HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 17. 04. 2011
13:30
č.z.: 16074
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HC Švantlův Dvůr Písek
ne 10. 04. 2011
15:00
č.z.: 16072
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ ZKZ Horní Bříza
ne 27. 03. 2011
11:00
č.z.: 16062
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 20. 03. 2011
14:00
č.z.: 16060
Místo: Horní Bříza
TJ ZKZ Horní Bříza
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 13. 03. 2011
11:00
č.z.: 16053
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 06. 03. 2011
14:00
č.z.: 16052
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ ZKZ Horní Bříza
ne 05. 12. 2010
14:00
č.z.: 16048
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Betonova Holubov
ne 28. 11. 2010
12:00
č.z.: 16043
Místo: Pedagog ČB
SK Pedagog České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 07. 11. 2010
12:00
č.z.: 16029
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Blatná Datels
ne 31. 10. 2010
12:00
č.z.: 16025
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HC Švantlův Dvůr Písek
ne 24. 10. 2010
14:00
č.z.: 16023
Místo: Horní Bříza
TJ ZKZ Horní Bříza
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 17. 10. 2010
11:00
č.z.: 16017
Místo: Pedagog ČB
HBC Betonova Holubov
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 10. 10. 2010
13:00
č.z.: 16014
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Pedagog České Budějovice
ne 12. 09. 2010
15:00
č.z.: 9018
Místo: Suchdol n/L.
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Suchdol nad Lužnicí
ne 12. 09. 2010
11:00
č.z.: 9017
Místo: Suchdol n/L.
HBC Betonova Holubov
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 16. 05. 2010
12:00
č.z.: 16148
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK HC Rosa České Budějovice
so 15. 05. 2010
10:00
č.z.: 16146
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 02. 05. 2010
12:00
č.z.: 16140
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné B
so 01. 05. 2010
11:00
č.z.: 16136
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 24. 04. 2010
11:00
č.z.: 16129
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 17. 04. 2010
10:00
č.z.: 16122
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK HC Rosa České Budějovice
so 03. 04. 2010
10:00
č.z.: 16110
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Palestine Thumbs
ne 21. 03. 2010
10:30
č.z.: 16101
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Falcon České Budějovice
so 13. 03. 2010
15:00
č.z.: 16095
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 07. 03. 2010
10:30
č.z.: 16090
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Blatná Datels B
ne 28. 02. 2010
14:00
č.z.: 16083
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 05. 12. 2009
11:00
č.z.: 16075
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Betonova Holubov
so 28. 11. 2009
10:00
č.z.: 16067
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 21. 11. 2009
12:00
č.z.: 16062
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HC Švantlův Dvůr Písek B
so 14. 11. 2009
12:00
č.z.: 16056
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 31. 10. 2009
14:00
č.z.: 16047
Místo: Vltava ČB
SK Palestine Thumbs
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
st 28. 10. 2009
11:00
č.z.: 9042
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks Český Krumlov
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 18. 10. 2009
09:00
č.z.: 16034
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 10. 10. 2009
12:30
č.z.: 16027
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné B
so 26. 09. 2009
12:00
č.z.: 16017
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Dynamo České Budějovice
ne 20. 09. 2009
13:00
č.z.: 16012
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 12. 09. 2009
15:00
č.z.: 16006
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 05. 09. 2009
13:00
č.z.: 9012
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné
ne 26. 04. 2009
13:00
č.z.: 16101
Místo: Vltava ČB
SK Palestine Thumbs
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 25. 04. 2009
11:00
č.z.: 16097
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Palestine Thumbs
so 18. 04. 2009
12:00
č.z.: 16093
Místo: Vltava ČB
SK Palestine Thumbs
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 11. 04. 2009
12:00
č.z.: 16089
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 04. 04. 2009
12:00
č.z.: 16085
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Dynamo České Budějovice
so 28. 03. 2009
15:00
č.z.: 16080
Místo: Vltava ČB
SK Palestine Thumbs
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 21. 03. 2009
13:00
č.z.: 16073
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK HC Rosa České Budějovice
so 07. 03. 2009
08:30
č.z.: 16061
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Falcon České Budějovice
so 28. 02. 2009
12:00
č.z.: 16059
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 29. 11. 2008
13:00
č.z.: 16053
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HC Švantlův Dvůr Písek B
po 17. 11. 2008
12:00
č.z.: 16027
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 15. 11. 2008
13:00
č.z.: 16042
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 08. 11. 2008
12:00
č.z.: 16038
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 01. 11. 2008
13:00
č.z.: 16033
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Palestine Thumbs
út 28. 10. 2008
13:00
č.z.: 9070
Místo: Č.B.-Pedagog
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Suchdol nad Lužnicí
so 18. 10. 2008
13:00
č.z.: 16024
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Blatná Datels B
ne 12. 10. 2008
11:00
č.z.: 16020
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 04. 10. 2008
10:00
č.z.: 16012
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné B
so 27. 09. 2008
16:30
č.z.: 9034
Místo: ČB-Pedagog
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Pedagog České Budějovice
so 20. 09. 2008
10:00
č.z.: 16006
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 06. 09. 2008
15:00
č.z.: 9003
Místo: Č.Budějovice - Pedagog
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Prachatice
so 24. 05. 2008
11:00
č.z.: 4204
Místo: Plzeň
HC Sharks Český Krumlov
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
ne 11. 05. 2008
10:00
č.z.: 16124
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Betonova Holubov
so 10. 05. 2008
10:00
č.z.: 16122
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 04. 05. 2008
15:00
č.z.: 16120
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 04. 05. 2008
10:00
č.z.: 12098
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 03. 05. 2008
14:00
č.z.: 16116
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 03. 05. 2008
10:00
č.z.: 12097
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
čt 01. 05. 2008
16:00
č.z.: 16112
Místo: Suchdol n./L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 27. 04. 2008
10:00
č.z.: 12096
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HC Švantlův Dvůr Písek
so 26. 04. 2008
12:00
č.z.: 12095
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HC Švantlův Dvůr Písek
so 26. 04. 2008
10:00
č.z.: 16107
Místo: Pedagog ČB
SK HC Rosa České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 19. 04. 2008
12:00
č.z.: 16102
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Betonova Holubov
so 19. 04. 2008
12:00
č.z.: 12090
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 13. 04. 2008
09:00
č.z.: 12088
Místo: Pedgaog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Suchdol nad Lužnicí
so 12. 04. 2008
16:30
č.z.: 12086
Místo: Pedgaog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Suchdol nad Lužnicí
so 12. 04. 2008
11:00
č.z.: 16097
Místo: Vltava ČB
SK Palestine Thumbs
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 06. 04. 2008
13:00
č.z.: 16075
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 05. 04. 2008
14:00
č.z.: 16094
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné B
so 29. 03. 2008
15:00
č.z.: 16090
Místo: Vltava ČB
TJ Dynamo České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 29. 03. 2008
14:00
č.z.: 12078
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Suchdol nad Lužnicí
so 29. 03. 2008
10:00
č.z.: 12077
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Suchdol nad Lužnicí
so 15. 03. 2008
10:00
č.z.: 16077
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HC ETE Týn nad Vltavou
ne 09. 03. 2008
12:30
č.z.: 12060
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HC Švantlův Dvůr Písek
ne 09. 03. 2008
09:30
č.z.: 12059
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HC Švantlův Dvůr Písek
so 08. 03. 2008
14:00
č.z.: 12064
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 08. 03. 2008
10:30
č.z.: 12063
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 01. 03. 2008
10:00
č.z.: 16067
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HBC Falcon České Budějovice
so 01. 12. 2007
10:00
č.z.: 16052
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK HC Rosa České Budějovice
so 24. 11. 2007
12:00
č.z.: 16050
Místo: Vltava ČB
HBC Betonova Holubov
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 17. 11. 2007
11:30
č.z.: 16043
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Palestine Thumbs
ne 11. 11. 2007
13:30
č.z.: 12048
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 11. 11. 2007
10:30
č.z.: 12047
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 10. 11. 2007
09:00
č.z.: 16036
Místo: Vltava ČB
TJ Stars Suché Vrbné B
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 03. 11. 2007
09:00
č.z.: 16031
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Dynamo České Budějovice
so 20. 10. 2007
13:30
č.z.: 12036
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 20. 10. 2007
11:00
č.z.: 12035
Místo: Suchdol n. L.
SK Suchdol nad Lužnicí
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 13. 10. 2007
12:00
č.z.: 16022
Místo: Zliv
HC ETE Týn nad Vltavou
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 06. 10. 2007
14:00
č.z.: 12020
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné
so 06. 10. 2007
12:00
č.z.: 16017
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
SK Suchdol nad Lužnicí B
so 06. 10. 2007
10:00
č.z.: 12019
Místo: Pedagog ČB
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
TJ Stars Suché Vrbné
so 29. 09. 2007
14:00
č.z.: 12018
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 29. 09. 2007
12:00
č.z.: 16012
Místo: Vltava ČB
HBC Falcon České Budějovice
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 29. 09. 2007
10:00
č.z.: 12017
Místo: Písek
HC Švantlův Dvůr Písek
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 08. 09. 2007
13:30
č.z.: 12006
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
so 08. 09. 2007
10:30
č.z.: 12005
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
ne 22. 04. 2007
12:30
č.z.: 13083
Místo: Pedagog
HC Sharks Český Krumlov
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 15. 04. 2007
10:00
č.z.: 13079
Místo: Nová Včelnice
HC Dranreb Nová Včelnice
HC Sharks Český Krumlov
so 31. 03. 2007
12:30
č.z.: 13072
Místo: Pedagog
HC Sharks Český Krumlov
SK Beer Stars Pluhův Žďár
ne 26. 11. 2006
08:00
č.z.: 13049
Místo: Pedagog
HC Sharks Český Krumlov
TJ Dynamo České Budějovice
so 11. 11. 2006
09:00
č.z.: 13038
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HC Sharks Český Krumlov
so 21. 10. 2006
14:00
č.z.: 13027
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
HC Sharks Český Krumlov
so 23. 09. 2006
09:30
č.z.: 9016
Místo: Pedagog Č.B.
SK Pedagog České Budějovice
HC Sharks Český Krumlov
ne 17. 09. 2006
11:00
č.z.: 13004
Místo: Vltava
TJ Dynamo České Budějovice
HC Sharks Český Krumlov
ne 10. 09. 2006
11:00
č.z.: 9006
Místo: Vltava Č.B.
TJ Dynamo České Budějovice
HC Sharks Český Krumlov
so 27. 05. 2006
15:00
č.z.: 6057
Místo: Palmovka - asfalt
SK Spectrum Praga
HC Sharks Český Krumlov
pá 26. 05. 2006
13:30
č.z.: 6048
Místo: Palmovka - Loba
HC Sharks Český Krumlov
DDM Alfa Pardubice
ne 15. 01. 2006
13:00
č.z.: 9035
Místo: České Budějovice
TJ Blatná Datels B
HC Sharks Český Krumlov B
ne 15. 01. 2006
10:00
č.z.: 9032
Místo: České Budějovice
HC Sharks Český Krumlov B
HBC Betonova Holubov
so 14. 01. 2006
13:00
č.z.: 9029
Místo: České Budějovice
HC Sharks Český Krumlov B
HBC Falcon České Budějovice
so 14. 01. 2006
10:00
č.z.: 9026
Místo: České Budějovice
SK Ďáblovi soustružníci České Budějovice
HC Sharks Český Krumlov B
ne 15. 05. 2005
12:00
č.z.: 6028
Místo: Štruncovy sady
HC Sharks Český Krumlov
TJ Spartak OEZ Letohrad