Hokejbal

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Kyjovské hráčky nestačily pouze na Českou Třebovou.
Kyjovské hráčky nestačily pouze na Českou Třebovou. (autor: Aleš Ištok)

Úvodní hrací den Ligy žen přinesl vyrovnané výsledky, obhájce titulu bez obdrženého gólu!

Datum: 18. 10. 2018
Autor: Anna Kuželová
Sdílej přes:

Liga žen má za sebou první hrací den nového ročníku. Zaváhání nedovolily první dva týmy loňské sezony, které si připsaly plný zisk devíti bodů. Na obou hracích místech se blýskla jedna hráčka, v Písku vstřelila Barbora Patočková domácím pět branek, v Kyjově pak Karolína Procházková Svítkovu o jeden gól méně. Právě až na pardubický tým si všechny ostatní připsaly první body do tabulky za výhry. Překvapením je určitě Kyjov, který se nachází na třetím místě!

Fretky porazily Písek po samostatných stříleních


Svoji suverenitu potvrdila v Písku Slavia, která si poradila se všemi třemi týmy a neinkasovala ani jednu branku. Další zápasy byly velmi vyrovnané a skončily rozdílem jednoho gólu. Utkání mezi Pískem a Fretkami rozhodla až samostatná střílení, a Beroun tak hned během prvního hracího dne vybojoval dva body. Prachaticím pak podlehl těsně 2:1. Nováček soutěže si následně vylámal zuby proti domácímu Písku, kterému stačila k vítězství jediná branka.

Svítkovu se první hrací den nedařilo


V Kyjově nedovolila zaváhání Česká Třebová a také ona si připsala plný počet devíti bodů. Velkým překvapením jsou určitě hráčky Kyjova, které vybojovaly šest bodů a patří jim aktuálně třetí příčka. Plzeňské Litice těsně podlehly svým soupeřkám dvakrát o jeden gól a chuť si spravily alespoň proti Svítkovu, kterému se na kyjovském hřišti vůbec nedařilo a v listopadu určitě bude chtít své prohry odčinit.

Partneři českého hokejbalu