HBC Bazzy Děčín
ne 13. 06. 2021
14:30
č.z.: 51605
Místo: Ústí nad Labem
Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
so 12. 12. 2020
11:00
č.z.: 51034
Místo: Ústí nad Labem
Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 04. 10. 2020
17:00
č.z.: 51016
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 29. 09. 2019
15:00
č.z.: 51020
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 22. 09. 2019
16:30
č.z.: 51011
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Bazzy Děčín
HSÚ Berani Ústí nad Labem
ne 17. 02. 2019
14:00
č.z.: 51105
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 16. 09. 2018
15:00
č.z.: 51014
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
út 08. 05. 2018
18:00
č.z.: 51152
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 06. 05. 2018
17:30
č.z.: 51148
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 05. 05. 2018
18:00
č.z.: 51144
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 29. 04. 2018
08:30
č.z.: 51140
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
so 28. 04. 2018
18:00
č.z.: 51136
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 18. 03. 2018
12:00
č.z.: 51106
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 22. 10. 2017
15:00
č.z.: 51040
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Bazzy Děčín
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 22. 03. 2014
13:00
č.z.: 51098
Místo: Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary
ne 01. 12. 2013
12:00
č.z.: 51059
Místo: Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
HBC Vikingové Karlovy Vary
so 30. 11. 2013
14:00
č.z.: 51053
Místo: Karlovy Vary
SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary
HBC Bazzy Děčín
ne 22. 09. 2013
15:00
č.z.: 51008
Místo: Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
SK HBC Černá Plzeň Karlovy Vary
so 18. 05. 2013
15:00
č.z.: 52141
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
so 29. 10. 2011
08:00
č.z.: 86045
Místo: Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
HBC Siad Bulldogs Bílina
ne 08. 05. 2011
17:30
č.z.: 86201
Místo: Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín
so 07. 05. 2011
12:30
č.z.: 86199
Místo: Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 30. 04. 2011
08:00
č.z.: 86197
Místo: Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín
so 26. 03. 2011
17:30
č.z.: 86171
Místo: Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 12. 03. 2011
08:30
č.z.: 86155
Místo: Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 20. 11. 2010
11:30
č.z.: 86080
Místo: Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín
so 29. 05. 2010
14:00
č.z.: 86152
Místo: Děčín - ZS
HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 22. 05. 2010
15:00
č.z.: 86151
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín
ne 28. 03. 2010
18:00
č.z.: 86119
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Tučňáci Chomutov
so 20. 03. 2010
08:30
č.z.: 86106
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 13. 03. 2010
12:00
č.z.: 86100
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 22. 11. 2009
17:00
č.z.: 86067
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín
so 14. 11. 2009
13:30
č.z.: 86056
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Concept Team Most B
so 24. 10. 2009
12:00
č.z.: 86045
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC North Stars Chomutov
so 17. 10. 2009
13:30
č.z.: 86040
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 11. 10. 2009
19:00
č.z.: 86034
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
so 03. 10. 2009
13:30
č.z.: 86023
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov
ne 20. 09. 2009
13:30
č.z.: 86012
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Siad Bulldogs Bílina
so 12. 09. 2009
09:00
č.z.: 86001
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 19. 04. 2009
13:30
č.z.: 81098
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 05. 04. 2009
15:30
č.z.: 81083
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
TJ Snack Dobřany B
ne 15. 03. 2009
16:00
č.z.: 81072
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov
ne 01. 03. 2009
14:00
č.z.: 81064
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 23. 11. 2008
14:00
č.z.: 81043
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
TJ Snack Dobřany B
ne 16. 11. 2008
17:30
č.z.: 81039
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 12. 10. 2008
13:30
č.z.: 81018
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
TJ ZKZ Horní Bříza
ne 05. 10. 2008
14:00
č.z.: 81016
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
HBC Bazzy Děčín
ne 14. 09. 2008
14:00
č.z.: 81004
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
DDM Ústí nad Labem
ne 02. 12. 2007
17:30
č.z.: 81050
Místo: Stadion mládeže UNL
HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 18. 11. 2007
16:00
č.z.: 81041
Místo: Stadion mládeže UNL
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 14. 10. 2007
13:00
č.z.: 81022
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín
ne 22. 04. 2007
16:30
č.z.: 81098
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín
so 21. 04. 2007
12:30
č.z.: 82066
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Nové Strašecí
ne 01. 04. 2007
16:00
č.z.: 81084
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Plzeň - Litice
so 31. 03. 2007
13:30
č.z.: 82060
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Plzeň - Litice
so 31. 03. 2007
10:00
č.z.: 82059
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Plzeň - Litice
ne 25. 03. 2007
16:00
č.z.: 81080
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Pento Most B
so 10. 03. 2007
15:30
č.z.: 82046
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
TJ Tatran Třemošná
so 10. 03. 2007
12:30
č.z.: 82045
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
TJ Tatran Třemošná
ne 25. 02. 2007
15:00
č.z.: 81063
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 18. 02. 2007
15:00
č.z.: 81058
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
TJ Tatran Třemošná B
so 02. 12. 2006
15:00
č.z.: 81052
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary B
ne 12. 11. 2006
16:00
č.z.: 81039
Místo: Plzeň - Štruncovy Sady
HBC Plzeň - Litice
HBC Bazzy Děčín
ne 22. 10. 2006
16:30
č.z.: 82022
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří
ne 22. 10. 2006
13:30
č.z.: 82021
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří
ne 22. 10. 2006
10:00
č.z.: 81027
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
TJ Baník Meziboří
ne 15. 10. 2006
10:00
č.z.: 81022
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Škoda Plzeň B
ne 08. 10. 2006
16:00
č.z.: 81020
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín
so 07. 10. 2006
15:30
č.z.: 82012
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Nové Strašecí
so 07. 10. 2006
12:30
č.z.: 82011
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Nové Strašecí
ne 24. 09. 2006
10:00
č.z.: 81012
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC MD Krupka
so 23. 09. 2006
14:30
č.z.: 82002
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 23. 09. 2006
11:00
č.z.: 82001
Místo: Ústí n/L - Stadion mládeže
HBC Bazzy Děčín
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 27. 08. 2005
15:00
č.z.: 6010
Místo: Česká Třebová
HBC Autosklo H.A.K. H.Králové
HBC Bazzy Děčín
so 27. 08. 2005
12:00
č.z.: 6008
Místo: Česká Třebová
Elba Franklin Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 04. 07. 2021
10:30
č.z.: 51903
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
ne 29. 05. 2022
13:30
č.z.: 51115
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
so 03. 07. 2021
12:00
č.z.: 51902
Místo: Ústí nad Labem
Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
st 03. 11. 2021
18:30
č.z.: 3046
Místo: Ústí nad Labem
HBC Bazzy Děčín
HBC Ještěři Ústí nad Labem