Regionální liga
ne 24. 04. 2022
17:00
č.z.: 62066
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Pardubice D
HBC Opatovice nad Labem
ne 24. 04. 2022
14:00
č.z.: 62068
Místo: Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
ne 17. 04. 2022
17:00
č.z.: 62063
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
TJ Sršni Svitavy
ne 17. 04. 2022
17:00
č.z.: 62064
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HC Jestřábi Přelouč B
ne 10. 04. 2022
17:00
č.z.: 62060
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
ne 10. 04. 2022
16:00
č.z.: 62058
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
HBC Opatovice nad Labem
ne 03. 04. 2022
17:00
č.z.: 62055
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Pardubice D
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
ne 27. 03. 2022
17:00
č.z.: 62049
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HBC Opatovice nad Labem
ne 27. 03. 2022
14:00
č.z.: 62050
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HC Jestřábi Přelouč B
ne 20. 03. 2022
17:00
č.z.: 62048
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
ne 13. 03. 2022
16:30
č.z.: 62043
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
HC Jestřábi Přelouč B
ne 13. 03. 2022
14:00
č.z.: 62041
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Opatovice nad Labem
so 12. 03. 2022
13:30
č.z.: 62042
Místo: Heřmanův Městec
TJ Sršni Svitavy
Ježci Heřmanův Městec B
ne 14. 11. 2021
17:00
č.z.: 62039
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
Delta Pardubice
ne 14. 11. 2021
14:00
č.z.: 62040
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
TJ Sršni Svitavy
ne 07. 11. 2021
17:00
č.z.: 62036
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Pardubice D
HC Jestřábi Přelouč B
ne 07. 11. 2021
16:30
č.z.: 62034
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
ne 31. 10. 2021
17:00
č.z.: 62030
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HBC Pardubice D
ne 31. 10. 2021
14:00
č.z.: 62031
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK Prachovice
ne 24. 10. 2021
17:00
č.z.: 62028
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HC Jestřábi Přelouč B
ne 24. 10. 2021
16:30
č.z.: 62025
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
HBC Opatovice nad Labem
ne 24. 10. 2021
14:00
č.z.: 62027
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Pardubice D
ne 17. 10. 2021
14:00
č.z.: 62022
Místo: Přelouč
HC Jestřábi Přelouč B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
ne 10. 10. 2021
14:00
č.z.: 62020
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec B
ne 03. 10. 2021
17:00
č.z.: 62013
Místo: Přelouč
HBC Opatovice nad Labem
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
ne 03. 10. 2021
16:30
č.z.: 62014
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
TJ Sršni Svitavy
ne 26. 09. 2021
17:00
č.z.: 62009
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Pardubice D
HBC Opatovice nad Labem
ne 26. 09. 2021
16:30
č.z.: 62011
Místo: Pardubice - Svítkov
Delta Pardubice
Ježci Heřmanův Městec B
ne 19. 09. 2021
14:00
č.z.: 62006
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Delta Pardubice
ne 12. 09. 2021
17:00
č.z.: 62002
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Pardubice D
Ježci Heřmanův Městec B