Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Ženský hokejbal

Svítkov překvapil Slavii, domácí celky ligy žen zůstaly i tak neporažené

Svítkov letos jako první obral Slavii o body.

Vedoucí týmy Slavie a České Třebové mají stále stejný počet bodů. Oba dva si dovolily v sobotu 17.11. malé zaváhání, když jedno jejich utkání musela rozhodnout až samostatná střílení, výhru si však vzít nenechaly. V dobrém světle se ukázal Kyjov, který i tentokrát slavil dvě výhry. Na první body a vítězství dosáhly hráčky ze Svítkova. Liga žen startuje po zimní přestávce znovu 9. března, kdy se všechny týmy sejdou v Praze na Palmovce.

Ligu žen čeká další hrací den, vyšlápne si někdo na favorizované domácí týmy?

Hráčky Svítkova se pokusí zabojovat o první body.

První dvě místa v tabulce patří Slavii a České Třebové, které mají na svých kontech tři vítězství. V sobotu 17. listopadu se právě u těchto dvou týmů uskuteční další hrací den Ligy žen. Během toho prvního ukázaly celky vyrovnanost, když hned pět zápasů skončilo rozdílem jediné branky. Překvapením je určitě Kyjov, který aktuálně obývá třetí příčku. Na první body naopak překvapivě čeká pardubický Svítkov.

Česká Třebová se raduje z celkového vítězství ve VČ přeboru žen

Hráčky České Třebové se radovaly z celkového vítězství.

Poslední turnaj Východočeského Přeboru žen „OPEN“ 2018 prokázal mezi ženskými celky obrovský zájem. Přihlásilo se jich hned čtrnáct, takže se muselo hrát na dvou hřištích. Hostitelem se tak stal pro skupinu A Svítkov a pro skupinu B Přelouč. Na pardubickém hřišti se bojovalo o celkového vítěze, kterým se i přes třetí místo stala TJ Lokomotiva Česká Třebová, která po roce vystřídala slovenský Zvolen.

Úvodní hrací den Ligy žen přinesl vyrovnané výsledky, obhájce titulu bez obdrženého gólu!

Kyjovské hráčky nestačily pouze na Českou Třebovou.

Liga žen má za sebou první hrací den nového ročníku. Zaváhání nedovolily první dva týmy loňské sezony, které si připsaly plný zisk devíti bodů. Na obou hracích místech se blýskla jedna hráčka, v Písku vstřelila Barbora Patočková domácím pět branek, v Kyjově pak Karolína Procházková Svítkovu o jeden gól méně. Právě až na pardubický tým si všechny ostatní připsaly první body do tabulky za výhry. Překvapením je určitě Kyjov, který se nachází na třetím místě!

Partneři českého hokejbalu