TJ Stars Suché Vrbné
so 11. 04. 2015
11:00
č.z.: 31089
Místo: TJ Vltava
TJ Stars Suché Vrbné
HBC Falcon České Budějovice
ne 22. 03. 2015
11:00
č.z.: 31080
Místo: TJ Vltava
TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice
so 28. 02. 2015
13:00
č.z.: 31054
Místo: TJ Vltava
TJ Vltava Deviants České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 15. 11. 2014
14:00
č.z.: 31044
Místo: Pedagog ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 01. 11. 2014
14:00
č.z.: 31035
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
ne 05. 10. 2014
10:00
č.z.: 31077
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
TJ Stars Suché Vrbné
so 20. 09. 2014
11:00
č.z.: 31009
Místo: TJ Vltava
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Vltava Deviants České Budějovice
so 05. 04. 2014
11:00
č.z.: 31095
Místo: TJ Vltava
HBC Vikings České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 01. 03. 2014
12:00
č.z.: 31067
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 23. 11. 2013
10:00
č.z.: 31058
Místo: Pedagog ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
ne 27. 10. 2013
11:00
č.z.: 31040
Místo: TJ Vltava
TJ Stars Suché Vrbné
HBC Vikings České Budějovice
ne 22. 09. 2013
11:00
č.z.: 31012
Místo: TJ Vltava
TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice
ne 08. 09. 2013
11:00
č.z.: 31003
Místo: TJ Vltava
TJ Stars Suché Vrbné
HBC Falcon České Budějovice
ne 07. 04. 2013
14:00
č.z.: 32071
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
TJ Stars Suché Vrbné
so 06. 04. 2013
10:00
č.z.: 32099
Místo: Vltava ČB
HBC Vikings České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 16. 03. 2013
10:00
č.z.: 32090
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 01. 12. 2012
12:00
č.z.: 32062
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 03. 11. 2012
11:00
č.z.: 32044
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
HBC Vikings České Budějovice
so 20. 10. 2012
11:00
č.z.: 32035
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
HBC Falcon České Budějovice
so 29. 09. 2012
11:00
č.z.: 32016
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
so 15. 09. 2012
11:00
č.z.: 32007
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice
ne 15. 04. 2012
11:00
č.z.: 16105
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 14. 04. 2012
13:00
č.z.: 16101
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
ne 08. 04. 2012
14:00
č.z.: 16097
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice
so 07. 04. 2012
15:00
č.z.: 16093
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice
so 10. 03. 2012
15:00
č.z.: 16071
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Dynamo České Budějovice
ne 04. 03. 2012
11:00
č.z.: 16070
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice
ne 16. 10. 2011
14:00
č.z.: 16026
Místo: Pedagog ČB
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
ne 09. 10. 2011
12:00
č.z.: 16025
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 26. 03. 2011
09:00
č.z.: 17081
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 13. 11. 2010
10:00
č.z.: 17047
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 30. 10. 2010
10:00
č.z.: 17036
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Dynamo České Budějovice
so 02. 10. 2010
11:00
č.z.: 17019
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
TJ Stars Suché Vrbné
so 11. 09. 2010
09:00
č.z.: 17001
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
HBC Falcon České Budějovice
ne 02. 05. 2010
12:00
č.z.: 16140
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné B
so 01. 05. 2010
11:00
č.z.: 16136
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 10. 04. 2010
09:00
č.z.: 16115
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
ne 21. 03. 2010
11:00
č.z.: 16102
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 13. 03. 2010
15:00
č.z.: 16095
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 06. 03. 2010
09:00
č.z.: 16089
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
TJ Stars Suché Vrbné B
so 27. 02. 2010
13:00
č.z.: 16081
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 05. 12. 2009
09:00
č.z.: 16073
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 28. 11. 2009
08:00
č.z.: 12061
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice
ne 22. 11. 2009
12:00
č.z.: 11042
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice
so 21. 11. 2009
12:30
č.z.: 12060
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 14. 11. 2009
11:00
č.z.: 12054
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 08. 11. 2009
15:00
č.z.: 11036
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 07. 11. 2009
12:00
č.z.: 16049
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HBC Falcon České Budějovice
ne 01. 11. 2009
14:00
č.z.: 11032
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Vltava České Budějovice
ne 18. 10. 2009
11:00
č.z.: 16035
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
TJ Dynamo České Budějovice
so 10. 10. 2009
12:30
č.z.: 16027
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné B
ne 04. 10. 2009
12:00
č.z.: 16023
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
SK Suchdol nad Lužnicí B
ne 04. 10. 2009
10:30
č.z.: 11013
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 26. 09. 2009
14:00
č.z.: 12020
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
ne 20. 09. 2009
11:00
č.z.: 16011
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
SK HC Rosa České Budějovice
ne 13. 09. 2009
15:00
č.z.: 11003
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 12. 09. 2009
12:00
č.z.: 12007
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Stars Suché Vrbné
so 05. 09. 2009
13:00
č.z.: 9012
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné
so 11. 04. 2009
14:00
č.z.: 11119
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Vltava České Budějovice
so 11. 04. 2009
12:00
č.z.: 12082
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 11. 04. 2009
10:00
č.z.: 16086
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
ne 05. 04. 2009
16:00
č.z.: 11115
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 04. 04. 2009
16:00
č.z.: 11111
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
ne 29. 03. 2009
14:00
č.z.: 11106
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 28. 03. 2009
10:00
č.z.: 16078
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 14. 03. 2009
09:00
č.z.: 16066
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
ne 08. 03. 2009
10:00
č.z.: 11087
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
TJ Stars Suché Vrbné
so 07. 03. 2009
10:00
č.z.: 16062
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 28. 02. 2009
12:00
č.z.: 16059
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 30. 11. 2008
12:00
č.z.: 11073
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice
so 22. 11. 2008
14:30
č.z.: 16050
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
SK Suchdol nad Lužnicí B
ne 16. 11. 2008
10:30
č.z.: 16044
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
TJ Dynamo České Budějovice
so 15. 11. 2008
15:00
č.z.: 11060
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
ne 09. 11. 2008
14:30
č.z.: 11055
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Vltava České Budějovice
so 01. 11. 2008
09:00
č.z.: 16031
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
SK HC Rosa České Budějovice
út 28. 10. 2008
11:30
č.z.: 12012
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 18. 10. 2008
09:00
č.z.: 16021
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HBC Falcon České Budějovice
so 04. 10. 2008
10:00
č.z.: 16012
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné B
ne 28. 09. 2008
14:00
č.z.: 11019
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 13. 09. 2008
15:00
č.z.: 16005
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
TJ Stars Suché Vrbné B
so 26. 04. 2008
10:00
č.z.: 11112
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
TJ Stars Suché Vrbné
ne 20. 04. 2008
15:00
č.z.: 11110
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 12. 04. 2008
09:00
č.z.: 16096
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
TJ Dynamo České Budějovice
so 05. 04. 2008
14:00
č.z.: 16094
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné B
ne 30. 03. 2008
16:30
č.z.: 16083
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
SK Suchdol nad Lužnicí B
ne 23. 03. 2008
11:00
č.z.: 11087
Místo: Vltava ČB
SK Ďáblovi soustružníci České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 15. 03. 2008
08:30
č.z.: 16076
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HBC Falcon České Budějovice
so 08. 03. 2008
14:00
č.z.: 12064
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 08. 03. 2008
10:30
č.z.: 12063
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 01. 03. 2008
14:00
č.z.: 12058
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 01. 03. 2008
10:00
č.z.: 12057
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 24. 02. 2008
13:00
č.z.: 11069
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Vltava České Budějovice
so 23. 02. 2008
09:00
č.z.: 16061
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
ne 09. 12. 2007
12:30
č.z.: 11062
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 17. 11. 2007
09:00
č.z.: 16041
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 10. 11. 2007
14:30
č.z.: 12046
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 10. 11. 2007
12:00
č.z.: 12045
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 10. 11. 2007
09:00
č.z.: 16036
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 28. 10. 2007
12:30
č.z.: 11032
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
SK Ďáblovi soustružníci České Budějovice
so 27. 10. 2007
15:00
č.z.: 16030
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
TJ Stars Suché Vrbné B
so 13. 10. 2007
11:00
č.z.: 16021
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 06. 10. 2007
14:00
č.z.: 12020
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné
so 06. 10. 2007
10:00
č.z.: 12019
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné
ne 30. 09. 2007
15:00
č.z.: 11015
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
pá 28. 09. 2007
10:00
č.z.: 9040
Místo: Č.Budějovice - Vltava
TJ Stars Suché Vrbné
HC Švantlův Dvůr Písek
ne 23. 09. 2007
13:00
č.z.: 11009
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
SK Pedagog České Budějovice
so 22. 09. 2007
14:00
č.z.: 16009
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
SK HC Rosa České Budějovice
so 22. 09. 2007
11:00
č.z.: 12014
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Stars Suché Vrbné
so 22. 09. 2007
08:30
č.z.: 12013
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ Stars Suché Vrbné
ne 16. 09. 2007
11:00
č.z.: 11001
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
TJ Stars Suché Vrbné
so 28. 04. 2007
13:00
č.z.: 11115
Místo: Č.Budějovice - Vltava
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
ne 22. 04. 2007
14:30
č.z.: 11111
Místo: Suchdol n/L.
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
ne 01. 04. 2007
12:30
č.z.: 12038
Místo: Vltava
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
ne 01. 04. 2007
08:30
č.z.: 12037
Místo: Vltava
TJ Stars Suché Vrbné
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
ne 18. 03. 2007
14:30
č.z.: 11089
Místo: Suchdol n.L.
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 03. 03. 2007
12:30
č.z.: 12026
Místo: Suchdol n.L.
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 03. 03. 2007
10:00
č.z.: 12025
Místo: Suchdol n.L.
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 30. 09. 2006
12:00
č.z.: 9109
Místo: Pedagog Č.B.
SK Pedagog České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné
so 23. 09. 2006
13:00
č.z.: 12002
Místo: Suchdol n.L.
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
so 23. 09. 2006
10:00
č.z.: 12001
Místo: Suchdol n.L.
TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí
TJ Stars Suché Vrbné
ne 17. 09. 2006
10:00
č.z.: 11004
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
TJ Stars Suché Vrbné