SK HC Rosa České Budějovice
ne 06. 12. 2020
12:00
č.z.: 32041
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice
ne 01. 11. 2020
12:00
č.z.: 32027
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb City Nová Včelnice
so 17. 10. 2020
09:00
č.z.: 32020
Místo: Pedagog ČB
HBC Vikings České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 03. 10. 2020
13:00
č.z.: 32013
Místo: Prachatice
HBC Flames Volary
SK HC Rosa České Budějovice
so 12. 09. 2020
14:00
č.z.: 32006
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb City Nová Včelnice
SK HC Rosa České Budějovice
so 29. 02. 2020
10:00
č.z.: 32057
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Flames Volary
so 07. 12. 2019
10:00
č.z.: 32056
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
so 23. 11. 2019
09:00
č.z.: 32047
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Platan Protivín
so 16. 11. 2019
09:00
č.z.: 32043
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice
so 19. 10. 2019
15:00
č.z.: 32028
Místo: Pedagog ČB
HBC Falcon České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 12. 10. 2019
09:00
č.z.: 32022
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
ne 06. 10. 2019
13:00
č.z.: 32019
Místo: Protivín
TJ Platan Protivín
SK HC Rosa České Budějovice
so 28. 09. 2019
09:00
č.z.: 32015
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 07. 09. 2019
09:00
č.z.: 32001
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Flames Volary
so 23. 03. 2019
09:00
č.z.: 32068
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
ne 17. 03. 2019
15:30
č.z.: 32061
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 09. 03. 2019
09:00
č.z.: 32059
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
ne 03. 03. 2019
10:00
č.z.: 32054
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK HC Rosa České Budějovice
so 23. 02. 2019
12:00
č.z.: 32050
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
so 27. 10. 2018
14:00
č.z.: 32032
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice
so 20. 10. 2018
09:00
č.z.: 32025
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 13. 10. 2018
14:00
č.z.: 32023
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
SK HC Rosa České Budějovice
so 06. 10. 2018
09:00
č.z.: 32018
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár
so 29. 09. 2018
09:00
č.z.: 32014
Místo: Pedagog
HBC Falcon České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 14. 04. 2018
11:00
č.z.: 32078
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice
so 24. 03. 2018
11:00
č.z.: 32071
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 10. 03. 2018
11:00
č.z.: 32064
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 03. 03. 2018
10:00
č.z.: 32057
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
so 02. 12. 2017
09:00
č.z.: 32050
Místo: Pedagog
HBC Vikings České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 18. 11. 2017
14:00
č.z.: 32043
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice
ne 05. 11. 2017
15:00
č.z.: 32036
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 28. 10. 2017
09:00
č.z.: 32029
Místo: Pedagog
HBC Falcon České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 14. 10. 2017
11:00
č.z.: 32022
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice
so 30. 09. 2017
11:00
č.z.: 32015
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 16. 09. 2017
11:00
č.z.: 32008
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 09. 09. 2017
09:00
č.z.: 32001
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
so 08. 04. 2017
09:00
č.z.: 32069
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
so 01. 04. 2017
10:00
č.z.: 32068
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice
so 18. 03. 2017
09:00
č.z.: 32060
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 04. 03. 2017
09:00
č.z.: 32051
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice
so 12. 11. 2016
10:00
č.z.: 32042
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
so 29. 10. 2016
09:00
č.z.: 32033
Místo: Pedagog ČB
HBC Falcon České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 22. 10. 2016
09:00
č.z.: 32032
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 08. 10. 2016
12:00
č.z.: 32024
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 01. 10. 2016
09:00
č.z.: 32017
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Platan Protivín
so 24. 09. 2016
09:00
č.z.: 32015
Místo: Pedagog ČB
HBC Vikings České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 10. 09. 2016
12:00
č.z.: 32006
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
SK HC Rosa České Budějovice
so 09. 04. 2016
15:00
č.z.: 32083
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 05. 03. 2016
15:00
č.z.: 32065
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
so 28. 11. 2015
10:00
č.z.: 32058
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice
so 21. 11. 2015
15:00
č.z.: 32055
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 24. 10. 2015
14:00
č.z.: 32037
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
SK HC Rosa České Budějovice
ne 11. 10. 2015
10:00
č.z.: 32030
Místo: Pedagog
HBC Vikings České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 10. 10. 2015
14:30
č.z.: 32027
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 26. 09. 2015
11:30
č.z.: 32018
Místo: Protivín
TJ Platan Protivín
SK HC Rosa České Budějovice
so 19. 09. 2015
15:00
č.z.: 32009
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
so 05. 09. 2015
14:00
č.z.: 32002
Místo: Pedagog
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice
so 11. 04. 2015
10:00
č.z.: 32109
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice
so 28. 03. 2015
13:00
č.z.: 32087
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
so 14. 03. 2015
14:00
č.z.: 32076
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Platan Protivín
so 07. 03. 2015
09:30
č.z.: 32075
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice
so 15. 11. 2014
11:00
č.z.: 32054
Místo: TJ Vltava
HBC Vikings České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 08. 11. 2014
12:00
č.z.: 32047
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
ne 26. 10. 2014
12:00
č.z.: 32102
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 18. 10. 2014
14:00
č.z.: 32032
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
SK HC Rosa České Budějovice
so 27. 09. 2014
09:00
č.z.: 32020
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 12. 04. 2014
09:00
č.z.: 32115
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice B
so 05. 04. 2014
15:00
č.z.: 32114
Místo: TJ Vltava
TJ Vltava Deviants České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 22. 03. 2014
12:00
č.z.: 32102
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
ne 09. 03. 2014
13:30
č.z.: 32125
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 08. 03. 2014
13:00
č.z.: 32089
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
ne 01. 12. 2013
13:00
č.z.: 32076
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
SK HC Rosa České Budějovice
so 23. 11. 2013
14:00
č.z.: 32069
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár
so 26. 10. 2013
09:00
č.z.: 32047
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
ne 20. 10. 2013
13:00
č.z.: 32037
Místo: TJ Vltava
HBC Vikings České Budějovice B
SK HC Rosa České Budějovice
ne 13. 10. 2013
10:00
č.z.: 32147
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK HC Rosa České Budějovice
so 12. 10. 2013
09:00
č.z.: 32036
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Vltava Deviants České Budějovice
so 28. 09. 2013
14:30
č.z.: 32024
Místo: TJ Vltava
HBC Betonova Holubov B
SK HC Rosa České Budějovice
ne 22. 09. 2013
11:00
č.z.: 32154
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
so 14. 09. 2013
11:00
č.z.: 32011
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice
so 07. 09. 2013
12:00
č.z.: 32002
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Platan Protivín
so 20. 04. 2013
09:00
č.z.: 33132
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Platan Protivín
ne 14. 04. 2013
13:00
č.z.: 33155
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
SK HC Rosa České Budějovice
so 06. 04. 2013
09:00
č.z.: 33119
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 23. 03. 2013
15:00
č.z.: 33110
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava Deviants České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 16. 03. 2013
10:00
č.z.: 33106
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice B
so 02. 03. 2013
09:00
č.z.: 33093
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
so 08. 12. 2012
12:00
č.z.: 33080
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár
so 01. 12. 2012
10:00
č.z.: 33077
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
so 17. 11. 2012
10:00
č.z.: 33066
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 03. 11. 2012
11:00
č.z.: 33054
Místo: Protivín
TJ Platan Protivín
SK HC Rosa České Budějovice
so 20. 10. 2012
14:00
č.z.: 33041
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice
so 13. 10. 2012
10:00
č.z.: 33032
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Vltava Deviants České Budějovice
so 06. 10. 2012
13:00
č.z.: 33028
Místo: Vltava ČB
HBC Vikings České Budějovice B
SK HC Rosa České Budějovice
pá 28. 09. 2012
15:00
č.z.: 33144
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 22. 09. 2012
13:30
č.z.: 33015
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
SK HC Rosa České Budějovice
ne 09. 09. 2012
10:00
č.z.: 33002
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK HC Rosa České Budějovice
so 19. 05. 2012
10:00
č.z.: 18123
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK HC Rosa České Budějovice
ne 13. 05. 2012
16:00
č.z.: 18122
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár
so 12. 05. 2012
08:00
č.z.: 18121
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár
ne 06. 05. 2012
14:00
č.z.: 18118
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava Deviants České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 05. 05. 2012
14:00
č.z.: 18116
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava Deviants České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
ne 29. 04. 2012
09:00
č.z.: 18114
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Vltava Deviants České Budějovice
so 28. 04. 2012
08:00
č.z.: 18112
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Vltava Deviants České Budějovice
so 21. 04. 2012
08:30
č.z.: 18108
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Platan Protivín
ne 15. 04. 2012
14:00
č.z.: 18104
Místo: Protivín
TJ Platan Protivín
SK HC Rosa České Budějovice
ne 08. 04. 2012
09:00
č.z.: 18096
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Platan Protivín
so 07. 04. 2012
09:00
č.z.: 18092
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Platan Protivín
ne 01. 04. 2012
11:00
č.z.: 18087
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
ne 25. 03. 2012
10:00
č.z.: 18085
Místo: Vltava ČB
SK Palestine Thumbs
SK HC Rosa České Budějovice
so 17. 03. 2012
10:00
č.z.: 18076
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice B
SK HC Rosa České Budějovice
so 10. 03. 2012
10:00
č.z.: 18075
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice
so 25. 02. 2012
12:00
č.z.: 18064
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár
so 26. 11. 2011
12:00
č.z.: 18058
Místo: Vltava ČB
TJ Vltava Deviants České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 19. 11. 2011
13:00
č.z.: 18053
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Platan Protivín
ne 13. 11. 2011
11:00
č.z.: 18049
Místo: Vltava ČB
HbK Termiti Velešín
SK HC Rosa České Budějovice
so 05. 11. 2011
13:00
č.z.: 18042
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
SK HC Rosa České Budějovice
ne 30. 10. 2011
11:00
č.z.: 18040
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Palestine Thumbs
so 22. 10. 2011
09:00
č.z.: 18031
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice B
so 15. 10. 2011
12:00
č.z.: 18030
Místo: Vltava ČB
HBC Vikings České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 01. 10. 2011
10:00
č.z.: 18019
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK HC Rosa České Budějovice
so 24. 09. 2011
12:30
č.z.: 18013
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Vltava Deviants České Budějovice
so 10. 09. 2011
11:00
č.z.: 18004
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HbK Termiti Velešín
so 30. 04. 2011
10:00
č.z.: 18119
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
ne 24. 04. 2011
10:00
č.z.: 18115
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
SK HC Rosa České Budějovice
so 23. 04. 2011
10:00
č.z.: 18111
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
so 16. 04. 2011
10:00
č.z.: 18106
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK HC Rosa České Budějovice
so 09. 04. 2011
12:00
č.z.: 18101
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Platan Protivín
so 02. 04. 2011
13:00
č.z.: 18098
Místo: Vltava ČB
SK Palestine Thumbs
SK HC Rosa České Budějovice
so 12. 03. 2011
10:30
č.z.: 18082
Místo: Pedagog ČB
HBC Vikings České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 05. 03. 2011
14:00
č.z.: 18078
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Dranreb Nová Včelnice
so 04. 12. 2010
12:00
č.z.: 18068
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov B
so 27. 11. 2010
10:00
č.z.: 18062
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
SK HC Rosa České Budějovice
so 13. 11. 2010
12:00
č.z.: 18052
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Beer Stars Pluhův Žďár
so 30. 10. 2010
10:00
č.z.: 18042
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Palestine Thumbs
so 09. 10. 2010
11:30
č.z.: 18028
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Vikings České Budějovice
so 02. 10. 2010
10:00
č.z.: 18025
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
SK HC Rosa České Budějovice
so 18. 09. 2010
10:00
č.z.: 18013
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov B
SK HC Rosa České Budějovice
so 11. 09. 2010
11:00
č.z.: 18006
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B
ne 30. 05. 2010
10:00
č.z.: 16152
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 29. 05. 2010
14:00
č.z.: 16151
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
SK HC Rosa České Budějovice
ne 16. 05. 2010
12:00
č.z.: 16148
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK HC Rosa České Budějovice
so 15. 05. 2010
10:00
č.z.: 16146
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 02. 05. 2010
15:00
č.z.: 16138
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 01. 05. 2010
10:00
č.z.: 16134
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 24. 04. 2010
14:00
č.z.: 16131
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
so 17. 04. 2010
10:00
č.z.: 16122
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK HC Rosa České Budějovice
so 10. 04. 2010
10:00
č.z.: 16116
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 03. 04. 2010
11:00
č.z.: 16111
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice
so 27. 03. 2010
09:00
č.z.: 16103
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
SK HC Rosa České Budějovice
ne 14. 03. 2010
12:00
č.z.: 16096
Místo: Vltava ČB
SK Palestine Thumbs
SK HC Rosa České Budějovice
ne 28. 02. 2010
10:00
č.z.: 16079
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 05. 12. 2009
09:00
č.z.: 16073
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 21. 11. 2009
09:00
č.z.: 16061
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 14. 11. 2009
12:00
č.z.: 16056
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 07. 11. 2009
15:00
č.z.: 16053
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 31. 10. 2009
12:00
č.z.: 16045
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 24. 10. 2009
13:00
č.z.: 16039
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov
ne 11. 10. 2009
09:00
č.z.: 16030
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Palestine Thumbs
so 26. 09. 2009
10:00
č.z.: 16014
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
ne 20. 09. 2009
11:00
č.z.: 16011
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
SK HC Rosa České Budějovice
so 12. 09. 2009
10:00
č.z.: 16002
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Blatná Datels B
so 25. 04. 2009
10:00
č.z.: 16095
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 18. 04. 2009
10:00
č.z.: 16091
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
so 11. 04. 2009
10:00
č.z.: 16087
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Blatná Datels B
so 04. 04. 2009
09:00
č.z.: 16081
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 28. 03. 2009
10:00
č.z.: 16078
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 21. 03. 2009
13:00
č.z.: 16073
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK HC Rosa České Budějovice
so 07. 03. 2009
15:00
č.z.: 16065
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
ne 01. 03. 2009
14:30
č.z.: 16051
Místo: Pedagog ČB
SK Palestine Thumbs
SK HC Rosa České Budějovice
so 28. 02. 2009
10:30
č.z.: 16058
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
so 22. 11. 2008
09:30
č.z.: 16046
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
SK HC Rosa České Budějovice
po 17. 11. 2008
12:00
č.z.: 16027
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 08. 11. 2008
10:30
č.z.: 16037
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
so 01. 11. 2008
09:00
č.z.: 16031
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
SK HC Rosa České Budějovice
so 11. 10. 2008
12:00
č.z.: 16018
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 04. 10. 2008
09:00
č.z.: 16011
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
ne 21. 09. 2008
09:00
č.z.: 16009
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Palestine Thumbs
so 13. 09. 2008
12:00
č.z.: 16001
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Švantlův Dvůr Písek B
ne 25. 05. 2008
10:00
č.z.: 16130
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 24. 05. 2008
10:00
č.z.: 16129
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
SK HC Rosa České Budějovice
ne 11. 05. 2008
15:00
č.z.: 16125
Místo: Vltava ČB
SK Palestine Thumbs
SK HC Rosa České Budějovice
so 10. 05. 2008
15:00
č.z.: 16123
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Palestine Thumbs
so 26. 04. 2008
10:00
č.z.: 16107
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 12. 04. 2008
14:30
č.z.: 16099
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 05. 04. 2008
09:00
č.z.: 16091
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 08. 03. 2008
10:00
č.z.: 16072
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Betonova Holubov
so 01. 03. 2008
12:00
č.z.: 16069
Místo: Vltava ČB
SK Palestine Thumbs
SK HC Rosa České Budějovice
ne 24. 02. 2008
09:00
č.z.: 16058
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
SK HC Rosa České Budějovice
so 23. 02. 2008
09:00
č.z.: 16061
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Stars Suché Vrbné B
so 01. 12. 2007
10:00
č.z.: 16052
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK HC Rosa České Budějovice
so 24. 11. 2007
10:00
č.z.: 16047
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC ETE Týn nad Vltavou
so 17. 11. 2007
15:00
č.z.: 16045
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 10. 11. 2007
09:00
č.z.: 16037
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HBC Falcon České Budějovice
so 20. 10. 2007
09:00
č.z.: 16025
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
TJ Dynamo České Budějovice
so 06. 10. 2007
14:00
č.z.: 16019
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
SK HC Rosa České Budějovice
so 29. 09. 2007
09:30
č.z.: 16010
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Palestine Thumbs
so 22. 09. 2007
14:00
č.z.: 16009
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
SK HC Rosa České Budějovice
so 13. 04. 2019
17:00
č.z.: 32082
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B
ne 07. 04. 2019
15:00
č.z.: 32078
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 06. 04. 2019
15:00
č.z.: 32074
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 29. 04. 2017
15:00
č.z.: 32075
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK HC Rosa České Budějovice
so 22. 04. 2017
12:00
č.z.: 32073
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
SK Suchdol nad Lužnicí B