HSÚ HBC Coma Team
so 22. 04. 2023
08:30
č.z.: 52060
Místo: Ústí nad Labem
HBC Coma Team
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
so 01. 04. 2023
09:00
č.z.: 52054
Místo: Ústí nad Labem
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
HBC Coma Team
so 04. 03. 2023
13:30
č.z.: 52044
Místo: Ústí nad Labem
HBC Coma Team
HBC Ještěři Ústí nad Labem B
ne 19. 02. 2023
09:30
č.z.: 52039
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
HBC Coma Team
so 04. 02. 2023
09:30
č.z.: 52033
Místo: Ústí nad Labem
HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
so 12. 11. 2022
09:30
č.z.: 52023
Místo: Ústí nad Labem
HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HBC Coma Team
so 22. 10. 2022
08:30
č.z.: 52018
Místo: Ústí nad Labem
HBC Coma Team
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
so 01. 10. 2022
09:00
č.z.: 52012
Místo: Ústí nad Labem
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
HBC Coma Team
ne 11. 09. 2022
12:30
č.z.: 52002
Místo: Ústí nad Labem
HBC Coma Team
HBC Ještěři Ústí nad Labem B
so 16. 04. 2022
14:45
č.z.: 52067
Místo: Ústí nad Labem
HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
ne 10. 04. 2022
16:00
č.z.: 52076
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
ne 13. 03. 2022
14:15
č.z.: 52063
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
so 05. 03. 2022
11:45
č.z.: 52058
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Coma Team
ne 06. 02. 2022
13:30
č.z.: 52048
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
Elba DDM Ústí nad Labem B
ne 21. 11. 2021
15:15
č.z.: 52039
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Ještěři Ústí nad Labem B
ne 14. 11. 2021
11:15
č.z.: 52035
Místo: Ústí nad Labem
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
HSÚ HBC Coma Team
ne 07. 11. 2021
17:15
č.z.: 52030
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 10. 10. 2021
10:15
č.z.: 52020
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
so 18. 09. 2021
08:30
č.z.: 52011
Místo: Ústí nad Labem
HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
ne 12. 09. 2021
12:45
č.z.: 52007
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
so 04. 09. 2021
08:30
č.z.: 52002
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Coma Team
ne 20. 06. 2021
15:00
č.z.: 52611
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
so 12. 12. 2020
16:15
č.z.: 52026
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 06. 12. 2020
17:00
č.z.: 52023
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 04. 10. 2020
10:45
č.z.: 52014
Místo: Ústí nad Labem
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
HSÚ HBC Coma Team
so 26. 09. 2020
13:00
č.z.: 52012
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
Elba DDM Ústí nad Labem B
ne 14. 06. 2020
14:00
č.z.: 51910
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 07. 06. 2020
14:00
č.z.: 51906
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Berani Ústí nad Labem
ne 31. 05. 2020
14:00
č.z.: 51901
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 17. 11. 2019
08:30
č.z.: 531034
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 19. 10. 2019
16:00
č.z.: 531027
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Coma Team
ne 06. 10. 2019
08:15
č.z.: 531123
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 14. 09. 2019
17:45
č.z.: 531004
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
so 04. 05. 2019
14:45
č.z.: 531179
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 16. 03. 2019
17:00
č.z.: 531161
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
ne 24. 02. 2019
16:45
č.z.: 531144
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 10. 02. 2019
16:15
č.z.: 531076
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 09. 12. 2018
11:30
č.z.: 531059
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 04. 11. 2018
17:15
č.z.: 531128
Místo: STÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 27. 10. 2018
13:00
č.z.: 531134
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 13. 10. 2018
08:30
č.z.: 531020
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ SHC Warriors Chlumec
HSÚ HBC Coma Team
ne 30. 09. 2018
14:30
č.z.: 531010
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SHC Killers Litoměřice B
ne 16. 09. 2018
09:00
č.z.: 531003
Místo: STÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 06. 05. 2018
13:30
č.z.: 531131
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 05. 05. 2018
11:45
č.z.: 531126
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 29. 04. 2018
17:30
č.z.: 531125
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 28. 04. 2018
08:00
č.z.: 531090
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 07. 04. 2018
16:00
č.z.: 531109
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 31. 03. 2018
10:00
č.z.: 531107
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
so 24. 03. 2018
17:45
č.z.: 531103
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 25. 02. 2018
15:45
č.z.: 531085
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 18. 02. 2018
08:45
č.z.: 531081
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 10. 12. 2017
14:00
č.z.: 531065
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM !
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Coma Team
pá 17. 11. 2017
08:45
č.z.: 531055
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 15. 10. 2017
17:30
č.z.: 531027
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ SHC Warriors Chlumec
ne 01. 10. 2017
09:00
č.z.: 531018
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SHC Killers Litoměřice B
ne 24. 09. 2017
18:15
č.z.: 531012
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 17. 09. 2017
15:00
č.z.: 531009
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 10. 09. 2017
09:45
č.z.: 531001
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 22. 04. 2017
08:00
č.z.: 531148
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 09. 04. 2017
11:45
č.z.: 531141
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 25. 03. 2017
16:30
č.z.: 531063
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 18. 03. 2017
11:00
č.z.: 531122
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 25. 02. 2017
09:30
č.z.: 531108
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 11. 02. 2017
10:00
č.z.: 531096
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
so 28. 01. 2017
10:00
č.z.: 531083
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ SHC Warriors Chlumec
so 10. 12. 2016
10:00
č.z.: 531074
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 03. 12. 2016
10:00
č.z.: 531070
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 08. 10. 2016
12:00
č.z.: 531030
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Koliba Ústí nad Labem
ne 25. 09. 2016
08:30
č.z.: 531018
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 17. 09. 2016
11:45
č.z.: 531007
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SHC Killers Litoměřice B
so 14. 05. 2016
10:45
č.z.: 531186
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ SHC Warriors Chlumec
so 07. 05. 2016
09:00
č.z.: 531178
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 30. 04. 2016
09:00
č.z.: 531173
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 09. 04. 2016
09:00
č.z.: 531156
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 12. 03. 2016
08:30
č.z.: 531136
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 27. 02. 2016
10:00
č.z.: 531125
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 14. 02. 2016
16:00
č.z.: 531131
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 13. 02. 2016
12:00
č.z.: 531114
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
so 16. 01. 2016
14:00
č.z.: 531093
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 06. 12. 2015
10:00
č.z.: 531089
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 21. 11. 2015
09:00
č.z.: 531074
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 25. 10. 2015
16:00
č.z.: 531029
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 26. 09. 2015
17:00
č.z.: 531001
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 11. 04. 2015
08:30
č.z.: 531060
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 22. 03. 2015
18:00
č.z.: 531040
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 21. 03. 2015
16:00
č.z.: 531050
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 28. 02. 2015
12:00
č.z.: 531045
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 07. 02. 2015
10:45
č.z.: 531035
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 30. 11. 2014
09:00
č.z.: 531032
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 22. 11. 2014
09:45
č.z.: 531030
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 01. 11. 2014
11:00
č.z.: 531020
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 25. 10. 2014
08:30
č.z.: 531002
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 11. 10. 2014
13:00
č.z.: 531015
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 04. 10. 2014
08:15
č.z.: 531010
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 20. 09. 2014
15:00
č.z.: 531005
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 07. 06. 2014
11:00
č.z.: 531145
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 04. 05. 2014
09:00
č.z.: 531128
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 26. 04. 2014
12:30
č.z.: 531124
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 19. 04. 2014
11:30
č.z.: 531117
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 08. 03. 2014
16:00
č.z.: 531088
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Coma Team
so 01. 03. 2014
12:30
č.z.: 531083
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 23. 02. 2014
09:00
č.z.: 531079
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 09. 02. 2014
10:15
č.z.: 531070
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 02. 11. 2013
12:00
č.z.: 531038
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 26. 10. 2013
12:30
č.z.: 531034
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 20. 10. 2013
16:00
č.z.: 531027
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 04. 05. 2013
08:00
č.z.: 531135
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 07. 04. 2013
13:00
č.z.: 531119
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 31. 03. 2013
12:00
č.z.: 531115
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 24. 03. 2013
16:00
č.z.: 531111
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 16. 03. 2013
16:00
č.z.: 531108
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 03. 03. 2013
10:45
č.z.: 531099
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Coma Team
ne 17. 02. 2013
08:30
č.z.: 531077
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 03. 02. 2013
10:15
č.z.: 531086
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
ne 09. 12. 2012
09:00
č.z.: 531068
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 25. 11. 2012
09:00
č.z.: 531059
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 20. 10. 2012
14:15
č.z.: 531032
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 14. 10. 2012
16:30
č.z.: 531029
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Coma Team
so 06. 10. 2012
14:15
č.z.: 531023
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 22. 09. 2012
14:15
č.z.: 531014
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 16. 09. 2012
18:30
č.z.: 531007
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 26. 05. 2012
17:00
č.z.: 431131
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Coma Team
ne 20. 05. 2012
13:00
č.z.: 431130
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
Elba DDM Ústí nad Labem C
so 21. 04. 2012
10:15
č.z.: 431115
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 14. 04. 2012
14:00
č.z.: 431111
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 08. 04. 2012
09:45
č.z.: 431108
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 01. 04. 2012
12:30
č.z.: 431099
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Coma Team
ne 11. 03. 2012
16:45
č.z.: 431074
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
pá 09. 03. 2012
18:00
č.z.: 431089
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
so 25. 02. 2012
11:30
č.z.: 431083
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem C
HSÚ HBC Coma Team
so 18. 02. 2012
10:45
č.z.: 431078
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 04. 12. 2011
14:15
č.z.: 431065
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
čt 17. 11. 2011
08:00
č.z.: 431044
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 13. 11. 2011
10:45
č.z.: 431047
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 23. 10. 2011
18:00
č.z.: 431033
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 09. 10. 2011
11:30
č.z.: 431022
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 10. 09. 2011
10:45
č.z.: 431002
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 17. 04. 2011
16:30
č.z.: 421115
Místo: Krupka
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 09. 04. 2011
16:15
č.z.: 421111
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 27. 03. 2011
12:00
č.z.: 421103
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
so 05. 02. 2011
12:00
č.z.: 421087
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 30. 01. 2011
12:30
č.z.: 421069
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 28. 11. 2010
16:00
č.z.: 421051
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 21. 11. 2010
16:00
č.z.: 421050
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Worms Ústí nad Labem
ne 14. 11. 2010
15:00
č.z.: 421042
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 31. 10. 2010
12:00
č.z.: 421033
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
DDM Ústí nad Labem B
so 16. 10. 2010
12:00
č.z.: 421024
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 11. 06. 2023
16:30
č.z.: 52122
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
ne 04. 06. 2023
17:00
č.z.: 52121
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
so 03. 06. 2023
15:30
č.z.: 52119
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
ne 28. 05. 2023
18:30
č.z.: 52118
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
so 27. 05. 2023
18:30
č.z.: 52117
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B
ne 12. 06. 2022
18:00
č.z.: 52124
Místo: Ústí nad Labem
HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
so 11. 06. 2022
09:00
č.z.: 52122
Místo: Ústí nad Labem
HBC Ještěři Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
ne 05. 06. 2022
14:30
č.z.: 52121
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Ještěři Ústí nad Labem B
so 04. 06. 2022
14:30
č.z.: 52120
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Ještěři Ústí nad Labem B
ne 04. 07. 2021
09:00
č.z.: 52901
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 16. 06. 2019
16:00
č.z.: 531202
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 09. 06. 2019
09:30
č.z.: 531201
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 08. 06. 2019
16:00
č.z.: 531199
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 02. 06. 2019
08:30
č.z.: 531198
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
so 01. 06. 2019
08:15
č.z.: 531197
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 10. 06. 2018
08:30
č.z.: 531156
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 09. 06. 2018
08:30
č.z.: 531152
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
so 02. 06. 2018
09:30
č.z.: 531150
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 17. 06. 2017
10:15
č.z.: 531178
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
so 10. 06. 2017
10:15
č.z.: 531177
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 11. 06. 2016
18:00
č.z.: 531208
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 04. 06. 2016
10:00
č.z.: 531204
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 23. 05. 2015
08:45
č.z.: 531076
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 16. 05. 2015
12:30
č.z.: 531075
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
so 09. 05. 2015
09:00
č.z.: 531074
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 21. 05. 2023
17:00
č.z.: 52111
Místo: Ústí nad Labem
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
HSÚ HBC Coma Team
so 20. 05. 2023
15:30
č.z.: 52109
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
ne 14. 05. 2023
15:30
č.z.: 52107
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
so 28. 05. 2022
13:30
č.z.: 52115
Místo: Ústí nad Labem
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
HSÚ HBC Coma Team
ne 22. 05. 2022
17:00
č.z.: 52113
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
so 21. 05. 2022
13:00
č.z.: 52111
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M. L. 1983
so 25. 05. 2019
11:00
č.z.: 531193
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM !
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
HSÚ HBC Coma Team
ne 19. 05. 2019
08:30
č.z.: 531191
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ HBC Coma Team
HBC Perla Řetenice M.L. 1983
so 03. 06. 2017
09:30
č.z.: 531174
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 28. 05. 2017
10:00
č.z.: 531172
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 21. 05. 2016
16:00
č.z.: 531190
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
pá 13. 05. 2022
18:30
č.z.: 52104
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
ne 08. 05. 2022
11:30
č.z.: 52101
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
Elba DDM Ústí nad Labem B
so 11. 05. 2019
14:15
č.z.: 531183
Místo: ÚSTÍ NAD LABEM
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team