HBC Concept Team Most
ne 29. 11. 2015
15:00
č.z.: 51062
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Concept Team Most
so 28. 11. 2015
10:00
č.z.: 51067
Místo: Most - A.N.S.
HBC Concept Team Most
SHC Killers Litoměřice
so 19. 09. 2015
09:30
č.z.: 51006
Místo: Most - A.N.S.
HBC Concept Team Most
Elba DDM Ústí nad Labem B
ne 23. 11. 2014
12:30
č.z.: 52053
Místo: Most - A.N.S.
HBC Concept Team Most
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
ne 21. 09. 2014
13:30
č.z.: 52008
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
ne 04. 05. 2014
17:00
č.z.: 52129
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Concept Team Most
so 01. 03. 2014
18:00
č.z.: 52084
Místo: ANS Most
HBC Concept Team Most
Elba DDM Ústí nad Labem B
ne 09. 02. 2014
16:00
č.z.: 52069
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
so 02. 11. 2013
10:00
č.z.: 52039
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B
HBC Concept Team Most
so 09. 03. 2013
16:00
č.z.: 52103
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
so 15. 12. 2012
15:30
č.z.: 52071
Místo: Most-ANS
HBC Concept Team Most
HBC Siad Bulldogs Bílina
ne 04. 11. 2012
16:30
č.z.: 52041
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
ne 21. 10. 2012
12:00
č.z.: 52031
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HBC Concept Team Most
so 10. 03. 2012
15:30
č.z.: 86083
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
ne 24. 04. 2011
10:00
č.z.: 21311
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
HBC Concept Team Most
so 23. 04. 2011
10:00
č.z.: 21307
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
HBC Concept Team Most
so 19. 03. 2011
10:00
č.z.: 86158
Místo: ANS Most
HBC Concept Team Most B
Elba Franklin Ústí nad Labem B
so 12. 03. 2011
18:30
č.z.: 86154
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most B
ne 06. 03. 2011
11:00
č.z.: 21160
Místo: Benátky nad Jizerou
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBC Concept Team Most
so 26. 02. 2011
19:00
č.z.: 86141
Místo: Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most B
so 26. 02. 2011
14:30
č.z.: 21191
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
South Park Cows
HBC Concept Team Most
so 11. 12. 2010
15:30
č.z.: 86112
Místo: ANS Most
HBC Concept Team Most B
HBC North Stars Chomutov
so 04. 12. 2010
11:30
č.z.: 86097
Místo: ANS Most
HBC Concept Team Most B
HBC Siad Bulldogs Bílina
ne 21. 11. 2010
14:00
č.z.: 21139
Místo: Stadion mládeže UNL
DDM Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
so 13. 11. 2010
14:00
č.z.: 21126
Místo: ASF - Palmovka
Bohemia Benders Ďáblice
HBC Concept Team Most
so 06. 11. 2010
18:00
č.z.: 86066
Místo: Ústí nad Labem
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Concept Team Most B
ne 31. 10. 2010
16:00
č.z.: 86062
Místo: ANS Most
HBC Concept Team Most B
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
ne 24. 10. 2010
12:00
č.z.: 86049
Místo: ANS Most
HBC Concept Team Most B
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 02. 10. 2010
11:00
č.z.: 21053
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
HBC Concept Team Most
ne 26. 09. 2010
14:00
č.z.: 86020
Místo: Chomutov
HBC North Stars Chomutov
HBC Concept Team Most B
ne 16. 05. 2010
11:00
č.z.: 81099
Místo: Most - ANS
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most
so 15. 05. 2010
18:00
č.z.: 81097
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 09. 05. 2010
10:00
č.z.: 81095
Místo: Kladno u ZS
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most
ne 18. 04. 2010
08:30
č.z.: 81085
Místo: Most - ANS
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most
so 10. 04. 2010
10:30
č.z.: 81079
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
so 27. 03. 2010
11:30
č.z.: 86109
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most B
Elba Franklin Ústí nad Labem B
ne 21. 03. 2010
17:00
č.z.: 81069
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary
so 13. 03. 2010
14:00
č.z.: 86098
Místo: Chomutov
HBC North Stars Chomutov
HBC Concept Team Most B
so 06. 03. 2010
11:30
č.z.: 86095
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most B
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 28. 02. 2010
14:00
č.z.: 81058
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
HBC Concept Team Most
so 27. 02. 2010
19:00
č.z.: 86087
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most B
ne 29. 11. 2009
14:00
č.z.: 81056
Místo: Karlovy Vary
SK HBC CSKA Karlovy Vary
HBC Concept Team Most
so 21. 11. 2009
14:00
č.z.: 86065
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most B
HBC Siad Bulldogs Bílina
ne 15. 11. 2009
13:30
č.z.: 81042
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
so 14. 11. 2009
13:30
č.z.: 86056
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Bazzy Děčín
HBC Concept Team Most B
ne 01. 11. 2009
14:00
č.z.: 81035
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
TJ Plzeň - Litice
HBC Concept Team Most
so 24. 10. 2009
10:00
č.z.: 86043
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Concept Team Most B
ne 18. 10. 2009
16:00
č.z.: 81028
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
SK HBC CSKA Karlovy Vary
ne 11. 10. 2009
20:00
č.z.: 86032
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most B
HBC North Stars Chomutov
so 10. 10. 2009
19:00
č.z.: 86029
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most B
so 03. 10. 2009
14:00
č.z.: 86021
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most B
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
ne 24. 05. 2009
16:00
č.z.: 86137
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
HBC Siad Bulldogs Bílina
so 16. 05. 2009
10:00
č.z.: 86135
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
HBC Siad Bulldogs Bílina
so 02. 05. 2009
16:00
č.z.: 86121
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem - SD
HBC Concept Team Most
po 13. 04. 2009
13:00
č.z.: 86108
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 14. 03. 2009
17:00
č.z.: 86084
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
so 07. 03. 2009
18:00
č.z.: 86080
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
DDM Ústí nad Labem - SD
HBC Concept Team Most
so 28. 02. 2009
19:00
č.z.: 86075
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
HBC Siad Bulldogs Bílina
ne 07. 12. 2008
16:30
č.z.: 86065
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
HBC North Stars Chomutov
so 22. 11. 2008
16:00
č.z.: 86054
Místo: Ústí n.L. - St.mládeže
HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
so 18. 10. 2008
13:00
č.z.: 86028
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
so 11. 10. 2008
13:00
č.z.: 86024
Místo: Most - ANS
HBC Concept Team Most
DDM Ústí nad Labem - SD
ne 23. 03. 2008
11:00
č.z.: 86132
Místo:
HBC Concept Team Most
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
so 01. 03. 2008
14:00
č.z.: 86106
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
so 01. 12. 2007
10:30
č.z.: 86076
Místo: ANS Most
HBC Concept Team Most
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
ne 25. 11. 2007
17:00
č.z.: 86061
Místo: Stadion mládeže UNL
HBC Orlík Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
ne 28. 10. 2007
10:30
č.z.: 86046
Místo: ANS Most
HBC Concept Team Most
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
ne 14. 10. 2007
16:30
č.z.: 86031
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
ne 30. 09. 2007
16:00
č.z.: 86016
Místo: ANS Most
HBC Concept Team Most
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 29. 09. 2007
08:30
č.z.: 86011
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Athena Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
so 15. 09. 2007
11:00
č.z.: 86001
Místo: Stadion mládeže UNL
HSÚ Zdemar Motor a Orion Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most
čt 29. 03. 2007
10:30
č.z.: 86137
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Athena Ústí nad Labem
HBC Concept Team Most