Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Ženský hokejbal

Česká republika uspořádá premiérový Světový pohár dívek do dvaceti let!

Juniorky mají před sebou první velkou soutěž.

V příštím roce bude Česká republika hostit další mezinárodní akci. Od 27. června do 1. července se uskuteční v Přerově a ve Zlíně kromě Světového poháru hráčů do šestnácti let také Světový pohár dívek v kategorii do dvaceti let. „O organizaci se bude podílet tým dobrovolníků, kteří byli na Mistrovství světa v Pardubicích, ale bližší informace budou až v lednu,“ přiblížil Milan Chovančík. Pár slov přidal také manažer reprezentací Roman Novák a předsedkyně komise ženského hokejbalu Božena Janská.

Ženský hokejbal se těší na turnaj v kralupské hale, kde zakončí sezonu

V Kralupech se představí také hráčky Autoskla.

Je už tradicí, že poslední turnaj žen se koná v první půlce prosince v Kralupech nad Vltavou. A nebude tomu tak jinak ani tentokrát. Pět celků se spolu utká 9. prosince v rámci Kralupského poháru žen ve formátu 3+1. Turnaj se hraje v hale, takže popřípadě špatné počasí nemůže hráčkám zkazit radost z předvánočního měření sil. První utkání startuje půl hodiny po deváté a vítěze bychom měli znát o šest hodin později.

Česká Třebová v Lize žen zaváhala, na druhé místo se dostal Svítkov!

Písek porazil Českou Třebovou a vybojoval tak celkově šest bodů.

Další hrací den Ligy žen proběhl na státní svátek v pátek 17.11. Překvapivý výsledek přinesl zápas Písku s Českou Třebovou, "Oranžády" se dostaly do těsného vedení, které dokázaly udržet až do konce. Díky dvěma výhrám si tak připsaly do tabulky prvních šest bodů. První místo v tabulce drží Slavia, která nezaváhala a zůstává i nadále neporažena. Na druhé místo za ní se vyšvihnul Svítkov, jenž si také připsal tři vítězství. 

Jak se bude dařit ženským týmům během druhého hracího dne Ligy žen?

Po prvním hracím dnu má Slavia s Českou Třebovou plný počet bodů.

Další hrací den Ligy žen je naplánován na státní svátek 17. listopadu. V pátek se tak týmy sjedou na dvě hokejbalová hřiště, šest utkání uvidí diváci v Berouně, a dalších šest pak v Pardubicích. Každý celek tak čekají tři utkání a boje o další body do tabulky, které zatím vévodí se třemi výhrami celky Slavie a České Třebové. První zápasy začínají v 9:00 hod.

Slovenský Zvolen opět celkovým vítězem Východočeského přeboru žen!

Prvenství ve Východočeském přeboru obhájil slovenský tým ze Zvolenu.

Další ročník Východočeského přeboru v minihokejbalu žen OPEN je za námi. Celkem deset celků se spolu už popáté utkalo v sobotu 28. října v Přelouči v rámci posledního turnaje Východočeského přeboru, po kterém byl vyhlášen celkový vítěz. O vítězství se ve finále proti sobě postavil tým slovenského Zvolenu a Svítkov Stars Pardubice. Utkání nabídlo napínavý průběh a nejtěsnější možné vítězství 1:0 nakonec bral Zvolen, který i díky tomu pozvedl nad hlavu pohár pro celkového vítěze.

Východočeský přebor žen pozná v sobotu celkového vítěze!

Hráčky slovenského Zvolenu jsou vítězkami posledního turnaje.

Čtvrtý ročník Východočeského přeboru žen se blíží ke konci. Poslední turnaj se odehraje v sobotu 28. října v Přelouči, kde tak zvedne nad hlavu pohár nejlepší tým celého ročníku. Kromě Ligy žen se jedná o druhou celoroční soutěž, na konci které je vyhlášen vítěz. Rozdílem však je to, že Východočeský přebor probíhá v minihokejbalu žen, tzn. ve formátu 3+1. Sobotní turnaj bude pátou možností pro celky, jak získat body. Kromě českých týmů se představí i dva slovenské!

Pořadatelské týmy prvního hracího dne Ligy žen potvrdily své kvality

Písek prohrál dvě utkání těsně 0:1.

První hrací den Ligy žen sezony 2017/18 se uskutečnil v sobotu 14.10. Už tradičně byly pořadatelem dva týmy a hrálo se tak v Praze na Palmovce a v České Třebové. Nejvíce se dařilo pořadatelským týmům Slavie a Lokomotivy České Třebové, které jsou favoritem celého ročníku. Formu z minulých ročníků potvrdily a připsaly si prvních devět bodů do tabulky. Naopak se bohužel nedařilo Písku a pardubickému Autosklu, tyto dva celky odjížděly z prvního hracího dne třikrát poražené.

O víkendu startuje Liga žen, titul obhajuje Slavia Praha

Obsadí Slavia a Česká Třebová první dvě místa i v další sezoně?

Čekání ženských celků je u konce, o víkendu startuje nový ročník Ligy žen, ve kterém se představí stejné týmy jako v loňském roce. Celkem osm družstev se spolu utká v rámci pěti hracích dnů a jednoho finálového turnaje o titul mistryň České republiky. Prvenství obhajuje Slavia Praha a medailové příčky pak Česká Třebová a Plzeň Litice. Prvními pořadatelskými místy je pražská Palmovka a Česká Třebová.

Podaří se celkům z Ligy žen z šesté až osmé pozice posunout výš?

Kyjov vstoupil do loňského ročníku jako nováček.

Poslední tři celky, které jsme ještě před novou sezonou Ligy žen nepředstavili, jsou týmy, které se umístily na šesté až osmé pozici. Družstva Autoskla a Berounu obsadila stejné pozice, jako v předchozím ročníku. Do soutěže však nově přibyl Kyjov, který se zařadil na osmou pozici za ně. Bohužel se mu jako nováčkovi první ročník nepodařil a před další sezonou pořádně trénoval, aby se z poslední pozice posunul výše.

Všechny děti potřebují hrát, říká o dívčím celku Jaromír Kotlík

Dívčí celek Prachatic nastupuje v letošním ročníku v Přeboru mladších žáků.

Ti, kteří mají něco společného s přeborem mladších žáků už o jedné zajímavosti pro letošní ročník vědí. Pro nezasvěcené přinášíme tuto informaci my. To, že mají Prachatice v této soutěži hned dva celky, může znamenat, že má tým velké množství mladých kluků a díky tomu kvalitní základnu do budoucna. Nejedná se však pouze o klučičí základnu, ale také o dívčí, protože Prachatice mají přihlášené čistě dívčí družstvo! To má na starosti dvojice Jaromír Kotlík s Petrem Bártou, a právě prvně jmenovaný se o svém týmu rozpovídal.

Nepřehlédněte!
Reprezentace - nejbližší akce

Termínový kalendář reprezentace:

ČR muži - leden 2016

ČR muži U20 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR muži U18 - 17.-18.12 2016 » Kemp (Plzeň)

ČR ženy  28.-29.1.2017 » Kemp (Plzeň)

MISTROVSTVÍ SVĚTA (Pardubice) 1.-10.6.2017

- kompletní kalendář najdete na cmshb.cz

Soupiskové rozhraní - administrace klubů

Připojte se k hokejbaluPartneři českého hokejbalu