Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Hráčky Svítkova se pokusí zabojovat o první body.
Hráčky Svítkova se pokusí zabojovat o první body. (autor: David Kerschbaum)

Ligu žen čeká další hrací den, vyšlápne si někdo na favorizované domácí týmy?

Datum: 15. 11. 2018
Autor: Anna Kuželová
Sdílej přes:

První dvě místa v tabulce patří Slavii a České Třebové, které mají na svých kontech tři vítězství. V sobotu 17. listopadu se právě u těchto dvou týmů uskuteční další hrací den Ligy žen. Během toho prvního ukázaly celky vyrovnanost, když hned pět zápasů skončilo rozdílem jediné branky. Překvapením je určitě Kyjov, který aktuálně obývá třetí příčku. Na první body naopak překvapivě čeká pardubický Svítkov.

Svítkov se pokusí vybojovat první body


Zajímavé utkání nás může čekat mezi domácí Slavií a Kyjovem, kterému se povedl první hrací den. Díky dvěma výhrám se nachází na třetím místě. První tři utkání nového ročníku se naopak vůbec nepovedly hráčkám Svítkova, které zatím na svoji první výhru čekají a rády by si ji připsaly v Praze. Nováček z Prachatic změří síly s dalšími týmy, se kterými si porovná svoji připravenost na Ligu žen. První utkání startuje v půl desáté.

Vrátí Plzeň České Třebové těsnou porážku?


Neporažená Česká Třebová se pokusí na svoje výkony navázat také v domácím prostředí. Plzeň dokázaly českotřebovské hráčky porazit rozdílem pouhého gólu, takže nás i tentokrát určitě čeká vyrovnané utkání. Vyrovnaným soupeřem bude také Písek, kterému patří čtvrtá příčka. Omlazené Fretky se už po prvním hracím dni rozkoukaly a také ony mohou ukázat svoji sílu. Vzhledem k absenci osvětlení se pokusí organizátoři odehrát zápasy v co nejkratším čase, aby byly podmínky pro všechny týmy stejné. V rámci urychlení se tak časy zápasů budou určitě měnit.

Partneři českého hokejbalu