HBC BETONOVA Holubov
ne 26. 04. 2015
14:00
č.z.: 31104
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava Deviants České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 25. 04. 2015
17:30
č.z.: 31100
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava Deviants České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 19. 04. 2015
12:30
č.z.: 31096
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Vltava Deviants České Budějovice
so 18. 04. 2015
12:15
č.z.: 31092
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Vltava Deviants České Budějovice
ne 22. 03. 2015
14:00
č.z.: 31079
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
SK Beer Stars Pluhův Žďár
so 14. 03. 2015
12:00
č.z.: 31085
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 08. 03. 2015
13:00
č.z.: 31060
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Vltava Deviants České Budějovice
so 22. 11. 2014
10:00
č.z.: 31047
Místo: Pedagog ČB
HBC Falcon České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 09. 11. 2014
09:30
č.z.: 31040
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
SK Pedagog České Budějovice
so 01. 11. 2014
10:00
č.z.: 31034
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
HBC Betonova Holubov
so 27. 09. 2014
15:00
č.z.: 31015
Místo: TJ Vltava
TJ Vltava Deviants České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 07. 09. 2014
10:00
č.z.: 31002
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
HBC Falcon České Budějovice
so 12. 04. 2014
13:00
č.z.: 32116
Místo: TJ Vltava
HBC Betonova Holubov B
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 05. 04. 2014
13:00
č.z.: 32113
Místo: TJ Vltava
HBC Vikings České Budějovice B
HBC Betonova Holubov B
so 29. 03. 2014
10:00
č.z.: 32103
Místo: TJ Vltava
HBC Betonova Holubov B
TJ Vltava Deviants České Budějovice
so 22. 03. 2014
13:00
č.z.: 31084
Místo: TJ Vltava
HBC Vikings České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 22. 03. 2014
12:00
č.z.: 32102
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
so 23. 11. 2013
12:30
č.z.: 32146
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
HBC Betonova Holubov B
so 23. 11. 2013
12:00
č.z.: 31056
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 16. 11. 2013
10:00
č.z.: 32064
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
HBC Betonova Holubov B
ne 10. 11. 2013
11:30
č.z.: 31047
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
HBC Falcon České Budějovice
ne 03. 11. 2013
10:00
č.z.: 32142
Místo: TJ Vltava
HBC Betonova Holubov B
SK Beer Stars Pluhův Žďár
so 19. 10. 2013
13:00
č.z.: 32038
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
HBC Betonova Holubov B
ne 13. 10. 2013
14:00
č.z.: 31102
Místo: Pedagog ČB
HBC Falcon České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 13. 10. 2013
10:00
č.z.: 32068
Místo: TJ Vltava
HBC Betonova Holubov B
HC Dranreb Nová Včelnice
so 12. 10. 2013
13:00
č.z.: 31029
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
HBC Vikings České Budějovice
so 12. 10. 2013
10:00
č.z.: 32035
Místo: TJ Vltava
HBC Betonova Holubov B
HBC Vikings České Budějovice B
so 05. 10. 2013
13:00
č.z.: 32025
Místo: TJ Vltava
TJ Vltava Deviants České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
so 28. 09. 2013
14:30
č.z.: 32024
Místo: TJ Vltava
HBC Betonova Holubov B
SK HC Rosa České Budějovice
ne 08. 09. 2013
12:00
č.z.: 31001
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
SK Pedagog České Budějovice
so 07. 09. 2013
13:00
č.z.: 32001
Místo: TJ Vltava
HBC Betonova Holubov B
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 04. 05. 2013
12:00
č.z.: 33165
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
TJ Vltava Deviants České Budějovice
so 04. 05. 2013
10:00
č.z.: 32119
Místo: Vltava ČB
HBC Vikings České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 28. 04. 2013
12:00
č.z.: 33161
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava Deviants České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
ne 28. 04. 2013
10:00
č.z.: 32115
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
HBC Vikings České Budějovice
so 27. 04. 2013
12:30
č.z.: 33157
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava Deviants České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
so 27. 04. 2013
11:00
č.z.: 32111
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
HBC Vikings České Budějovice
so 20. 04. 2013
13:00
č.z.: 33129
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
TJ Vltava Deviants České Budějovice
ne 14. 04. 2013
13:00
č.z.: 33155
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
SK HC Rosa České Budějovice
so 13. 04. 2013
13:00
č.z.: 33124
Místo: Vltava ČB
HBC Vikings České Budějovice B
HBC Betonova Holubov B
so 06. 04. 2013
11:00
č.z.: 32096
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
SK Pedagog České Budějovice
ne 24. 03. 2013
14:00
č.z.: 33113
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
HBC Betonova Holubov B
so 23. 03. 2013
09:00
č.z.: 32091
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 09. 03. 2013
14:00
č.z.: 33102
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
HBC Betonova Holubov B
ne 03. 03. 2013
14:00
č.z.: 33079
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
HBC Betonova Holubov B
ne 02. 12. 2012
14:00
č.z.: 32061
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
HBC Betonova Holubov
so 01. 12. 2012
10:00
č.z.: 33077
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
so 24. 11. 2012
10:00
č.z.: 32056
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
HBC Vikings České Budějovice
so 10. 11. 2012
12:00
č.z.: 33057
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 03. 11. 2012
15:00
č.z.: 33051
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava Deviants České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
so 03. 11. 2012
14:00
č.z.: 32041
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 27. 10. 2012
12:00
č.z.: 32036
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
HBC Falcon České Budějovice
so 27. 10. 2012
12:00
č.z.: 33046
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
HBC Vikings České Budějovice B
so 13. 10. 2012
14:00
č.z.: 33035
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
HC Dranreb Nová Včelnice
so 29. 09. 2012
15:00
č.z.: 33024
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
SK Beer Stars Pluhův Žďár
so 15. 09. 2012
11:00
č.z.: 32006
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
so 08. 09. 2012
15:00
č.z.: 33001
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 08. 09. 2012
11:00
č.z.: 32001
Místo: Vltava ČB
HBC Vikings České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 24. 03. 2012
10:00
č.z.: 17081
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
so 17. 03. 2012
12:00
č.z.: 16076
Místo: Pedagog ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 17. 03. 2012
12:00
č.z.: 17076
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 19. 11. 2011
10:00
č.z.: 17051
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
ne 13. 11. 2011
11:00
č.z.: 16049
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 05. 11. 2011
10:00
č.z.: 17041
Místo: Pedagog ČB
Orel České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
ne 30. 10. 2011
14:00
č.z.: 17036
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
HBC Betonova Holubov B
ne 23. 10. 2011
13:00
č.z.: 16031
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Dynamo České Budějovice
so 22. 10. 2011
16:00
č.z.: 17031
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
HBC Betonova Holubov B
so 17. 09. 2011
09:00
č.z.: 17006
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
HBC Falcon České Budějovice
ne 11. 09. 2011
11:00
č.z.: 16004
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
SK Pedagog České Budějovice
so 10. 09. 2011
15:00
č.z.: 17001
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 30. 04. 2011
10:00
č.z.: 18119
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
ne 24. 04. 2011
15:30
č.z.: 16077
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
SK Pedagog České Budějovice
ne 24. 04. 2011
10:00
č.z.: 18115
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
SK HC Rosa České Budějovice
so 23. 04. 2011
10:00
č.z.: 18111
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
so 16. 04. 2011
14:00
č.z.: 18109
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
HC Dranreb Nová Včelnice
ne 03. 04. 2011
12:00
č.z.: 16065
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 26. 03. 2011
15:00
č.z.: 18095
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
so 12. 03. 2011
13:00
č.z.: 18085
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
SK Beer Stars Pluhův Žďár
ne 05. 12. 2010
14:00
č.z.: 16048
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Betonova Holubov
so 04. 12. 2010
12:00
č.z.: 18068
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
ne 21. 11. 2010
14:00
č.z.: 16040
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
SK Pedagog České Budějovice
so 20. 11. 2010
10:00
č.z.: 18056
Místo: Pedagog ČB
HBC Vikings České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
so 13. 11. 2010
14:00
č.z.: 18055
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
HBC Betonova Holubov B
čt 28. 10. 2010
10:30
č.z.: 9058
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 23. 10. 2010
10:00
č.z.: 18036
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
HBC Betonova Holubov B
ne 17. 10. 2010
11:00
č.z.: 16017
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 09. 10. 2010
10:00
č.z.: 18026
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
HBC Betonova Holubov B
ne 03. 10. 2010
12:30
č.z.: 16009
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 18. 09. 2010
10:00
č.z.: 18013
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
SK HC Rosa České Budějovice
ne 12. 09. 2010
11:00
č.z.: 9017
Místo: Suchdol n/L.
HBC Betonova Holubov
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 04. 09. 2010
13:00
č.z.: 18004
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
HBC Vikings České Budějovice
ne 30. 05. 2010
10:00
č.z.: 16152
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 29. 05. 2010
14:00
č.z.: 16151
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
SK HC Rosa České Budějovice
so 17. 04. 2010
08:00
č.z.: 16121
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 28. 03. 2010
10:00
č.z.: 17046
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
Orel České Budějovice B
so 27. 03. 2010
09:00
č.z.: 16103
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
SK HC Rosa České Budějovice
so 06. 03. 2010
14:00
č.z.: 16086
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 05. 12. 2009
11:00
č.z.: 16075
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Betonova Holubov
ne 29. 11. 2009
14:00
č.z.: 17036
Místo: Pedagog ČB
Orel České Budějovice A
HBC Betonova Holubov B
ne 22. 11. 2009
09:00
č.z.: 17031
Místo: Pedagog ČB
Orel České Budějovice B
HBC Betonova Holubov B
so 21. 11. 2009
15:00
č.z.: 16065
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
HBC Betonova Holubov
ne 15. 11. 2009
12:00
č.z.: 16060
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
HBC Falcon České Budějovice
ne 25. 10. 2009
12:00
č.z.: 17021
Místo: Pedagog ČB
Orel České Budějovice A
HBC Betonova Holubov B
so 24. 10. 2009
13:00
č.z.: 16039
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 18. 10. 2009
12:00
č.z.: 17017
Místo: Pedagog ČB
Orel České Budějovice B
HBC Betonova Holubov B
ne 04. 10. 2009
10:00
č.z.: 16022
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Dynamo České Budějovice
ne 20. 09. 2009
13:00
č.z.: 16012
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 29. 03. 2009
14:00
č.z.: 11110
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
HBC Betonova Holubov
ne 15. 03. 2009
11:30
č.z.: 11091
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 30. 11. 2008
14:00
č.z.: 11074
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 09. 11. 2008
10:30
č.z.: 11051
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
HC Dranreb Nová Včelnice
ne 19. 10. 2008
10:00
č.z.: 11036
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
SK Pedagog České Budějovice
ne 05. 10. 2008
15:00
č.z.: 11025
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Betonova Holubov
ne 28. 09. 2008
15:00
č.z.: 11020
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Vltava České Budějovice
so 27. 09. 2008
16:00
č.z.: 9036
Místo: ČB-Vltava
HBC Betonova Holubov
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 06. 09. 2008
16:00
č.z.: 9005
Místo: Č.Budějovice - Vltava
HBC Betonova Holubov
HC Švantlův Dvůr Písek
ne 25. 05. 2008
10:00
č.z.: 16130
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 24. 05. 2008
10:00
č.z.: 16129
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
SK HC Rosa České Budějovice
ne 11. 05. 2008
10:00
č.z.: 16124
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Betonova Holubov
so 10. 05. 2008
10:00
č.z.: 16122
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 03. 05. 2008
10:00
č.z.: 16115
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Betonova Holubov
čt 01. 05. 2008
10:00
č.z.: 16111
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Dynamo České Budějovice
so 26. 04. 2008
13:00
č.z.: 17060
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 26. 04. 2008
11:00
č.z.: 16108
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
TJ Dynamo České Budějovice
so 19. 04. 2008
12:00
č.z.: 16102
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Betonova Holubov
so 05. 04. 2008
15:00
č.z.: 16095
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
HBC Betonova Holubov
so 29. 03. 2008
09:00
č.z.: 16086
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
HBC Falcon České Budějovice
so 08. 03. 2008
10:00
č.z.: 16072
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 01. 12. 2007
09:30
č.z.: 16051
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 24. 11. 2007
14:00
č.z.: 17030
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 24. 11. 2007
12:00
č.z.: 16050
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 03. 11. 2007
09:00
č.z.: 16032
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 06. 10. 2007
14:00
č.z.: 16019
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
SK HC Rosa České Budějovice
ne 29. 01. 2006
12:00
č.z.: 9090
Místo: Blatná
HBC Betonova Holubov
SK Ďáblovi soustružníci České Budějovice
ne 15. 01. 2006
12:00
č.z.: 9034
Místo: České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 15. 01. 2006
10:00
č.z.: 9032
Místo: České Budějovice
HC Sharks Český Krumlov B
HBC Betonova Holubov
so 14. 01. 2006
12:00
č.z.: 9028
Místo: České Budějovice
HBC Betonova Holubov
SK Ďáblovi soustružníci České Budějovice