Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Kdo z koho? Jeden z týmů bude poražen. Dokáže Česká Třebová utnout slávistickou neporaženost?
Kdo z koho? Jeden z týmů bude poražen. Dokáže Česká Třebová utnout slávistickou neporaženost? (autor: David Kerschbaum)

O víkendu startuje jarní část Ligy žen! Všechny týmy se sejdou v Praze

Datum: 07. 03. 2019
Autor: Anna Kuželová
Sdílej přes:

Liga žen má na programu třetí hrací den, který se uskuteční v Praze na Palmovce. Tam se sjede všech osm týmů a každý z nich čekají celkem tři zápasy. O neporazitelnost přijde jeden tým z dvojice Slavia - Česká Třebová, protože je poprvé v letošním ročníku čeká vzájemný duel. Aktuálně třetí příčku si bude chtít udržet Kyjov, který dobře rozehrál podzimní část a na výkony se pokusí navázat také po zimní přestávce.

Praha Palmovka - plastový povrch

Slavie s Lokomotivou se těší na první vzájemné měření sil!


První zápas odstartuje na obou hřištích shodně v 10:00. Jako první se do hry pustí zatím neporažená Slavia, která se utká s Fretkami, které jí mají co vracet. V podzimním společném utkání nedokázaly berounské hráčky vstřelit ani jednu branku, čtyři naopak inkasovaly. Stejný úkol bude mít také Kyjov, který se neprosadil proti České Třebové. Vyrovnaný duel se dá naopak očekávat od utkání mezi Plzní a Berounem, první vzájemný duel skončil těsným rozdílem 2:1 pro litické hokejbalistky.

Stejným výsledkem, ale tentokrát až po samostatných stříleních, dopadl souboj Kyjova s Prachaticemi. Nováček se soutěže nezalekl a v prvních šesti zápasech ukázal, že bude těžkým soupeřem pro ostatní celky. Zatím trápící se Svítkov má naopak co napravovat. S Pískem ho čeká letošní premiéra. Nejočekávanější souboj je na programu od 14:20, v tom na sebe také poprvé narazí Slavia a Česká Třebová, už nyní je tak jasné, že jeden z týmů přijde o svoji letošní neporazitelnost!

Praha Palmovka – betonový povrch

Obere Svítkov Slavii opět o body?


Litice čeká souboj s posledními třemi celky, jako první se jim do cesty postaví Svítkov, který na podzim odešel z utkání s nulou na svém kontě, když se mu nepodařilo překonat plzeňskou brankářku. Jihočeské derby mezi Pískem a Prachaticemi určitě přinese vyrovnaný souboj. Mladé hráčky Prachatic se v soutěži už dostatečně rozkoukaly a dá se očekávat, že po zimní přestávce předvedou ještě lepší výkony.

Svítkov narazí na favorizovanou Slavii, je však jediným týmem, který jí na podzim dokázal obrat o body. Písku se na podzim nepodařilo v utkání s Českou Třebovou skórovat, takže cíl do tohoto zápasu je jasný. Premiérově nás čeká měření sil mezi Kyjovem a Berounem a mezi Prachaticemi a Plzní.

Partneři českého hokejbalu