Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Svítkov se pokusí zabojovat o další body na domácí půdě.
Svítkov se pokusí zabojovat o další body na domácí půdě. (autor: David Kerschbaum)

Udrží Slavia v Lize žen první místo a posune se Svítkov tabulkou opět nahoru?

Datum: 04. 04. 2019
Autor: Anna Kuželová
Sdílej přes:

Předposlední hrací den Ligy žen hostí Plzeň s Pardubicemi. Ve hře je stále velké množství bodů a o konečném pořadí tak vůbec není jasno. Aktuálně se na čele nachází Slavia Praha, která si díky výhře nad Českou Třebovou vybojovala tříbodový náskok. První čtveřici doplňuje ještě Kyjov s Plzní. A hned tři celky z první čtyřky se utkají na plzeňské půdě. Na východě Čech se dají očekávat zlepšené výkony domácích hráček, které se postupně zvedají.

Pardubice – Svítkov


Hned v prvním zápase se dá očekávat vyrovnaný souboj mezi domácími Pardubicemi a Českou Třebovou. Svítkov totiž přes zimu dobře potrénoval a během prvního hracího jarního dne ukázal zlepšující se kvalitu a obrat o body druhý celek je dostatečnou motivací. Také utkání mezi Fretkami a Prachaticemi přinese napínavý průběh, týmy mají stejný počet bodů a první vzájemný duel skončil rozdílem jednoho gólu. Rozhodně tak bude na co koukat, první utkání začíná v 9:00.

Plzeň - Litice


První bule bude v sobotu 6. dubna vhozena v Plzni o půl hodiny později než v Pardubicích. Dvěma zápasy po sobě začne Písek, který jako jediný bojuje o postup do nejlepší čtyřky, nečekají ho tak lehké souboje. Největší boj se čeká mezi domácí Plzní a třetím Kyjovem, který zatím letos drží dobrou formu. Ale ani proti Slavii se týmy rozhodně nebudou chtít zahanbit a pokusí se jí okrást o první body.

Partneři českého hokejbalu