Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Veteránský hokejbal

Mistrovství České republiky Masters 2019 se neuskuteční!

Reprezentanti z kategorie Masters se proti sobě nepostaví.

Velká škoda! Východní Čechy o letošním létě nakonec neuvidí zápolení českých roky a zkušenostmi oplývajících hokejbalových borců. Ke dni uzávěrek na MČR Master 2019 se totiž zapsaly na turnaj pouze dva týmy, přičemž se spíše očekávalo, že bude naopak oznámena plná kapacita osmi připravených celků. Polovina srpna tak nakonec na hřiště do Přelouče nepřinese hokejbalový rozruch, ba naopak ten stavební. Jestřábi se totiž rozhodli také jít v krocích "doby plastové" a i oni letos v létě začnou pokládat moderní hokejbalový povrch. 

Přihlašte se na premiérové MČR Masters, které odstartuje v srpnu v Přelouči!

Reprezentanti z kategorie Masters se nyní budou moci utkat v rámci MČR proti sobě.

Hokejbalové hřiště v Přelouči bude hostit premiérové MČR Masters! Turnaj se uskuteční o víkendu 17. a 18. srpna 2019. Termín podání přihlášek do turnaje je stanoven na 12. června. Maximální počet přihlášených týmů je 8, tak se neváhejte co nejrychleji přihlásit. Přihlášku se všemi potřebnými informacemi posílejte na LK@hokejbal.cz. Tým musí tvořit hokejbalisté ročníku narození 1979 a starší.

Historie hokejbalu: Mám toho spousty, že by to bylo na knížku, přiznává Horák

První hokejbalové krůčky se začaly tvořit v Českých Budějovicích od těch nejmenších.

Českomoravský svaz hokejbalu bude příští rok slavit 30 let o svého založení. Více než symbolicky byla založena facebooková stránka Historie hokejbalu, kterou spravuje Přemysl Horák – předseda Sportovního klubu Pedagog v Českých Budějovicích. Právě v tomto jihočeském městě začaly první hokejbalové krůčky. „Jsem rád, že jsem to mohl první odhalit. Veřejnost, a hlavně ta mladší generace, by měla vědět, kdo založil hokejbal, kde vznikl a že tak krásný sport začínal opravdu s tenisákem a na každém možném plácku mezi paneláky,“ rozpovídal se v rozhovoru Přemysl Horák.

Partneři českého hokejbalu