večeří jsme připravili teambuilding, kdy jsme rozdělili tým na tři skupiny a ty rozvezli po okolí České Třebové. Cílem bylo dojít co nejrychleji na vrchol zdejší sjezdovky,“ prozrazuje Šůcha. „V neděli nechyběl ani videorozbor sobotního zápasu. Bohužel jsme museli povolat během víkendu i jednoho náhradníka kvůli zranění jednoho hráče,“ mrzí trenéra výběru do 15 let Václava Šůchu. Zraněného Tomáše Kalivodu z Malenovic, jenž má problémy se zády, nahradí v defenzivních řadách Lukáš Černý z Hradce Králové.


Trenéři se zaměřili i na videopřípravu.

Výběr hráčů do 15 let se do České Třebové vydá opět těsně před startem světového šampionátu a dojde na finální fázi přípravy. „Ve středu nás ještě čekají dva tréninky. Věříme, že se nám povedlo tým připravit na turnaj a kluci předvedou svůj nesporný talent,“ těší se na Světový pohár asistent trenérského lodivoda Michala Edla.


>>VÍCE INFORMACÍ O SVĚTOVÉM POHÁRU<<

Partneři českého hokejbalu