SK HBC C.S.K.A. Karlovy Vary
ne 03. 04. 2016
11:00
č.z.: 2227
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí
so 02. 04. 2016
14:00
č.z.: 2218
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 27. 03. 2016
14:00
č.z.: 2210
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 13. 03. 2016
11:00
č.z.: 2191
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 12. 03. 2016
15:00
č.z.: 2182
Místo: Brno - Nový Lískovec
HBK Bulldogs Brno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 29. 11. 2015
14:00
č.z.: 2154
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HbC Chlumec nad Cidlinou
ne 22. 11. 2015
11:00
č.z.: 2142
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
ne 08. 11. 2015
11:00
č.z.: 2120
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 18. 10. 2015
14:00
č.z.: 2081
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 11. 10. 2015
11:00
č.z.: 2073
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Kovodemont Most B
ne 10. 05. 2015
14:00
č.z.: 27176
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 03. 05. 2015
10:00
č.z.: 27169
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
pá 01. 05. 2015
14:00
č.z.: 51101
Místo: Most - A.N.S.
HBC Lev Litvínov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 26. 04. 2015
13:30
č.z.: 51100
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Kovodemont Most B
so 25. 04. 2015
15:15
č.z.: 44076
Místo: Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 25. 04. 2015
11:30
č.z.: 44074
Místo: Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 19. 04. 2015
11:00
č.z.: 51094
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 18. 04. 2015
11:00
č.z.: 2107
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 12. 04. 2015
13:30
č.z.: 51091
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Killers Litoměřice
ne 05. 04. 2015
14:00
č.z.: 2099
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 04. 04. 2015
15:15
č.z.: 44060
Místo: Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 04. 04. 2015
10:00
č.z.: 44057
Místo: Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
ne 29. 03. 2015
13:30
č.z.: 2091
Místo: Praha-Horní Měcholupy
HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 22. 03. 2015
14:00
č.z.: 2087
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná
ne 22. 03. 2015
11:00
č.z.: 51080
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Rondo Teplice
ne 08. 03. 2015
15:00
č.z.: 27162
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 08. 03. 2015
14:00
č.z.: 2076
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 08. 03. 2015
11:00
č.z.: 51072
Místo: Most - A.N.S.
HBC Kovodemont Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 01. 03. 2015
13:30
č.z.: 51066
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
Elba DDM Ústí nad Labem B
so 28. 02. 2015
14:00
č.z.: 51063
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 06. 12. 2014
16:30
č.z.: 51045
Místo: Most - A.N.S.
HBC Lev Litvínov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 30. 11. 2014
14:00
č.z.: 51044
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Kovodemont Most B
ne 30. 11. 2014
11:00
č.z.: 27085
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 29. 11. 2014
11:00
č.z.: 2058
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí
ne 23. 11. 2014
13:00
č.z.: 51038
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 22. 11. 2014
10:00
č.z.: 27078
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Pedagog České Budějovice
ne 16. 11. 2014
14:00
č.z.: 51035
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Killers Litoměřice
ne 16. 11. 2014
11:00
č.z.: 2053
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 09. 11. 2014
10:00
č.z.: 27071
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 02. 11. 2014
15:00
č.z.: 2049
Místo: Plzeň – Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 02. 11. 2014
10:00
č.z.: 27057
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 01. 11. 2014
10:00
č.z.: 44019
Místo: Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 26. 10. 2014
14:00
č.z.: 51007
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 19. 10. 2014
13:30
č.z.: 51024
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Rondo Teplice
ne 12. 10. 2014
11:00
č.z.: 2031
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 05. 10. 2014
14:00
č.z.: 51016
Místo: Most - A.N.S.
HBC Kovodemont Most B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 28. 09. 2014
14:00
č.z.: 51010
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
Elba DDM Ústí nad Labem B
ne 21. 09. 2014
13:30
č.z.: 2019
Místo: Praha-Horní Měcholupy
HBC Hostivař
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 20. 09. 2014
15:00
č.z.: 2013
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 14. 09. 2014
11:00
č.z.: 2008
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 18. 05. 2014
11:00
č.z.: 5436
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 10. 05. 2014
13:30
č.z.: 44059
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 04. 05. 2014
12:00
č.z.: 5429
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 27. 04. 2014
10:00
č.z.: 5427
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 30. 03. 2014
13:00
č.z.: 5415
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 16. 03. 2014
11:00
č.z.: 5408
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
ne 09. 03. 2014
11:00
č.z.: 2087
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 09. 03. 2014
11:00
č.z.: 5406
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba DDM Ústí nad Labem
so 08. 03. 2014
16:00
č.z.: 2092
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 24. 11. 2013
14:00
č.z.: 5056
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
ne 17. 11. 2013
15:00
č.z.: 2074
Místo: Plzeň-Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 10. 11. 2013
12:30
č.z.: 44025
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 09. 11. 2013
12:00
č.z.: 5049
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 03. 11. 2013
14:00
č.z.: 2056
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 20. 10. 2013
14:00
č.z.: 44019
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná
so 19. 10. 2013
12:00
č.z.: 5028
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 13. 10. 2013
14:00
č.z.: 2037
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 12. 10. 2013
14:00
č.z.: 2032
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí
so 21. 09. 2013
14:00
č.z.: 5036
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
ne 15. 09. 2013
14:00
č.z.: 5007
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 01. 09. 2013
11:00
č.z.: 2001
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 05. 05. 2013
11:30
č.z.: 46138
Místo: Blatná
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 27. 04. 2013
14:30
č.z.: 34056
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 27. 04. 2013
12:00
č.z.: 34041
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 20. 04. 2013
12:00
č.z.: 34059
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 16. 03. 2013
13:30
č.z.: 46099
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ 1. LHC Kralovice
ne 10. 03. 2013
15:00
č.z.: 2101
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 02. 03. 2013
00:00
č.z.: 46087
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HC Buldoci Stříbro
ne 02. 12. 2012
14:00
č.z.: 34026
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 02. 12. 2012
11:30
č.z.: 34011
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 01. 12. 2012
13:30
č.z.: 46086
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ 1. LHC Kralovice
ne 11. 11. 2012
12:00
č.z.: 2068
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 03. 11. 2012
11:00
č.z.: 34029
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 28. 10. 2012
15:00
č.z.: 2053
Místo: Plzeň-Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 21. 10. 2012
11:00
č.z.: 2046
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí
ne 14. 10. 2012
12:00
č.z.: 46065
Místo: Horní Bříza
TJ 1. LHC Kralovice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 15. 09. 2012
14:00
č.z.: 2013
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 29. 04. 2012
10:00
č.z.: 93108
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HBC Vikingové Karlovy Vary
so 21. 04. 2012
14:00
č.z.: 93101
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
so 21. 04. 2012
10:00
č.z.: 93100
Místo: Plzeň - HALA
HBC Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
ne 15. 04. 2012
11:00
č.z.: 93094
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HbC Atlantis Ostrov
ne 01. 04. 2012
14:00
č.z.: 2130
Místo: Plzeň-Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 01. 04. 2012
11:00
č.z.: 93085
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HBC Rolling Balwans Plzeň
so 31. 03. 2012
11:00
č.z.: 93081
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
SHC Viktoria Plzeň
so 24. 03. 2012
17:00
č.z.: 93075
Místo: Plzeň - HALA
SK Boytronic Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
so 24. 03. 2012
13:00
č.z.: 93076
Místo: Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
ne 18. 03. 2012
11:30
č.z.: 93072
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HBC Rolling Balwans Plzeň
ne 11. 03. 2012
11:00
č.z.: 93064
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HBC Plzeň B
so 03. 03. 2012
11:30
č.z.: 93060
Místo: Karlovy Vary
HbC Atlantis Ostrov
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
so 25. 02. 2012
12:30
č.z.: 93056
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
TJ Tatran Třemošná B
so 26. 11. 2011
10:00
č.z.: 93052
Místo: Karlovy Vary
HBC Vikingové Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
so 19. 11. 2011
14:00
č.z.: 2086
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí
so 19. 11. 2011
09:30
č.z.: 93048
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
SK Boytronic Plzeň
ne 13. 11. 2011
14:00
č.z.: 93044
Místo: Plzeň - HALA
SHC Viktoria Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
so 12. 11. 2011
10:00
č.z.: 93040
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
TJ Plzeň - Litice B
ne 06. 11. 2011
14:00
č.z.: 2071
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná
ne 06. 11. 2011
11:30
č.z.: 93036
Místo: Štruncovy sady
HBC Rolling Balwans Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
so 22. 10. 2011
12:00
č.z.: 93028
Místo: Plzeň - HALA
HBC Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
ne 16. 10. 2011
11:30
č.z.: 2046
Místo: Praha-Palmovka
SK Ďáblové Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 15. 10. 2011
11:00
č.z.: 93024
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HbC Atlantis Ostrov
so 08. 10. 2011
13:00
č.z.: 93020
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
so 01. 10. 2011
13:00
č.z.: 93016
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
HBC Vikingové Karlovy Vary
ne 25. 09. 2011
13:00
č.z.: 93012
Místo: Plzeň - HALA
SK Boytronic Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
so 24. 09. 2011
15:00
č.z.: 93008
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
SHC Viktoria Plzeň
ne 18. 09. 2011
14:00
č.z.: 2020
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 18. 09. 2011
12:30
č.z.: 93004
Místo: Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice B
SK HBC CSKA Karlovy Vary - dorost
so 26. 03. 2011
13:00
č.z.: 2120
Místo: Plzeň-Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 28. 11. 2010
10:00
č.z.: 2088
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 27. 11. 2010
15:00
č.z.: 2082
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 19. 09. 2010
10:00
č.z.: 2022
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 18. 09. 2010
16:00
č.z.: 2016
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí
so 29. 05. 2010
14:00
č.z.: 81102
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 29. 05. 2010
09:30
č.z.: 87152
Místo: Karlovy Vary
HBC Vikingové Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 16. 05. 2010
11:00
č.z.: 81099
Místo: Most - ANS
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most
so 15. 05. 2010
18:00
č.z.: 81097
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 15. 05. 2010
00:00
č.z.: 87148
Místo: Plzeň - hala
HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 09. 05. 2010
10:00
č.z.: 81095
Místo: Kladno u ZS
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most
so 08. 05. 2010
11:30
č.z.: 87146
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Škoda Plzeň B
ne 25. 04. 2010
14:00
č.z.: 83116
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 25. 04. 2010
14:00
č.z.: 84090
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem
ne 25. 04. 2010
11:00
č.z.: 84089
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem
ne 25. 04. 2010
10:30
č.z.: 83115
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 24. 04. 2010
10:00
č.z.: 87135
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Tatran Třemošná B
ne 18. 04. 2010
08:30
č.z.: 81085
Místo: Most - ANS
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most
so 17. 04. 2010
16:00
č.z.: 84082
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 17. 04. 2010
13:30
č.z.: 87131
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Rolling Balwans Plzeň
so 17. 04. 2010
12:00
č.z.: 84081
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 11. 04. 2010
13:30
č.z.: 83104
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 11. 04. 2010
11:00
č.z.: 81081
Místo: Horní Bříza
TJ ZKZ Horní Bříza
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 11. 04. 2010
10:00
č.z.: 83103
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 10. 04. 2010
10:00
č.z.: 87123
Místo: Karlovy Vary
HbC Demons Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 28. 03. 2010
15:00
č.z.: 87118
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
STS Chvojkovice Brod
so 27. 03. 2010
12:00
č.z.: 87112
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
AHC Kardiak Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 21. 03. 2010
17:00
č.z.: 81069
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 20. 03. 2010
11:00
č.z.: 87105
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Plzeň - Litice B
ne 14. 03. 2010
12:00
č.z.: 83086
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem
so 06. 03. 2010
10:00
č.z.: 87092
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Atlantis Ostrov
ne 28. 02. 2010
12:00
č.z.: 83074
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
ne 28. 02. 2010
09:00
č.z.: 83073
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
so 27. 02. 2010
18:30
č.z.: 87090
Místo: Plzeň - hala
SHC Viktoria Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 20. 02. 2010
13:00
č.z.: 87078
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Škoda Plzeň B
ne 06. 12. 2009
14:30
č.z.: 83068
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 06. 12. 2009
11:00
č.z.: 83067
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 05. 12. 2009
14:00
č.z.: 87079
Místo: Plzeň - hala
SK Boytronic Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 29. 11. 2009
14:00
č.z.: 81056
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most
ne 22. 11. 2009
14:00
č.z.: 81047
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem
ne 22. 11. 2009
09:30
č.z.: 87068
Místo: Karlovy Vary
HBC Vikingové Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 21. 11. 2009
11:00
č.z.: 87065
Místo: Horní Bříza
HBC Rolling Balwans Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 15. 11. 2009
14:00
č.z.: 83044
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
ne 15. 11. 2009
13:00
č.z.: 84050
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 15. 11. 2009
11:00
č.z.: 83043
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
ne 15. 11. 2009
10:00
č.z.: 84049
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 14. 11. 2009
13:30
č.z.: 87057
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Demons Karlovy Vary
ne 08. 11. 2009
14:30
č.z.: 83038
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 08. 11. 2009
12:00
č.z.: 84042
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná
ne 08. 11. 2009
11:00
č.z.: 83037
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 25. 10. 2009
13:00
č.z.: 84034
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Franklin Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 25. 10. 2009
10:00
č.z.: 84033
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Franklin Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 24. 10. 2009
15:00
č.z.: 87046
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
AHC Kardiak Plzeň
ne 18. 10. 2009
16:00
č.z.: 81028
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 18. 10. 2009
15:30
č.z.: 83026
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 18. 10. 2009
12:00
č.z.: 83025
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 18. 10. 2009
11:00
č.z.: 84025
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
DDM Ústí nad Labem
so 17. 10. 2009
10:00
č.z.: 87039
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 11. 10. 2009
15:00
č.z.: 81019
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 11. 10. 2009
14:00
č.z.: 87035
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Tatran Třemošná B
so 10. 10. 2009
14:00
č.z.: 87026
Místo: Karlovy Vary
HbC Atlantis Ostrov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 04. 10. 2009
15:30
č.z.: 83014
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 04. 10. 2009
12:00
č.z.: 83013
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 03. 10. 2009
15:00
č.z.: 87024
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Viktoria Plzeň
po 28. 09. 2009
11:00
č.z.: 9001
Místo: Karlovy Vary
HbC Atlantis Ostrov
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 27. 09. 2009
16:00
č.z.: 81010
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 26. 09. 2009
14:00
č.z.: 87013
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SK Boytronic Plzeň
so 19. 09. 2009
14:00
č.z.: 87012
Místo: Plzeň - hala
HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 12. 09. 2009
14:00
č.z.: 87002
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Vikingové Karlovy Vary
so 23. 05. 2009
15:00
č.z.: 87176
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Škoda Plzeň B
so 23. 05. 2009
09:30
č.z.: 81118
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 16. 05. 2009
09:30
č.z.: 87175
Místo: Plzeň - hala
HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 10. 05. 2009
11:00
č.z.: 87174
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Viktoria Plzeň
so 09. 05. 2009
13:30
č.z.: 87172
Místo: Plzeň - hala
SHC Viktoria Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
pá 08. 05. 2009
15:00
č.z.: 81111
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany B
pá 08. 05. 2009
11:00
č.z.: 87170
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Viktoria Plzeň
ne 03. 05. 2009
11:00
č.z.: 87166
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Rolling Balwans Plzeň
so 02. 05. 2009
11:00
č.z.: 87162
Místo: Třemošná
HBC Rolling Balwans Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
pá 01. 05. 2009
13:30
č.z.: 87158
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Rolling Balwans Plzeň
so 25. 04. 2009
14:00
č.z.: 87155
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Tatran Třemošná B
so 25. 04. 2009
13:30
č.z.: 84114
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 25. 04. 2009
10:00
č.z.: 84113
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 19. 04. 2009
13:30
č.z.: 81098
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 18. 04. 2009
14:00
č.z.: 87148
Místo: Karlovy Vary
HbC Atlantis Ostrov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
po 13. 04. 2009
14:00
č.z.: 87143
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HCB Fireball 99 Plzeň
so 11. 04. 2009
13:00
č.z.: 87134
Místo: Plzeň - hala
SHC Viktoria Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 05. 04. 2009
14:00
č.z.: 81084
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 05. 04. 2009
12:30
č.z.: 82034
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
ne 05. 04. 2009
09:30
č.z.: 82033
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
so 04. 04. 2009
14:00
č.z.: 87132
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
Hradiště Bulldogs
so 04. 04. 2009
13:30
č.z.: 84100
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 04. 04. 2009
10:00
č.z.: 84099
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 29. 03. 2009
16:00
č.z.: 83064
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 29. 03. 2009
12:00
č.z.: 83063
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 28. 03. 2009
11:00
č.z.: 87121
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
SK Boytronic Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 22. 03. 2009
14:00
č.z.: 81073
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Snack Dobřany B
ne 22. 03. 2009
12:00
č.z.: 82026
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem
ne 22. 03. 2009
09:30
č.z.: 82025
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem
so 21. 03. 2009
14:00
č.z.: 87120
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Demons Karlovy Vary
so 14. 03. 2009
14:00
č.z.: 87113
Místo: Třemošná
HBC Rolling Balwans Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 01. 03. 2009
14:00
č.z.: 81064
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 01. 03. 2009
12:30
č.z.: 82024
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem
ne 01. 03. 2009
10:00
č.z.: 82023
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem
so 28. 02. 2009
14:30
č.z.: 84068
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem
so 28. 02. 2009
12:30
č.z.: 87100
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Škoda Plzeň B
so 28. 02. 2009
11:00
č.z.: 84067
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Peml Ústí nad Labem
ne 14. 12. 2008
14:00
č.z.: 87089
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Plzeň - Litice B
ne 07. 12. 2008
11:30
č.z.: 87081
Místo: Karlovy Vary
HBC Vikingové Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 30. 11. 2008
14:00
č.z.: 81048
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 29. 11. 2008
14:00
č.z.: 83044
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
so 29. 11. 2008
12:30
č.z.: 82018
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
so 29. 11. 2008
11:00
č.z.: 83043
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
so 29. 11. 2008
09:30
č.z.: 82017
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
ne 23. 11. 2008
16:00
č.z.: 84060
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 23. 11. 2008
12:00
č.z.: 84059
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 22. 11. 2008
14:00
č.z.: 87071
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Atlantis Ostrov
po 17. 11. 2008
11:00
č.z.: 87062
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HCB Fireball 99 Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 16. 11. 2008
13:30
č.z.: 84050
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 16. 11. 2008
11:00
č.z.: 84049
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 15. 11. 2008
14:00
č.z.: 87059
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SHC Viktoria Plzeň
so 08. 11. 2008
12:30
č.z.: 87051
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
Hradiště Bulldogs
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 01. 11. 2008
12:30
č.z.: 87047
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SK Boytronic Plzeň
út 28. 10. 2008
15:30
č.z.: 82012
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
út 28. 10. 2008
12:00
č.z.: 82011
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 26. 10. 2008
16:00
č.z.: 83024
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 26. 10. 2008
11:30
č.z.: 83023
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 25. 10. 2008
11:30
č.z.: 87038
Místo: Karlovy Vary
HbC Demons Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 19. 10. 2008
12:30
č.z.: 81024
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 18. 10. 2008
14:00
č.z.: 87036
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Rolling Balwans Plzeň
so 18. 10. 2008
14:00
č.z.: 84028
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 18. 10. 2008
10:00
č.z.: 84027
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Peml Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 11. 10. 2008
14:00
č.z.: 87029
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
STS Chvojkovice Brod
ne 05. 10. 2008
12:30
č.z.: 82006
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 05. 10. 2008
09:30
č.z.: 82005
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 04. 10. 2008
11:00
č.z.: 87021
Místo: Plzeň - hala
HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 28. 09. 2008
16:00
č.z.: 83006
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 28. 09. 2008
12:00
č.z.: 83005
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 21. 09. 2008
14:00
č.z.: 83004
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
ne 21. 09. 2008
11:00
č.z.: 83003
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHC Killers Litoměřice
so 20. 09. 2008
11:00
č.z.: 87008
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 13. 09. 2008
14:00
č.z.: 87004
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Vikingové Karlovy Vary
so 07. 06. 2008
17:00
č.z.: 2171
Místo: Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 07. 06. 2008
11:00
č.z.: 2169
Místo: Mladá Boleslav
Ježci Heřmanův Městec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 30. 03. 2008
09:30
č.z.: 81082
Místo: Plzeň - Štrunc.sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 29. 03. 2008
13:30
č.z.: 87179
Místo: Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 29. 03. 2008
10:00
č.z.: 87180
Místo: Horní Bříza
TJ ZKZ Horní Bříza
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 23. 03. 2008
14:30
č.z.: 87172
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Atlantis Ostrov
ne 16. 03. 2008
15:00
č.z.: 81074
Místo: Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem B
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 15. 03. 2008
14:00
č.z.: 87158
Místo: Třemošná
HBC Rolling Balwans Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 15. 03. 2008
09:30
č.z.: 87157
Místo: Štruncovy sady
SK Boytronic Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 09. 03. 2008
15:00
č.z.: 81070
Místo: Plzeň - Štrunc.sady
HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 08. 03. 2008
11:00
č.z.: 87153
Místo: Karlovy Vary
HbC Demons Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 01. 03. 2008
08:00
č.z.: 87136
Místo: Štruncovy sady
Hradiště Bulldogs
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 23. 02. 2008
09:00
č.z.: 87134
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SK HBC Žraloci Karlovy Vary
ne 17. 02. 2008
11:00
č.z.: 87007
Místo: Štruncovy sady
HCB Fireball 99 Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 17. 02. 2008
11:00
č.z.: 81059
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 16. 02. 2008
10:00
č.z.: 87124
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Město Touškov
ne 09. 12. 2007
13:00
č.z.: 87117
Místo: Karlovy Vary
HBC Vikingové Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 02. 12. 2007
14:00
č.z.: 87101
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Snack Dobřany B
so 01. 12. 2007
11:00
č.z.: 81049
Místo: Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 01. 12. 2007
08:00
č.z.: 87098
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HCB Fireball 99 Plzeň
ne 18. 11. 2007
16:00
č.z.: 81041
Místo: Stadion mládeže UNL
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 18. 11. 2007
10:00
č.z.: 87090
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ ZKZ Horní Bříza
so 17. 11. 2007
13:30
č.z.: 87089
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Plzeň - Litice B
ne 11. 11. 2007
13:30
č.z.: 87081
Místo: Karlovy Vary
HbC Atlantis Ostrov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 04. 11. 2007
13:30
č.z.: 81033
Místo: Štruncovy sady
HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 04. 11. 2007
08:00
č.z.: 87068
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Rolling Balwans Plzeň
so 03. 11. 2007
12:30
č.z.: 87067
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SK Boytronic Plzeň
ne 28. 10. 2007
13:30
č.z.: 87062
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HbC Demons Karlovy Vary
ne 28. 10. 2007
11:00
č.z.: 81029
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 21. 10. 2007
14:30
č.z.: 87048
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
Hradiště Bulldogs
so 20. 10. 2007
11:00
č.z.: 87045
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Tatran Třemošná B
ne 14. 10. 2007
13:00
č.z.: 87043
Místo: Karlovy Vary
SK HBC Žraloci Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 06. 10. 2007
13:00
č.z.: 87033
Místo: Štruncovy sady
HBC Město Touškov
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 30. 09. 2007
15:00
č.z.: 87026
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Vikingové Karlovy Vary
pá 28. 09. 2007
14:00
č.z.: 9020
Místo: Teplice - Proboštov
HbC Perla Řetenice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 09. 09. 2007
11:00
č.z.: 81001
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 28. 04. 2007
14:30
č.z.: 84092
Místo: Plzeň - 4.ZŠ
HBC Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 08. 04. 2007
10:00
č.z.: 81087
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
SK HBC MD Krupka
ne 01. 04. 2007
14:00
č.z.: 84084
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem
ne 01. 04. 2007
11:00
č.z.: 84083
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Elba Franklin Ústí nad Labem
ne 25. 03. 2007
10:00
č.z.: 2122
Místo: Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HC Jestřábi Přelouč
ne 25. 03. 2007
10:00
č.z.: 81081
Místo: Plzeň - Štruncovy Sady
HBC Plzeň - Litice
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 24. 03. 2007
15:00
č.z.: 2115
Místo: Nové Strašecí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 18. 03. 2007
10:30
č.z.: 81074
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Baník Meziboří
ne 25. 02. 2007
15:00
č.z.: 81066
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Škoda Plzeň B
so 02. 12. 2006
15:00
č.z.: 81052
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 26. 11. 2006
10:00
č.z.: 81048
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 26. 11. 2006
09:00
č.z.: 2085
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 25. 11. 2006
14:00
č.z.: 2083
Místo: Svítkov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 12. 11. 2006
10:00
č.z.: 2074
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 11. 11. 2006
14:00
č.z.: 2072
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HC Dranreb Nová Včelnice
so 28. 10. 2006
15:00
č.z.: 2056
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 22. 10. 2006
12:00
č.z.: 82020
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Plzeň - Litice
ne 22. 10. 2006
10:00
č.z.: 81029
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Plzeň - Litice
ne 15. 10. 2006
12:00
č.z.: 84028
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
Elba Franklin Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 15. 10. 2006
08:15
č.z.: 84027
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
Elba Franklin Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 08. 10. 2006
11:00
č.z.: 2045
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK HBC Falcon Kročehlavy
ne 01. 10. 2006
12:00
č.z.: 84012
Místo: Plzeň - Štruncovy Sady
HBC Škoda Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 01. 10. 2006
08:15
č.z.: 84011
Místo: Plzeň - Štruncovy Sady
HBC Škoda Plzeň
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 30. 09. 2006
16:00
č.z.: 2025
Místo: Palmovka - Asfalt
SK Ďáblové Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary
čt 28. 09. 2006
09:00
č.z.: 81014
Místo: Plzeň - Štruncovy Sady
HBC Škoda Plzeň B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 24. 09. 2006
10:00
č.z.: 2019
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 23. 09. 2006
16:00
č.z.: 2017
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
so 23. 09. 2006
14:30
č.z.: 82002
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 23. 09. 2006
11:00
č.z.: 82001
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 17. 09. 2006
16:00
č.z.: 81007
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
Elba Franklin Ústí nad Labem B
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
so 16. 09. 2006
11:00
č.z.: 81005
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
TJ Tatran Třemošná B
ne 10. 09. 2006
14:00
č.z.: 9013
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
HBC Vikingové Karlovy Vary
ne 10. 09. 2006
10:00
č.z.: 2008
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 09. 09. 2006
16:00
č.z.: 2005
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 14. 05. 2006
14:30
č.z.: 7020
Místo: Palmovka - Asfalt
SK Ďáblové Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 13. 05. 2006
14:30
č.z.: 7013
Místo: Palmovka - Asfalt
SK Kometa Polička
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 13. 05. 2006
11:30
č.z.: 7011
Místo: Palmovka - Asfalt
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HC Kert Park Praha
ne 02. 04. 2006
11:00
č.z.: 2130
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 01. 04. 2006
14:00
č.z.: 2123
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
ne 26. 03. 2006
11:30
č.z.: 2119
Místo: Praha - Palmovka
HC Kert Park Praha
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 20. 11. 2005
13:00
č.z.: 2082
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 12. 11. 2005
13:00
č.z.: 2072
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 06. 11. 2005
10:30
č.z.: 2064
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 23. 10. 2005
10:00
č.z.: 2051
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SHM HBT Niosport Vlašim
so 22. 10. 2005
14:00
č.z.: 2044
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HC Jestřábi Přelouč
ne 09. 10. 2005
10:00
č.z.: 2040
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 08. 10. 2005
14:00
č.z.: 2033
Místo: Pardubice
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 17. 09. 2005
14:00
č.z.: 2012
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HC Dranreb Nová Včelnice
so 09. 04. 2005
00:00
č.z.: 2147
Místo:
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 26. 03. 2005
00:00
č.z.: 2137
Místo:
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 07. 11. 2004
00:00
č.z.: 2068
Místo:
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC LD Habešovna Gladiators Kladno
so 30. 10. 2004
00:00
č.z.: 2059
Místo:
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
so 11. 05. 2013
15:00
č.z.: 2143
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 05. 05. 2013
11:00
č.z.: 2142
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí
so 04. 05. 2013
15:00
č.z.: 2141
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Suchdol nad Lužnicí
ne 23. 05. 2010
11:00
č.z.: 83134
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
so 22. 05. 2010
11:00
č.z.: 83133
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
st 20. 05. 2015
18:30
č.z.: 2143
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 17. 05. 2015
14:00
č.z.: 2141
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 16. 05. 2015
15:00
č.z.: 2139
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 10. 05. 2015
11:00
č.z.: 2137
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 09. 05. 2015
11:00
č.z.: 2135
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 02. 05. 2010
17:00
č.z.: 83124
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 01. 05. 2010
10:00
č.z.: 83122
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 23. 03. 2013
11:00
č.z.: 2112
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ Tatran Třemošná
ne 17. 04. 2011
14:00
č.z.: 2145
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 16. 04. 2011
14:00
č.z.: 2141
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 10. 04. 2011
14:00
č.z.: 2137
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 09. 04. 2011
14:00
č.z.: 2133
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK HBC CSKA Karlovy Vary