HC Olympia Hradec Králové
ne 21. 04. 2013
11:00
č.z.: 62180
Místo: Pardubice-Svítkov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
HC Olympia Hradec Králové
ne 14. 04. 2013
14:00
č.z.: 62171
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec B
so 13. 04. 2013
14:00
č.z.: 62167
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK Hokejbal Žamberk
ne 07. 04. 2013
14:00
č.z.: 62156
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Delta Pardubice
ne 31. 03. 2013
16:30
č.z.: 62154
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 24. 03. 2013
14:00
č.z.: 62141
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Roneka Pardubice
ne 17. 03. 2013
13:00
č.z.: 62140
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HC Jestřábi Přelouč B
ne 03. 03. 2013
14:00
č.z.: 62125
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Jokerit Chrudim B
ne 02. 12. 2012
13:00
č.z.: 62115
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK Holcim Prachovice
so 01. 12. 2012
13:00
č.z.: 62080
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HC Olympia Hradec Králové
ne 25. 11. 2012
13:00
č.z.: 62110
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 18. 11. 2012
11:00
č.z.: 62102
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Dahama Opatovice nad Labem
HC Olympia Hradec Králové
so 10. 11. 2012
08:30
č.z.: 62092
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
ne 04. 11. 2012
14:00
č.z.: 62089
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B
ne 21. 10. 2012
12:00
č.z.: 62065
Místo: Pardubice-Svítkov
Delta Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 14. 10. 2012
14:00
č.z.: 62063
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 07. 10. 2012
11:00
č.z.: 62050
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 23. 09. 2012
14:00
č.z.: 62037
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Jokerit Chrudim
ne 16. 09. 2012
14:00
č.z.: 62025
Místo: Prachovice
SK Holcim Prachovice
HC Olympia Hradec Králové
ne 09. 09. 2012
15:00
č.z.: 62019
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
HC Olympia Hradec Králové
so 08. 09. 2012
10:00
č.z.: 62011
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Dahama Opatovice nad Labem
ne 02. 09. 2012
16:30
č.z.: 62004
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 15. 04. 2012
17:00
č.z.: 91108
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
ERA Svítkov Stars Pardubice B
ne 08. 04. 2012
18:00
č.z.: 91103
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 07. 04. 2012
11:00
č.z.: 91097
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK Holcim Prachovice
ne 25. 03. 2012
14:30
č.z.: 91086
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Roneka Pardubice
ne 04. 03. 2012
11:00
č.z.: 91075
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec C
ne 27. 11. 2011
16:00
č.z.: 91066
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
HC Olympia Hradec Králové
ne 13. 11. 2011
12:00
č.z.: 91057
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 06. 11. 2011
16:00
č.z.: 91053
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice B
HC Olympia Hradec Králové
ne 30. 10. 2011
11:00
č.z.: 91048
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 23. 10. 2011
13:00
č.z.: 91042
Místo: Prachovice
SK Holcim Prachovice
HC Olympia Hradec Králové
ne 16. 10. 2011
11:00
č.z.: 91039
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Jokerit Chrudim B
ne 09. 10. 2011
13:30
č.z.: 91031
Místo: Pce-Svítkov
HBC Roneka Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 18. 09. 2011
14:00
č.z.: 91020
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
HC Olympia Hradec Králové
ne 11. 09. 2011
16:00
č.z.: 91011
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
so 10. 09. 2011
09:00
č.z.: 91009
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HC Jestřábi Přelouč B
ne 04. 09. 2011
11:00
č.z.: 91002
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
so 28. 05. 2011
17:00
č.z.: 91120
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
ne 22. 05. 2011
11:00
č.z.: 91118
Místo: Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 15. 05. 2011
14:00
č.z.: 91114
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
so 14. 05. 2011
11:00
č.z.: 91112
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
so 30. 04. 2011
15:00
č.z.: 91100
Místo: Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 24. 04. 2011
10:00
č.z.: 91096
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 23. 04. 2011
17:00
č.z.: 91092
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 17. 04. 2011
14:00
č.z.: 91086
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Fire horses Živanice
ne 03. 04. 2011
10:00
č.z.: 91076
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
ERA Svítkov Stars Pardubice B
ne 27. 03. 2011
09:00
č.z.: 91071
Místo: Pce-Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
HC Olympia Hradec Králové
ne 20. 03. 2011
12:00
č.z.: 91066
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
ne 13. 03. 2011
17:00
č.z.: 91061
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 14. 11. 2010
12:00
č.z.: 91051
Místo: Pce-Svítkov
HBC Roneka Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 07. 11. 2010
10:00
č.z.: 91046
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec C
ne 31. 10. 2010
11:00
č.z.: 91041
Místo: Pce-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HC Olympia Hradec Králové
ne 17. 10. 2010
16:00
č.z.: 91031
Místo: Pce-Svítkov
ERA Svítkov Stars Pardubice B
HC Olympia Hradec Králové
ne 10. 10. 2010
13:00
č.z.: 91026
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C
ne 03. 10. 2010
18:30
č.z.: 91021
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 26. 09. 2010
10:00
č.z.: 91016
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 19. 09. 2010
16:30
č.z.: 91011
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Jokerit Chrudim B
ne 05. 09. 2010
17:00
č.z.: 91001
Místo: H.Městec
Ježci Heřmanův Městec C
HC Olympia Hradec Králové
ne 09. 05. 2010
13:00
č.z.: 91117
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
so 08. 05. 2010
14:00
č.z.: 91115
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
ne 02. 05. 2010
14:00
č.z.: 91113
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 01. 05. 2010
17:00
č.z.: 91111
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 24. 04. 2010
11:00
č.z.: 91110
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Fire horses Živanice
ne 18. 04. 2010
13:00
č.z.: 91106
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HC Olympia Hradec Králové
so 17. 04. 2010
16:30
č.z.: 91102
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HC Olympia Hradec Králové
ne 11. 04. 2010
17:00
č.z.: 91098
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Fire horses Živanice
so 10. 04. 2010
10:00
č.z.: 91094
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Fire horses Živanice
ne 28. 03. 2010
17:00
č.z.: 91090
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
HC Olympia Hradec Králové
ne 14. 03. 2010
15:00
č.z.: 91080
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 13. 03. 2010
10:00
č.z.: 91072
Místo: Pardubice-Svítkov
NC Svítkovice
HC Olympia Hradec Králové
ne 07. 03. 2010
14:00
č.z.: 91069
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
ne 22. 11. 2009
10:00
č.z.: 91063
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 15. 11. 2009
14:00
č.z.: 91058
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Fire horses Živanice
ne 08. 11. 2009
12:00
č.z.: 91054
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
HC Olympia Hradec Králové
so 07. 11. 2009
09:00
č.z.: 91047
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Alfa Pardubice C
ne 25. 10. 2009
14:00
č.z.: 91045
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec C
ne 11. 10. 2009
17:00
č.z.: 91035
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 03. 10. 2009
12:00
č.z.: 91024
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 20. 09. 2009
13:00
č.z.: 91018
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Roneka Pardubice
so 19. 09. 2009
14:00
č.z.: 91013
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HC Olympia Hradec Králové
ne 13. 09. 2009
14:00
č.z.: 91009
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Jokerit Chrudim
ne 06. 09. 2009
09:00
č.z.: 91002
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
HC Olympia Hradec Králové
so 23. 05. 2009
10:00
č.z.: 91075
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
ne 17. 05. 2009
10:00
č.z.: 91074
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 16. 05. 2009
10:00
č.z.: 91073
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 10. 05. 2009
10:00
č.z.: 91072
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
so 09. 05. 2009
10:00
č.z.: 91071
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
ne 03. 05. 2009
17:00
č.z.: 91070
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec B
so 02. 05. 2009
10:00
č.z.: 91068
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HC Olympia Hradec Králové
pá 01. 05. 2009
12:00
č.z.: 91066
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HC Olympia Hradec Králové
ne 26. 04. 2009
16:30
č.z.: 91064
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec B
so 25. 04. 2009
15:00
č.z.: 91062
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec B
so 18. 04. 2009
12:00
č.z.: 91058
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 12. 04. 2009
13:00
č.z.: 91057
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Jokerit Chrudim
ne 05. 04. 2009
16:00
č.z.: 91053
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec B
ne 29. 03. 2009
13:00
č.z.: 91050
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 22. 03. 2009
18:00
č.z.: 91047
Místo: Pce-Polabiny
HBC DDM Alfa Pardubice B
HC Olympia Hradec Králové
ne 15. 03. 2009
11:00
č.z.: 91045
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
ne 08. 03. 2009
11:00
č.z.: 91042
Místo: Heřmanův Městec
HBC Jokerit Chrudim
HC Olympia Hradec Králové
ne 01. 03. 2009
16:30
č.z.: 91039
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HC Olympia Hradec Králové
ne 22. 02. 2009
14:00
č.z.: 91035
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 16. 11. 2008
11:00
č.z.: 91032
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC DDM Alfa Pardubice B
ne 09. 11. 2008
11:00
č.z.: 91028
Místo: Pce-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 02. 11. 2008
11:00
č.z.: 91027
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Jokerit Chrudim
ne 26. 10. 2008
13:00
č.z.: 91023
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec B
ne 19. 10. 2008
13:00
č.z.: 91020
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 12. 10. 2008
14:00
č.z.: 91018
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC DDM Alfa Pardubice B
ne 05. 10. 2008
12:00
č.z.: 91015
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
ne 28. 09. 2008
12:00
č.z.: 91012
Místo: Heřmanův Městec
HBC Jokerit Chrudim
HC Olympia Hradec Králové
ne 21. 09. 2008
18:00
č.z.: 91008
Místo: Pce-Polabiny
HBC DDM Alfa Pardubice B
HC Olympia Hradec Králové
so 20. 09. 2008
14:00
č.z.: 91005
Místo: Pce-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 14. 09. 2008
16:30
č.z.: 91003
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HC Olympia Hradec Králové
ne 27. 04. 2008
12:00
č.z.: 91100
Místo: H.Králové
HC Olympia Hradec Králové
TJ HSK Sokol Náchod
ne 13. 04. 2008
14:30
č.z.: 91090
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HC Olympia Hradec Králové
ne 13. 04. 2008
08:00
č.z.: 91087
Místo: Heřmanův Městec
HBC Jokerit Chrudim
HC Olympia Hradec Králové
ne 06. 04. 2008
10:00
č.z.: 91077
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
TJ HSK Sokol Náchod
ne 30. 03. 2008
14:00
č.z.: 91071
Místo: Pardubice - Polabiny
DDM Alfa Pardubice C
HC Olympia Hradec Králové
ne 30. 03. 2008
08:00
č.z.: 91068
Místo: Pardubice - Polabiny
DDM Alfa Pardubice B
HC Olympia Hradec Králové
ne 16. 03. 2008
14:00
č.z.: 91058
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 16. 03. 2008
08:00
č.z.: 91056
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Roneka Pardubice
ne 02. 03. 2008
14:00
č.z.: 91039
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec B
so 17. 11. 2007
14:00
č.z.: 91050
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 17. 11. 2007
08:00
č.z.: 91047
Místo: Pardubice - Svítkov
NC Svítkovice
HC Olympia Hradec Králové
ne 11. 11. 2007
08:30
č.z.: 91037
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Jokerit Chrudim
ne 14. 10. 2007
14:00
č.z.: 91024
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
DDM Alfa Pardubice C
ne 14. 10. 2007
08:00
č.z.: 91022
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
DDM Alfa Pardubice B
so 29. 09. 2007
16:00
č.z.: 91013
Místo: Pardubice - Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 29. 09. 2007
08:00
č.z.: 91010
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Roneka Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 16. 09. 2007
14:00
č.z.: 91008
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice