Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Neprošvihnětě jedinečnou nabídku jak si užít levně mistrovství světa na Slovensku!
Neprošvihnětě jedinečnou nabídku jak si užít levně mistrovství světa na Slovensku! (autor: Filip Červinka)

Získejte zvýhodněnou permanentku na mistrovství světa v Košicích!

Datum: 04. 01. 2019
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Českomoravský svaz hokejbalu zajistil pro české fanoušky jedinečnou nabídku! 14. – 22. června se v Košicích na Slovensku koná mistrovství světa žen a mužů. Ženský celek bude útočit na obhajobu titulu, mužský pak bude bojovat o návrat zpátky na vrchol. Českomoravský svaz hokejbalu obdržel od pořadatelů světového šampionátu pro fanoušky českých národních týmů sektor B12. Aktuálně zbývá už jen 244 míst k sezení! Cena za jednu permanentku je 550,- Kč. Tuto výhodnou cenu má pouze ČMSHb. Jedinou podmínkou je, že zájemce o permanentku musí být občanem České republiky. A co udělat pro získání permanentek? To se dozvíte v článku!

Na samotném místě už bude složitější získat permanentku na celý turnaj za tak výhodnou cenu. Pojďte vytvořit českým reprezentacím na vrcholné světové akci v bouřlivém slovenském prostředí silnou kulisu a podpořit je v boji o titul mistrů světa! Vstupenky na vrcholnou světovou akci letošní sezony lze získat jednoduchým způsobem. Až do konce ledna (nebo do „vyprodání“) probíhají rezervace permanentek, koordinátor vstupenek pro mistrovství světa v Košicích Filip Červinka vám následně zašle voucher a platební údaje.

Pokud máte zájem o permanentky na šampionát, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: filip.cervinka@centrum.cz nebo na telefonním čísle 775 684 227

Partneři českého hokejbalu