Jungle Fever Kladno
so 30. 05. 2020
10:00
č.z.: 21005
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
ne 17. 11. 2019
17:30
č.z.: 21034
Místo: Kladno - ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 28. 09. 2019
10:00
č.z.: 21006
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
ne 07. 04. 2019
11:00
č.z.: 21074
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
so 02. 03. 2019
11:00
č.z.: 21038
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
ne 18. 03. 2018
13:00
č.z.: 2175
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
ne 11. 03. 2018
14:00
č.z.: 2165
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Jungle Fever Kladno
ne 04. 03. 2018
14:00
č.z.: 233080
Místo: Sítná 09
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Jungle Fever Kladno B
so 28. 10. 2017
14:00
č.z.: 2085
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 07. 10. 2017
13:30
č.z.: 2056
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 30. 09. 2017
12:00
č.z.: 233021
Místo: Sítná 06
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
ne 09. 04. 2017
14:00
č.z.: 2193
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 02. 04. 2017
14:00
č.z.: 2182
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 05. 03. 2017
14:00
č.z.: 2140
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Jungle Fever Kladno
ne 20. 11. 2016
14:00
č.z.: 2124
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
ne 13. 11. 2016
14:00
č.z.: 2112
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
Jungle Fever Kladno
ne 02. 10. 2016
11:00
č.z.: 2048
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
pá 17. 06. 2016
19:30
č.z.: 2282
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
Jungle Fever Kladno
so 30. 04. 2016
10:00
č.z.: 21100
Místo: Palmovka - Asfalt
Bohemia Benders Ďáblice
Jungle Fever Kladno
so 24. 10. 2015
13:00
č.z.: 21025
Místo: Palmovka - Asfalt
Bohemia Benders Ďáblice
Jungle Fever Kladno
so 13. 06. 2015
18:00
č.z.: 9020
Místo: Tipsport aréna Pardubice - hlavní plocha
SK Kometa Polička
Jungle Fever Kladno
so 13. 06. 2015
13:00
č.z.: 9012
Místo: Tipsport aréna Pardubice - vedlejší plocha
Jungle Fever Kladno
HBC Hostivař
so 13. 06. 2015
09:00
č.z.: 9003
Místo: Tipsport aréna Pardubice - hlavní plocha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Jungle Fever Kladno
so 28. 03. 2015
10:00
č.z.: 21080
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav B
Jungle Fever Kladno
so 08. 11. 2014
10:00
č.z.: 21044
Místo: Palmovka - Asfalt
Bohemia Benders Ďáblice
Jungle Fever Kladno
ne 19. 10. 2014
13:00
č.z.: 21035
Místo: Kladno - ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav B
ne 24. 11. 2013
11:00
č.z.: 21081
Místo: Kladno - Sítná 06
Jungle Fever Kladno
Bohemia Benders Ďáblice
so 16. 11. 2013
14:00
č.z.: 21077
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
Jungle Fever Kladno
ne 06. 10. 2013
11:00
č.z.: 21033
Místo: Kladno - Sítná 06
Jungle Fever Kladno
SK Spectrum Praga
so 21. 09. 2013
10:00
č.z.: 21015
Místo: Palmovka - Asfalt
Bohemia Benders Ďáblice
Jungle Fever Kladno
ne 15. 09. 2013
11:00
č.z.: 21011
Místo: Kladno - Sítná 06
Jungle Fever Kladno
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 13. 04. 2013
16:00
č.z.: 21173
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
Jungle Fever Kladno
so 10. 11. 2012
14:00
č.z.: 21082
Místo: Kladno Sítná 06
Jungle Fever Kladno
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 20. 10. 2012
15:30
č.z.: 21056
Místo: Kladno Sítná 06
Jungle Fever Kladno
Bohemia Benders Ďáblice
ne 15. 04. 2012
16:00
č.z.: 21220
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
Jungle Fever Kladno
so 14. 04. 2012
16:00
č.z.: 21216
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
Jungle Fever Kladno
ne 25. 03. 2012
16:00
č.z.: 21167
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
Jungle Fever Kladno
ne 25. 03. 2012
11:30
č.z.: 4084
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Jungle Fever Kladno
so 24. 03. 2012
16:00
č.z.: 21158
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
Elba DDM Ústí nad Labem B
ne 04. 03. 2012
13:00
č.z.: 4069
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
so 19. 11. 2011
14:00
č.z.: 21102
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
Jungle Fever Kladno
so 05. 11. 2011
09:30
č.z.: 21078
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 30. 10. 2011
15:00
č.z.: 21070
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem B
Jungle Fever Kladno
ne 23. 10. 2011
11:30
č.z.: 4039
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 15. 10. 2011
16:00
č.z.: 21054
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
Jungle Fever Kladno
so 08. 10. 2011
13:00
č.z.: 21045
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
Jungle Fever Kladno
ne 02. 10. 2011
15:00
č.z.: 21006
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
so 10. 09. 2011
14:00
č.z.: 4004
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
Jungle Fever Kladno
ne 29. 05. 2011
12:30
č.z.: 41292
Místo: Sítná 2009
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Jungle Fever Kladno B
so 28. 05. 2011
16:00
č.z.: 41288
Místo: Sítná 2009
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
so 28. 05. 2011
09:00
č.z.: 41284
Místo: Sítná 2006
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Jungle Fever Kladno B
ne 22. 05. 2011
11:00
č.z.: 41273
Místo: Sítná 2009
Jungle Fever Kladno B
SK HBC Falcon Kročehlavy
so 14. 05. 2011
16:00
č.z.: 41166
Místo: Sítná 2009
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Jungle Fever Kladno B
so 16. 04. 2011
18:30
č.z.: 22117
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
Jungle Fever Kladno
ne 10. 04. 2011
15:00
č.z.: 41199
Místo: Sítná 2006
Jungle Fever Kladno B
Amálka / Torpédo Hooligans
ne 10. 04. 2011
13:00
č.z.: 22115
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 09. 04. 2011
09:00
č.z.: 22113
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 27. 03. 2011
10:00
č.z.: 2122
Místo: Suchdol nad Lužnicí
Jungle Fever Kladno
SK Suchdol nad Lužnicí
so 26. 03. 2011
15:00
č.z.: 2115
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 26. 03. 2011
10:00
č.z.: 5119
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
so 19. 03. 2011
09:00
č.z.: 5110
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 12. 03. 2011
13:30
č.z.: 22084
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
Jungle Fever Kladno
so 12. 03. 2011
10:30
č.z.: 22083
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
Jungle Fever Kladno
so 05. 03. 2011
13:30
č.z.: 22078
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SHC Killers Litoměřice
so 05. 03. 2011
10:00
č.z.: 22077
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SHC Killers Litoměřice
so 26. 02. 2011
11:30
č.z.: 22070
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
Jungle Fever Kladno
so 26. 02. 2011
08:30
č.z.: 22069
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
Jungle Fever Kladno
st 17. 11. 2010
12:30
č.z.: 22042
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
st 17. 11. 2010
09:30
č.z.: 22041
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
ne 07. 11. 2010
14:30
č.z.: 22032
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 07. 11. 2010
11:30
č.z.: 22031
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 24. 10. 2010
10:00
č.z.: 2056
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
Jungle Fever Kladno
ne 17. 10. 2010
14:00
č.z.: 2049
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Jungle Fever Kladno
so 16. 10. 2010
16:00
č.z.: 41059
Místo: Sítná 2006
Amálka / Torpédo Hooligans
Jungle Fever Kladno B
so 16. 10. 2010
11:30
č.z.: 5044
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
Jungle Fever Kladno
ne 10. 10. 2010
16:00
č.z.: 41026
Místo: Sítná 2006
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
so 09. 10. 2010
10:00
č.z.: 5037
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
Jungle Fever Kladno
so 25. 09. 2010
15:00
č.z.: 41042
Místo: Sítná 2006
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Jungle Fever Kladno B
so 11. 09. 2010
13:30
č.z.: 2008
Místo: Plzeň-Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
Jungle Fever Kladno
so 22. 05. 2010
18:00
č.z.: 7025
Místo: ANS Most
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
Jungle Fever Kladno
ne 09. 05. 2010
18:00
č.z.: 41185
Místo: Sítná 2009
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Jungle Fever Kladno B
ne 09. 05. 2010
08:00
č.z.: 41184
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
so 08. 05. 2010
18:30
č.z.: 41182
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
ne 02. 05. 2010
13:00
č.z.: 41178
Místo: Sítná 2006
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Jungle Fever Kladno B
so 01. 05. 2010
16:00
č.z.: 41174
Místo: Sítná 2009
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Jungle Fever Kladno B
ne 25. 04. 2010
13:00
č.z.: 83118
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
Jungle Fever Kladno
ne 25. 04. 2010
09:30
č.z.: 83117
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
Jungle Fever Kladno
ne 11. 04. 2010
13:30
č.z.: 83104
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 11. 04. 2010
10:00
č.z.: 83103
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 10. 04. 2010
15:00
č.z.: 41154
Místo: Sítná 2006
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Jungle Fever Kladno B
so 10. 04. 2010
13:30
č.z.: 24100
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 10. 04. 2010
10:30
č.z.: 24099
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 21. 03. 2010
15:00
č.z.: 41137
Místo: Sítná 2006
Jungle Fever Kladno B
Amálka / Torpédo Hooligans
ne 07. 03. 2010
15:30
č.z.: 83084
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
ne 07. 03. 2010
14:00
č.z.: 2107
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Jungle Fever Kladno
ne 07. 03. 2010
12:00
č.z.: 83083
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
ne 28. 02. 2010
12:00
č.z.: 83074
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
ne 28. 02. 2010
09:00
č.z.: 83073
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
so 27. 02. 2010
17:00
č.z.: 2091
Místo: Pardubice-Svítkov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
Jungle Fever Kladno
so 28. 11. 2009
14:00
č.z.: 24058
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
so 28. 11. 2009
11:00
č.z.: 24057
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
ne 22. 11. 2009
15:30
č.z.: 83054
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
ne 22. 11. 2009
11:00
č.z.: 83053
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
ne 15. 11. 2009
18:00
č.z.: 41105
Místo: Zimák
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Jungle Fever Kladno B
ne 15. 11. 2009
14:00
č.z.: 83044
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
ne 15. 11. 2009
11:00
č.z.: 83043
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
ne 18. 10. 2009
14:30
č.z.: 83028
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
Jungle Fever Kladno
ne 18. 10. 2009
11:00
č.z.: 83027
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
Jungle Fever Kladno
so 10. 10. 2009
12:00
č.z.: 2041
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 04. 10. 2009
15:30
č.z.: 83014
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 04. 10. 2009
12:00
č.z.: 83013
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 27. 09. 2009
14:00
č.z.: 2025
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
so 26. 09. 2009
14:00
č.z.: 41025
Místo: Sítná 2006
Jungle Fever Kladno B
HBC Š-J Bresson Kladno
so 19. 09. 2009
08:00
č.z.: 41018
Místo: Sítná 2006
Amálka / Torpédo Hooligans
Jungle Fever Kladno B
so 05. 09. 2009
15:00
č.z.: 41005
Místo: Sítná 2006
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
so 16. 05. 2009
18:00
č.z.: 41196
Místo: Sítná
Jungle Fever Kladno B
Amálka / Torpédo Hooligans B
so 02. 05. 2009
09:00
č.z.: 41187
Místo: Sítná
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Jungle Fever Kladno B
pá 01. 05. 2009
18:00
č.z.: 41186
Místo: Zimák
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
so 25. 04. 2009
14:30
č.z.: 24126
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
so 25. 04. 2009
11:00
č.z.: 24125
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
ne 05. 04. 2009
18:00
č.z.: 41167
Místo: Zimák
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Jungle Fever Kladno B
ne 29. 03. 2009
13:00
č.z.: 41128
Místo: Sítná
HBC Black Casino Pletený Újezd
Jungle Fever Kladno B
so 21. 03. 2009
14:00
č.z.: 2099
Místo: Pardubice
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
Jungle Fever Kladno
ne 15. 03. 2009
18:00
č.z.: 41141
Místo: Zimák
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
ne 15. 03. 2009
14:30
č.z.: 23144
Místo: Areál Ježkárna HM
HBC Jokerit Chrudim
Jungle Fever Kladno
ne 15. 03. 2009
11:30
č.z.: 23143
Místo: Areál Ježkárna HM
HBC Jokerit Chrudim
Jungle Fever Kladno
so 21. 02. 2009
12:00
č.z.: 41156
Místo: Zimák
Jungle Fever Kladno B
Amálka / Torpédo Hooligans B
ne 07. 12. 2008
14:00
č.z.: 23102
Místo: Areál Ježkárna HM
Ježci Heřmanův Městec
Jungle Fever Kladno
ne 07. 12. 2008
11:00
č.z.: 23101
Místo: Areál Ježkárna HM
Ježci Heřmanův Městec
Jungle Fever Kladno
so 29. 11. 2008
12:00
č.z.: 24068
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
so 29. 11. 2008
09:00
č.z.: 24067
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
so 15. 11. 2008
14:00
č.z.: 41076
Místo: Sítná
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
ne 02. 11. 2008
14:00
č.z.: 2047
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Jungle Fever Kladno
ne 26. 10. 2008
16:00
č.z.: 41050
Místo: Zimák
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Jungle Fever Kladno B
ne 26. 10. 2008
14:00
č.z.: 2038
Místo: Kladno
Jungle Fever Kladno
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
so 18. 10. 2008
11:30
č.z.: 24029
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Habešovna Gladiators
so 11. 10. 2008
08:30
č.z.: 41037
Místo: Sítná
Jungle Fever Kladno B
HBC Black Casino Pletený Újezd
so 04. 10. 2008
14:00
č.z.: 24012
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav
so 04. 10. 2008
11:00
č.z.: 24011
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Tygři Mladá Boleslav
ne 01. 06. 2008
12:00
č.z.: 41200
Místo: Sítná
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Jungle Fever Kladno B
so 31. 05. 2008
10:00
č.z.: 41199
Místo: Sítná
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Jungle Fever Kladno B
ne 25. 05. 2008
12:00
č.z.: 41195
Místo: Sítná
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
so 24. 05. 2008
15:30
č.z.: 41191
Místo: Zimák
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
ne 11. 05. 2008
16:30
č.z.: 41180
Místo: Zimák
Jungle Fever Kladno B
HBC Black Casino Pletený Újezd
ne 27. 04. 2008
15:00
č.z.: 41164
Místo: Švermov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
Jungle Fever Kladno B
so 26. 04. 2008
13:30
č.z.: 24230
Místo: Kladno u ZS
SK HBC Falcon Kročehlavy
Jungle Fever Kladno
so 26. 04. 2008
10:00
č.z.: 24229
Místo: Kladno u ZS
SK HBC Falcon Kročehlavy
Jungle Fever Kladno
ne 16. 03. 2008
15:30
č.z.: 2114
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
so 08. 03. 2008
13:00
č.z.: 24158
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
HBC Habešovna Gladiators
so 08. 03. 2008
10:00
č.z.: 24157
Místo: Kladno - Sítná
Jungle Fever Kladno
HBC Habešovna Gladiators
so 01. 03. 2008
19:30
č.z.: 41115
Místo: Zimák
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
ne 09. 12. 2007
10:00
č.z.: 41089
Místo: Zimák
HBC Black Casino Pletený Újezd
Jungle Fever Kladno B
ne 02. 12. 2007
18:00
č.z.: 9077
Místo: Kladno - u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Habešovna Gladiators
ne 25. 11. 2007
14:00
č.z.: 2082
Místo: Kladno
Jungle Fever Kladno
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
so 24. 11. 2007
19:00
č.z.: 24098
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
SK HBC Falcon Kročehlavy
so 24. 11. 2007
14:00
č.z.: 41073
Místo: Sítná
Jungle Fever Kladno B
Beer Stars Hnidousy - Motyčín B
ne 18. 11. 2007
14:30
č.z.: 24096
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
ne 18. 11. 2007
13:00
č.z.: 23078
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
ne 18. 11. 2007
11:00
č.z.: 24095
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
ne 18. 11. 2007
09:00
č.z.: 23077
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
ne 28. 10. 2007
14:00
č.z.: 2054
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Jungle Fever Kladno
so 20. 10. 2007
15:00
č.z.: 9057
Místo: Benátky n/J
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
Jungle Fever Kladno
so 06. 10. 2007
14:30
č.z.: 24028
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
Jungle Fever Kladno
so 06. 10. 2007
11:30
č.z.: 24027
Místo: Kladno - Sítná
HBC Habešovna Gladiators
Jungle Fever Kladno
so 29. 09. 2007
16:00
č.z.: 41024
Místo: Švermov
Beer Stars Hnidousy - Motyčín
Jungle Fever Kladno B
pá 28. 09. 2007
15:00
č.z.: 9026
Místo: Praha - Palmovka A
SK Ďáblové Praha B
Jungle Fever Kladno
ne 23. 09. 2007
14:00
č.z.: 2015
Místo: Pardubice
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
Jungle Fever Kladno
ne 10. 06. 2007
11:30
č.z.: 2173
Místo: Kladno - u ZS
Elba Franklin Ústí nad Labem B
Jungle Fever Kladno
so 09. 06. 2007
09:00
č.z.: 2168
Místo: Kladno - u ZS
SK HBC Falcon Kročehlavy
Jungle Fever Kladno
ne 18. 03. 2007
12:30
č.z.: 21136
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
so 17. 03. 2007
16:30
č.z.: 23064
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HbK Golem Bendy Boys Slaný
so 17. 03. 2007
13:30
č.z.: 23063
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HbK Golem Bendy Boys Slaný
ne 04. 03. 2007
16:30
č.z.: 23054
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
Elba Franklin Ústí nad Labem
ne 04. 03. 2007
11:00
č.z.: 23053
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
Elba Franklin Ústí nad Labem
ne 03. 12. 2006
13:00
č.z.: 21094
Místo: Kladno u ZS
HBC Habešovna Gladiators B
Jungle Fever Kladno
so 04. 11. 2006
14:00
č.z.: 21056
Místo: Benátky
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
Jungle Fever Kladno
ne 15. 10. 2006
11:30
č.z.: 21045
Místo: ZS Bronzová Lužiny
HC Kert Park Praha B
Jungle Fever Kladno
so 07. 10. 2006
14:00
č.z.: 23010
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
so 07. 10. 2006
11:00
č.z.: 23009
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem
Jungle Fever Kladno
so 23. 09. 2006
11:00
č.z.: 21016
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
HBC Habešovna Gladiators B
so 27. 05. 2017
14:00
č.z.: 2223
Místo: Zimní stadion plocha I.
Jungle Fever Kladno
SK Kometa Polička
ne 23. 05. 2010
11:00
č.z.: 83134
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
so 22. 05. 2010
11:00
č.z.: 83133
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
Jungle Fever Kladno
so 27. 06. 2020
09:00
č.z.: 21016
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
Jungle Fever Kladno
so 08. 05. 2010
14:00
č.z.: 83125
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
Jungle Fever Kladno
so 22. 04. 2017
14:00
č.z.: 2206
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Jungle Fever Kladno
so 15. 04. 2017
14:00
č.z.: 2202
Místo: Kladno u ZS
Jungle Fever Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec