Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Kanadské hokejbalistky patří mezi nejlepší na světě. Potvrdí to i na Světovém poháru v Přerově?
Kanadské hokejbalistky patří mezi nejlepší na světě. Potvrdí to i na Světovém poháru v Přerově? (autor: cbha.com)

Kanada jako první ohlásila konečnou nominaci na Světový pohár juniorek!

Datum: 21. 03. 2018
Autor: Filip Červinka
Sdílej přes:

Debbie Starková, generální manažerka kanadského týmu juniorek U20 nedávno na webu cbha.com oznámila soupis hokejbalistek, které budou hájit dres s javorovým listem na hrudi na premiérovém Světovém poháru juniorek kategorie U20 v Přerově a Zlíně! Ten se uskuteční od 28. června do 1. července na naší domácí půdě ve dvou výše zmiňovaných městech. Jak se asi české dívky poperou se silnou zámořskou konkurencí? Podívejte se na finální podobu kanadské národní družiny, kterou najdete v článku!

Česká republika se na domácím Světovém poháru utká nejen s Kanadou, avšak i s dalšími nesmírně nadupanými celky ze Slovenska, Spojených států amerických a s reprezentací Velké Británie. Česká reprezentace je stále v plné přípravě na vrchol letošního ročníku, takže trenéři finální podobu kádru stále vybírají ze širší nominace talentovaných hokejbalistek. Světový pohár ale začíná za necelé čtyři měsíce. Níže vám představujeme první a možná i nejtěžší soupeřky českých juniorek na šampionátu v Přerově a Zlíně.

Naprostá většina dvaadvaceti nominovaných kanadských hokejbalistek pochází z Ontaria, což je doslova hokejová líheň. Do České republiky tak zajisté dorazí nabitý tým plné fyzicky nadupaných hráček ledního hokeje. Podrobnosti o jednotlivých hráčkách a postech připravujeme. Těšte se na bohatý informační servis před startem Světového poháru a samozřejmě i během něj!

Nominace juniorek Kanady U20 na Světový pohár v Přerově a Zlíně 28.6 - 1.7.2018:

Lauren Albano, Melissa Archibald, Allison Birkett, Emma Foerster (všechny Alliston, Ontario), Samantha Baine, Emily Buffer, Kristen Colosimo, Serena Vilde, Lily Lacey (všechny Toronto, Ontario), Maddy Clapham (Oakville, Ontario), Hannah Coons, Caitlin Goodman, Hope Mitchell (všechny Beeton, Ontario), Olivia Daoust (Winnipeg, Manitoba), Jessica Davis (Conception Bay South, Newfoundland), Quinn Eggleton (New Lowell, Ontario), Briar Hughes (Thorton, Ontario), Megan Hurrell (Palgrave, Ontario), Samantha Jacobi (Collingwood, Ontario), Robyn Matula (Niverville, Manitoba), Kennedy Whelan (New Tecumseth, Ontario), Emma Wilson (Midhurst, Ontario).

Partneři českého hokejbalu